Kdybych věřila, že to pomůže, jdu do toho. Jen se bojím, že při mé úctyhodné výšce a váze by to byl příliš jednostranný boj.Prasokralik wrote:Vadí mi, že ještě bahňák neposkytl Bahnitý ring, kde by si nalk s braenn mohli dát v plavkách po čuni. třeba by se tím jejich věčný oheň... tedy flame, vyřešil?
Co Vám na Thalii vadí?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
osobně jsem velmi rád, že ta krvavá skvrna z tržnice po IC měsících zmizlaBraenn wrote:... tak to tam ty skvrny a cirkus raději nech vrátit. Ty alespoň nikoho nezabíjí.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
...tak Nalkovi dovolíme, aby tam na jeho straně bojoval i další rejpal - prasokralik! A když Braenn vyřídíš i jeho...budeme do ringu házet další "podměrečné" adepty na zlikvidování - krysaka, darkvisiona, atd.Braenn wrote:Kdybych věřila, že to pomůže, jdu do toho. Jen se bojím, že při mé úctyhodné výšce a váze by to byl příliš jednostranný boj.Prasokralik wrote:Vadí mi, že ještě bahňák neposkytl Bahnitý ring, kde by si nalk s braenn mohli dát v plavkách po čuni. třeba by se tím jejich věčný oheň... tedy flame, vyřešil?
P.S.
Na moji "maličkost" nepomýšlejte - moje proporce se blíží k Braeniným, takže by to mohl být vyrovnaný souboj a hrozilo by, že se s Braenn dohodneme na remíze
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Jo jeden zlobr tam s něčím takovým je, jedenCaehan wrote:Oni mají praky? To jsem nějak přehlédnul, zajímavé!KaTo wrote:čistě k těm zlobrům - prak = střelná zbraň = zabijou tě na dálku.
Btw - díky běhačům mezi Krynem a Isilem, je "dotyční" klidně natáhnou až na přechod (tam tě srazí kyjem). Ale je fakt, že tohle nesouvisí se spamem v lokaci.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Co Vám na Thalii vadí?
To jakože hubneš?KaTo wrote:...tak Nalkovi dovolíme, aby tam na jeho straně bojoval i další rejpal - prasokralik! A když Braenn vyřídíš i jeho...budeme do ringu házet další "podměrečné" adepty na zlikvidování - krysaka, darkvisiona, atd.Braenn wrote:Kdybych věřila, že to pomůže, jdu do toho. Jen se bojím, že při mé úctyhodné výšce a váze by to byl příliš jednostranný boj.Prasokralik wrote:Vadí mi, že ještě bahňák neposkytl Bahnitý ring, kde by si nalk s braenn mohli dát v plavkách po čuni. třeba by se tím jejich věčný oheň... tedy flame, vyřešil?
P.S.
Na moji "maličkost" nepomýšlejte - moje proporce se blíží k Braeniným, takže by to mohl být vyrovnaný souboj a hrozilo by, že se s Braenn dohodneme na remíze![]()
![]()
.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Ale oni se vrací na své místo. Jen to není okamžité, aby se to nezneužívalo při creepu a taky ne vždy potvory trefí zpátky na svoje místo, když jí někdo povodí třikrát kolem lokace.Braenn wrote:...se nezmění AI potvor, aby se "vracely" na svůj spawnpoint, těžko brečet. ...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Vidíš, to jsem ani nevěděla. Je fakt že pokud to trvá byť jen chvíli, tak na tak frekventovaných cestách, jako je Ivory-Isil a Ivory-Tarten na zapřechoďáky narazíš každou chvíli.kucik wrote:Ale oni se vrací na své místo. Jen to není okamžité, aby se to nezneužívalo při creepu a taky ne vždy potvory trefí zpátky na svoje místo, když jí někdo povodí třikrát kolem lokace.Braenn wrote:...se nezmění AI potvor, aby se "vracely" na svůj spawnpoint, těžko brečet. ...
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Na EQ je to vyřešený tak, že se po odchodu PC z loakce NPC (přátelská i nepřátelská) odspawnou. Při příchodu PC do lokace jsou zase na "svých místech".
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Naskriptuj tohle špatně a creepeři nám pomřou vyčerpáním.J.F.Payne wrote:Na EQ je to vyřešený tak, že se po odchodu PC z loakce NPC (přátelská i nepřátelská) odspawnou. Při příchodu PC do lokace jsou zase na "svých místech".
Vlastně také mám jednu starou výhradu. Není to pravidlem, ale občas, když jsou větší boje, zapomíná (nebo nestíhá?) DM nastavit frakci nepřátelských nestvůr a mág s plošnými kouzly fungujícími jen na nepřátele ostrouhá na celé čáře.
Stejně tak bych ocenil možnost nastavit, aby plošné boosty ovlivňovaly i přátelské NPC (a pro mě za mě třeba jen NPC, pokud by někdo myslel, že to může být nějak zneužitelné při boostění hráčů)
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Co Vám na Thalii vadí?
nééé... pak někde hodím svoje nejoblíbenější kouzlo a půlka spoluhráčů bude omámená a ubleskovaná skoro k smrti.Caehan wrote:Naskriptuj tohle špatně a creepeři nám pomřou vyčerpáním.J.F.Payne wrote:Na EQ je to vyřešený tak, že se po odchodu PC z loakce NPC (přátelská i nepřátelská) odspawnou. Při příchodu PC do lokace jsou zase na "svých místech".
Vlastně také mám jednu starou výhradu. Není to pravidlem, ale občas, když jsou větší boje, zapomíná (nebo nestíhá?) DM nastavit frakci nepřátelských nestvůr a mág s plošnými kouzly fungujícími jen na nepřátele ostrouhá na celé čáře.
Stejně tak bych ocenil možnost nastavit, aby plošné boosty ovlivňovaly i přátelské NPC (a pro mě za mě třeba jen NPC, pokud by někdo myslel, že to může být nějak zneužitelné při boostění hráčů)
Na vyžádání.
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Co Vám na Thalii vadí?
to neni o nestihani nebo zapominání ale o tom že když spawneš NPC do stejne lokace jako sjou hrači tak ho to nekdy zmodrá bohužel...Caehan wrote:Naskriptuj tohle špatně a creepeři nám pomřou vyčerpáním.J.F.Payne wrote:Na EQ je to vyřešený tak, že se po odchodu PC z loakce NPC (přátelská i nepřátelská) odspawnou. Při příchodu PC do lokace jsou zase na "svých místech".
Vlastně také mám jednu starou výhradu. Není to pravidlem, ale občas, když jsou větší boje, zapomíná (nebo nestíhá?) DM nastavit frakci nepřátelských nestvůr a mág s plošnými kouzly fungujícími jen na nepřátele ostrouhá na celé čáře.
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Co Vám na Thalii vadí?
-RoF- wrote:Nebreč!![]()
Ne, bohužel oponovat by jsi mi mohl pouze pokud by jsi uvedl příklad, který by byl situaci v Dorenském alespoň trochu podobný.-RoF- wrote:Stejně jak ty píšeš něco s nějakým křáchem zabijákem, tak bych mohl oponovat, že kousek od Ivory si jdu po cestě a narazím na drsné zlobry, kteří mě zabijí na dvě rány. Jaký je v tom rozdíl? Nízký lvl musí být vždy opatrný kam leze.
Bohužel DM nevidí jak se NPC zobrazuje hráčům, proto pokud má být nepřátelské a není, je třeba na to DM upozornit. Třeba jednoduchým heslem do PJ talku: "modrejCaehan wrote:Vlastně také mám jednu starou výhradu. Není to pravidlem, ale občas, když jsou větší boje, zapomíná (nebo nestíhá?) DM nastavit frakci nepřátelských nestvůr a mág s plošnými kouzly fungujícími jen na nepřátele ostrouhá na celé čáře.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Mě taky celkově tyhle výstřelky DM.
Umísti v nějaké situaci do světa něco ale už se nedívají na to že třeba ta daná trasa je využívaná jako hlavní zdroj financí pro lowíky (cesty do doubkova a tartenu jsou celkem pravidelné...), tohle je preferování ic vývoje na úkor hratelnosti...
A pak najednou není čas a neopravuje se to. Takže za sebe jsem aby to někdo opravil... né proto že se něco IC událo ale proto že to ničí hru... a to provedení bylo tedy konceptuálně naprosto špatné....
Umísti v nějaké situaci do světa něco ale už se nedívají na to že třeba ta daná trasa je využívaná jako hlavní zdroj financí pro lowíky (cesty do doubkova a tartenu jsou celkem pravidelné...), tohle je preferování ic vývoje na úkor hratelnosti...
A pak najednou není čas a neopravuje se to. Takže za sebe jsem aby to někdo opravil... né proto že se něco IC událo ale proto že to ničí hru... a to provedení bylo tedy konceptuálně naprosto špatné....
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Takže máme hrát, že je les zamořen agresivními enty, ale do modulu je vůbec nedávat, protože to znesnadňuje hru? A nepřesuneme rovnou všechny příšery jen do dungeonů, ať se nemůže neočekávaně nikomu nic stát? A proč v tom případě vůbec umožňovat CvC? To lowíka taky v první lokaci Dorenu nepotěší...
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Podobný případ byli gardisti u Ivory, tehdy jsem začal hrát.
Ochránce se na mne vrhnul a na hřbitově ze mne udelal mrtvolu. Hraci mi pak ooc vysvetlili, že ti gardisti jsou na mé straně a chrání mne..... NO,,, Nooooo
Ochránce se na mne vrhnul a na hřbitově ze mne udelal mrtvolu. Hraci mi pak ooc vysvetlili, že ti gardisti jsou na mé straně a chrání mne..... NO,,, Nooooo