Page 92 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:46 28. Jan 2014
by Aulus
Nalkanar wrote:
kokosak wrote:To nic neni! Nebudete tomu věřit, ale sou lidi, co si vyberou třeba rasu, pak nejsou schopný akceptovat nevýhody, který přináší, různě schovávaj rohy, křídla, ocasy a děsně se divěj, když to někdo neakceptuje ;)
A to by ses divil, ale někdo není ani schopný akceptovat pohlaví své postavy a výhody i nevýhody, které přináší a všelijak to schovává a neakceptuje :lol:
Tieflingové v dlouhých kalhotách (tak je to napsané v reáliích) skrývat ocas skutečně mohou. Funguje to velmi podobně jako u žen s áčky a maskulinními znaky v pánském oblečení. :wink:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:01 28. Jan 2014
by KaTo
Aulus wrote:...velmi podobně jako u žen s áčky a maskulinními znaky v pánském oblečení. :wink:
Náhodou, kníra oholíš a strniště přepudruješ :mrgreen: a jaká to bude štramanda! (bože, zase se mi objevila před očima "obyvatelka co stojí před kožešníkem v Horním městě :wall: :D :D )

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:06 28. Jan 2014
by Zeerit
Caehan wrote:Znáte ten pocit, když vám vyvolaná nestvůra odmítne projít přes přechod, vás odkouzlí, vašeho přítelíčka zabijí a do další meditace je to 33 minut?
Image

Mimochodem jaká je ta maximální hranice na které se to zastaví ? Mě přijde i těch 30 minut na hranici snesitelnosti.. a to předpokládám půjde ještě mnohem výš.. ? :confused:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:52 28. Jan 2014
by J.F.Payne
Nalkanar wrote:A to by ses divil, ale někdo není ani schopný akceptovat pohlaví své postavy a výhody i nevýhody, které přináší a všelijak to schovává a neakceptuje :lol:
Drahý Nalku, pravděpodobně vím, na co narážíš (nebyl bys to ty, abys sis nejrejpl). Nezamyslel ses někdy nad tím, proč tomu tak je? Jistě ne kvůli výhodám a nevýhodám... co takhle kvůli příběhu?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:12 28. Jan 2014
by pavad
Nalkanar wrote:A to by ses divil, ale někdo není ani schopný akceptovat pohlaví své postavy a výhody i nevýhody, které přináší a všelijak to schovává a neakceptuje :lol:
Coz mi pripomenulo udalost z pred par dni, kdy mi prisel od jiste nejmenovane postavy tell s nasledujici otazkou: "Hele, on je ten tvuj Pasq vyklestenec?"

Napred jsem ziral prekvapene, pak pobavene... Pak se zacal smat na cele kolo... A pak uz jsem jen psal "To si zjisti ve hre, ne?"

Od te doby cekam kdy krome prohlizeni dekoltu Pasqova vpadleho hrudniku bude nasledovat hodnoceni (pripadne ne) existence gonad... :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:18 28. Jan 2014
by J.F.Payne
To máš z toho, když se někde řekne "oni mu přiškvařili ocas" :))

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:46 28. Jan 2014
by Krysak
Zeerit wrote:Mimochodem jaká je ta maximální hranice na které se to zastaví ? Mě přijde i těch 30 minut na hranici snesitelnosti.. a to předpokládám půjde ještě mnohem výš.. ? :confused:

Pokud se nic nezmilo výš a výš, mnohem výš. Mezi meditacemi budou na vysokých lvl hodiny.

Vlastne se nikdy moc nevyplatilo tahat mága moc nad 20 lvl..... odkouzli te kazdej boss, nekdy i mob a pak čekáš a čekáš a však víš co:). Ja mam uz ted mezi meditacema, co si vzpomínám přes 40 minut. Kdyz se nic nestane, tak na sobe kouzla udrzím vysátím vsech zdrojů po celou dobu, teda základní minimum:).

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:40 28. Jan 2014
by KaTo
...tady NEKDO NEKDYslíbil, že se meditace zastaví na úrovni 20tého lvlu. Nakolik to bylo myšleno vážně...netuším.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:41 28. Jan 2014
by Nalkanar
KaTo wrote:...tady NEKDO NEKDYslíbil, že se meditace zastaví na úrovni 20tého lvlu. Nakolik to bylo myšleno vážně...netuším.
Taky nejsme na dvacátém lvlu nikdo, tak nevím, proč se furt všichni nerví, že to roste, když nejsou na tom lvlu, kdy to růst nemá. :wall: :wall: :wall:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:53 28. Jan 2014
by Zeerit
Já jen řikám, že je to nezdravě dlouhý už teď právě :D I kdyby se to zastavilo na nějaký šílený hodině+ nebo kolik to bude na 20 8)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:56 28. Jan 2014
by kucik
KaTo wrote:...tady NEKDO NEKDYslíbil, že se meditace zastaví na úrovni 20tého lvlu. Nakolik to bylo myšleno vážně...netuším.
S casem meditace se nehybalo, takze pokud se prodluzovani casu mezi meditaci nezastavovalo driv na 20. levelu, neni to tak ani ted. Nevim kdo co sliboval, ale pokud si ja pamatuju, tak jsem tohle v poslednim pulroce nemenil.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:08 28. Jan 2014
by Infra
No na dvacátém lvlu je to něco kolem 60ti minut tuším na meditaci...
Ideální mi přišlo těch 30 minut, ale nějak z toho prý sešlo, takže je otázkou jestli se nechá stávající rozestup.

Alespoň bych z toho prozatím vyrval 1 lvl za dobrodruha. Protože dobu meditace na vyšších lvlech znatelně natahuje. Měl jsem za to, že se bude počítat do doby trvání kouzel a caster lvlu, ale ani jedno bohužel není.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:35 04. Feb 2014
by karolina
Dva strážnící nad mrtvolou a servírka která jim přijde nabídnout pití :wall:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:45 05. Feb 2014
by KaTo
...lovecká taktika ženy, používající "muže" používajícího...všechno co mu "hra" dovolí, aby přežil :D .

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:13 06. Feb 2014
by klobouk
Po asi hodinovém neplodném mono-dialogu Květuška-Rodal (Květuška vyhrává drtivě třikrát na body) tell od třetí osoby:
"Vůbec se nedivím, že tu někdo spáchal sebevraždu. Já bych na meč skočil už dávno."