Page 10 of 13
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 15:07 08. Feb 2011
by Garett
kucik wrote:Zkusil jsem to trochu upravit. Zkus to po restartu.
super, tak uz mi to jde

diky
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 19:48 09. Feb 2011
by zachy
kucik wrote:Oba (a ještě pár dalších) používáte pro připojení nějaký divný porty. Pro NWN jsou vyhrazený porty 5021 a 5022.
Máte nějakej specifickej důvod, proč nemůžete použít standartní porty?
@Jeanes 20392
@ zachy: 17816
Já nechápu jak se tam objevilo to číslo když jsem tam měl port 23

s portem 5020 to je ale OK

Re: Nemozne pripojeni
Posted: 15:13 10. Feb 2011
by zachy
Před restartem v pohodě, nyní se nemohu přihlásit, píše mi to stejné věci jako předtím.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 15:17 10. Feb 2011
by de Aers
No koukám, že ve hře není nikdo.. taky mi to píše (timeout).
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 15:18 10. Feb 2011
by -speck-
Je to rozbitý ... áááá ... panikááá
Server mi to najde, ale nepodaří se to přihlásit

Re: Nemozne pripojeni
Posted: 15:19 10. Feb 2011
by Radim
Stejnej problém,zkusil sem přepsat port a nic
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 15:20 10. Feb 2011
by zachy
Je totiž svátek Života všech bossů na Thalii. Nikdo je nesmí zabít

Re: Nemozne pripojeni
Posted: 15:29 10. Feb 2011
by kucik
Umřelo to...
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 12:39 21. Feb 2011
by wallndwill
zdravim vesppolek,
zatim zkousim stahnout potrebne soubory, abych se mohl prihlasit k vam na Thalii. mam ale problemy se hrou na mem pc.. jedu pod windowsama 7, grafiku mam Nvidia Gforce GTS 250.. a mam potize s tim, ze lognu do hry . par minut mi to bezi a pak to zacerna , jen kurzor mi jede ale za chvili se mi hra ukonci ze neodpovida:_(.. zkousel jsem to spoustet v kompaktibilite s XP 2servispack... stahl si novy ovladac na grafiku... ale porad marne.. nemate s tim nejake zkusenosti?
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 13:18 21. Feb 2011
by kucik
Často novější ovladač není vždy nejvhodnější. Aspoň u nvidie to tak platilo. Nevím jak na win7, ale zkus různé a třeba i starší verze ovladačů.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 14:50 21. Feb 2011
by wallndwill
tak mi to u vas taky pada:_( klate.. starsi verze ovladacu rikas.. mno zkusim pohledat. ale jsem docela uz nestastnej z toho:_(
tak jsem to zkusil.. vytahl jsem nejaky ovladac z cervna minuleho roku.. ale potize jsou stejne:_(
klate:_(
no nic, nez to nejak vyspekuluju, budu muset hrat z jineho pc:_( klate to si to v pracio moc nepustim

Re: Nemozne pripojeni
Posted: 17:07 22. Feb 2011
by Bahnak
Měl jsem také podobný problém s NVidií, hra běžela třeba minutu a pak se začala sekat až umřela, pomohlo mi den se hrabat v nastaveních grafiky přímo ve hře, povypínat Anti...cosi, měnit textury, no prostě přeházet a překopat vše, jedno nastavení se mi pak chytlo a jelo krásně už bez problémů, zkus...
Režim kompability je záludnej, občas se tváří že to něco udělalo, občas ne, rozhodně taky prozkoušej třeba win.98...
Ovladačů na NVidii jsou desítky, ne li stovky, rozhodně jich přinejhorším taky pár otestuj.
Platí zlaté pravidlo, za zkoušku nic kromě času nedáš... NWN je prostě zákeřná hra...
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 14:26 23. Feb 2011
by Lord_Berserk
Ja mam na svou starou prababu N7600GS vyzkousenou starou verzi ForceWare, kde sem projel u vyrobce "changelogy" a zjistil kdy byla poprvy pridana do ovladacu a pak uz jen koukal na novy verze esi nevylepcili nejakou podporu apod...
Takze bych zkusil ovladac co byla poprvi pridana podpora ForceWare 182.08
http://www.nvidia.com/object/winvista_x ... _whql.html a pak uz jedine zkouset novejsi (tady to mas nejak pohromade i se zmenama, je to pro Visty pro W7 nevim jaky se pouzivaj ovladace)
http://www.filehippo.com/download_nvidi ... elog/6327/
U Diabla 2 mi treba blblo problikavani obrazovky, ktery sem vyresil kdyz sem vypnul v ovladacich Force Textures... nevim jak v techdle novejch ForceWare, ale ja si tam muzu v menu zvolit i prednastavenej profil Neverwinter, Counter-Strike apod... (kdyz zapnu nejaky pokrocily nastaveni)
Takze zkusit si pohrat jak s nastavenim ve hre tak i s nastavenim grafiky

Re: Nemozne pripojeni
Posted: 10:54 24. Feb 2011
by wallndwill
diky za namety, zkusil jsem ty ovlaace. nejakou tu dobu si zkousel hrat s nastavenim v ovladacich grafiky pro NVN main.exe .... ale bezvysledne.. jednak to spis bylo jako kdyz kozel zkousi pestovat nekolik druhu ovoce mezi zeleninou na betonove zahradce

) jsem na tohle nejakej levej... takze se budu muset zatim spokojit ze to hraju z jinyho pc... vrrr.. nez najdu nekoho koho chytnu za pacesy a prikovam k memu complu at mi to nastavi

).. ovsem pokud by vas neco s timhle problemem napadlo.. budu rad za kazdy poznatek.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 16:24 24. Feb 2011
by zma
wallndwill wrote:diky za namety, zkusil jsem ty ovlaace. nejakou tu dobu si zkousel hrat s nastavenim v ovladacich grafiky pro NVN main.exe .... ale bezvysledne.. jednak to spis bylo jako kdyz kozel zkousi pestovat nekolik druhu ovoce mezi zeleninou na betonove zahradce

) jsem na tohle nejakej levej... takze se budu muset zatim spokojit ze to hraju z jinyho pc... vrrr.. nez najdu nekoho koho chytnu za pacesy a prikovam k memu complu at mi to nastavi

).. ovsem pokud by vas neco s timhle problemem napadlo.. budu rad za kazdy poznatek.
tohle je pruser.. ja sem pred nakym tim rokem hral a upgradoval sem na nvidii 8800GTS a nedalo se to pak prakticky hrat.. reseni sem hledal.. patral ale nic sem nevykoumal.. je mozny ze od ty doby se v tom udelal pokrok (zkusim se ve volny chvilce podivat) .. ted mam 260GTX a je pravda ze by ta hra mela mit papirove fps v trojimstny cifre nicmene pod hratelnou hranici to neklesa