Page 10 of 10
Re: Chovani DM
Posted: 23:31 19. Mar 2008
by skarbi
Myslíš, že timhle tady nějak pomůžeš?

Nijak za RESem nestojim, ale tohle mi přijde ku*va zbytečný...

Re: Chovani DM
Posted: 00:10 20. Mar 2008
by Krata
Tady začíná nějak sakra vřít, myslim že místo dalšího srazu by mohlo začít někde na louce kde by se všichni pomlátili a pak to šli teprve zapít aby jsme vyvolenou knajpu moc nezničili

Re: Chovani DM
Posted: 16:41 20. Mar 2008
by Pajule
ouva tady to zase vre a ja to nestiham cist , ste na me moc rychli..tedka si to cele zase neprectu pac mi to nebavi takhle dlouhy cist vrr
Re: Chovani DM
Posted: 19:34 21. Mar 2008
by Krata
Sry ale nedá mi to

... tak RESe málem zabili mantikory, to je myslim ten čaroděj co měl rozdrtit celou rodinu N'Abarn bez námahy

.. koukám že že nahoře budem bez problém, stačí nějakej sumon mantikory
Neber to osobně ale musel sem si štouchnout

Re: Chovani DM
Posted: 19:51 21. Mar 2008
by Kiri
cha cha, aby ste pak nedostali klepec od par kolem jdoucich z nejaky bitvy

:D:D myslim tim 9. pechota Zelezne peste

Re: Chovani DM
Posted: 21:38 21. Mar 2008
by Marvin
Kiri wrote:cha cha, aby ste pak nedostali klepec od par kolem jdoucich z nejaky bitvy

:D:D myslim tim 9. pechota Zelezne peste

wooo hooooo *mava transparentem zelezne pesti*

Re: Chovani DM
Posted: 22:52 21. Mar 2008
by Darien
A co takhle změnit téma?:)
Třeba.. ... jak jste spokojeni s frekvencí výskytu DM, vytvářením questů a podobně?
Já jsem sice zažil na Thalii fajn přístup DM, ale posledních 14 dní už téměř neloguji, protože na povrchu hraje dost málo hráčů, craft není, a moje postava se tak akorát může pořád donekonečna ploužit po známých lokácích, na které sama s jedním přítelíčkem stačí a nebo umřít tam, kde na to nestačí...
Hrát RP sám se sebou mne fakt dlouhodobě nebaví a bohužel, zase tolik samovolné interakce DM jsem nezažil.... takže nechci zbytečně kritizovat, ale začal jsem se tu nudit. Předem říkám, že tím nemyslím, že by mi měl každý den sedět DM za zadkem a bavit pana Dariena, ale prostě mám subjektivní pocit, že je buď málo questovních DM nebo nemaj čas nebo mám prostě smůlu a věnujou se někomu jinému....
Nicméně jsem si začal připadat téměř jako v lokální hře a v té jsou aspoň stálé questy, které se dají plnit. Já vím, že se to všechno připravuje za živého běhu hry, ale už je docela dost dlouho po novém spuštění Thalie a ani stálé questy, ani craft zatím není a tak jsem trochu doufal, že to budou mezitím questaři nahrazovat něčím dlouhodobým, ale chcíplo to.
Byl tu třeba rozjetý takový questík s drowy kolem Isilské pevnosti, makali jsme kolem toho, moje postava varovala kde se dalo, udělali jsme tam několik výprav, i za doprovodu DM (třeba jak byli převlečeni za stráže), ale nic. S jiným DM jsem vedl diskusi na téma související s mým příběhem postavy (hledání jistého překupníka v Karathe), slíbil mi dát za několik dní vzkaz na nástěnku v Karathe a po měsíci - taky nic. Můj příběh jsem tenkrát s Daanim stavěl tak, aby se na něj dalo krásně něco vymyslet, informoval jsem o tom další DM, abych jim dal šanci se společně se mnou pobavit - a nijak to nedopadlo.
Ještě jednou chci zdůraznit, že to nepíšu proto, že si myslím, že bych měl být středem pozornosti nebo co, ale myslím, že moje postava se docela snažila všechny náznaky od DM ve hře co se týče různých událostí fakt zužitkovat a rozehrát (i s jinými hráči, kteří tu třeba už nyní taky nejsou), ale nějak to chcíplo. Tohle mi přijde jako konkrétní věc k zamyšlení práce DM. Není nás na tom serveru zase tolik a tak mne překvapuje, že moje osobní zkušenost se vstupem DMka do hry (nejde jen o questy, ale o zpestření hry, prostě takové ty jednorázové questíky pro pobavení), jsou spíš minoritní.
Díky.
Re: Chovani DM
Posted: 01:51 22. Mar 2008
by Pajule
pmhf ja vám dam drowi á vam snad ejdnou yvprasim kozichy...
(toho se nikdy nedozijete pac budu rada kdyz dam 10lvl)

Re: Chovani DM
Posted: 01:52 22. Mar 2008
by Pajule
Re: Chovani DM
Posted: 10:26 22. Mar 2008
by Kiri
DOOM I, DOOM II ... ten posledni toho sem uz nehral - IDDQD, IDKFA a muzeme zacit parit

*nostalgicky vzpomina* joo a estze ta verze DOOMXXX
Re: Chovani DM
Posted: 10:46 22. Mar 2008
by OneHeart
Kiri wrote:IDDQD, IDKFA
jéé, to byly časy
