Nojo, jenze se tak vetsinou probiraj, potiz je ze v nwn je to fakticky ovladnuti takze to zvire de i proti svoji prirozenosti a pudu sebezachovySkipp wrote: Nie vždy to zviera musí dostať na frak...moze sa zobudit akurat tak na inom mieste ale nemusi byt zranené
Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn