Page 93 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:35 06. Feb 2014
by kokosak
klobouk wrote:Po asi hodinovém neplodném mono-dialogu Květuška-Rodal (Květuška vyhrává drtivě třikrát na body) tell od třetí osoby:
"Vůbec se nedivím, že tu někdo spáchal sebevraždu. Já bych na meč skočil už dávno."
Já bych to neoznačil za neplodný monolog. Když Květuš vyhrála..... :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:28 08. Feb 2014
by KaTo
...dneska mě dostali lokace, které jsme nazvali pracovně "Safari" :lol: :lol: :lol: .
Někdy tam musíme ještě dorazit v noci, zajímalo by mě, co je tam za noční spawn :lol: :lol: :mrgreen: !

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:55 08. Feb 2014
by kokosak
Fapriel

……………………………………..________
………………………………,.-‘”……………….“~.,
………………………..,.-”……………………………..“-.,
…………………….,/………………………………………..”:,
…………………,?………………………………………………\,
………………./…………………………………………………..,}
……………../………………………………………………,:`^`..}
……………/……………………………………………,:”………/
…………..?…..__…………………………………..:`………../
…………./__.(…..“~-,_…………………………,:`………./
………../(_….”~,_……..“~,_………………..,:`…….._/
……….{.._$;_……”=,_…….“-,_…….,.-~-,},.~”;/….}
………..((…..*~_…….”=-._……“;,,./`…./”…………../
…,,,___.\`~,……“~.,………………..`…..}…………../
…………(….`=-,,…….`……………………(……;_,,-”
…………/.`~,……`-………………………….\……/\
………….\`~.*-,……………………………….|,./…..\,__
,,_……….}.>-._\……………………………..|…………..`=~-,
…..`=~-,_\_……`\,……………………………\
……………….`=~-,,.\,………………………….\
…………………………..`:,,………………………`\…………..__
……………………………….`=-,……………….,%`>–==“
…………………………………._\……….._,-%…….`\
……………………………..,< `.._|_,-&``................`\

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:15 08. Feb 2014
by Nalkanar
Ještě že ne Faprien.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:15 08. Feb 2014
by Puxina
A co je na tom špatné? Omezenci ;)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:28 08. Feb 2014
by KaTo
...víla - zlodějka jablek :wall: :lol: :lol: :lol: a její *gestikulace* :) :D :lol: :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:21 09. Feb 2014
by Puxina
Když se mojí černošky lekl jezevec a utíkal pryč po cestě, kde narazil na tři žáby a pokračoval v běhu a žáby nelenily a vydaly se lovit jezevce....bylo legrační pozorovat jak hopskají za tím jezevcem. Nakonec ho sejmuly. :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:54 11. Feb 2014
by Myrpa
WB komunikace
Myrpa: "Svíčkám dám 10 minut."
Kucík: "Dej víc. Někdo si připraví večeři při svíčkách a než něco stihne, tak mu to zmizí!"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:16 11. Feb 2014
by pavad
Komunikace od hrace ktery mou postavu dobre zna:
"Hele, ta mantikori bossice je tak lehka, ze by ji snad dal i Pasq!"

Aneb definovali jsme novou jednotku kryplovitosti - jeden mag. :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:46 11. Feb 2014
by KaTo
Včera mě dostalo:
1) vysloveně "user friendly :roll: :wall: " ceny za lvlup :wall: . Opravdu je nutný, aby stály ty lvly tolik? Když vidím progresi prestižky před epikem, tak jsem rád, že to povolání na epiku brát nebudu :wall: .

2) vlez do dungu, kdy v prvním patře si postavy říkali o NPC - "...teda to jsou fakt dobří bojovníci!" ...po pár restech a cca 2000+ šípech později :D , když se vraceli z třetího patra, tak v prvním patře měli znovu spawn. Načež jedna postava se zeptala - "Budeme ty děti tady zase zabíjet nebo je prostě projdem, aby si nás nevšimli?"
//OOC smekám pomyslný širák před WB, luxusně nastvený spawn se zvyšující se obtížností.

Pouze poznámka a zpětná vazba pro WB. Jestli OPRAVDU je v toulci jen 2000 šípů (ještě jsem nenakupoval, jen si všiml nějaké avizované hlášky na fóru), co stojí 5000 zlatek, tak jsou Zlobři další "jen-tak-tak" neprodělečný dung, ve kterém se nedá vydělat :( :( :( .

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:56 11. Feb 2014
by kokosak
Pobavila reakce postavy a hráče na (nekompletní) sestavu Vílí školky a dokonalou souhru vílího miniroje

Květuška: hele kluk!
Oběť: *podívá se po vílách, promne si oči*
Květuška: *zamává*
Celestin: hm hm
Oběť: hezký večer
Oběť: *zrychlí* (následován Tinem)
Květuška: Niku běž za Tinem
Květuška: já tu se slečnou něco proberu
Niccolo: rozkaz ..

Po chvíli:
Oběť: [Pověz] /ježiš ti jsou horší jak mafie!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:19 11. Feb 2014
by Braenn
Tak z mé strany, jo?

Ryu jde domů. Míjí (velmi rychle) skupinku víl, z níž zná jen Květušku (která už nějakou dobu okupuje jeho domov jako plíseň). Se vší zdvořilostí se jí vyhne, pospíchá k domu...

A těsně přede dveřmi je náhle dohnán dvěmi vílami. Narozdíl od Květušky nevypadají ani tak moc infantilně a ještě jsou to chlapi. A jeden z nich vypadá jak panenka Chuckie. Děsivé.

Velmi volný přepis konverzace, včetně nevyřčených emocí, které jsem tam vnímala:

*Oběť dohnána v temném rohu ulice, skoro u dveří vlastního domu*
Vílák jedna: Hej kluku. Stůj!
Oběť: Dobrý večer. *nejistě koukne na dvě absolutně cizí víly, které před chvílí zahlédl s infantilní květuškou* Ehm, přejete si?
Víla dvě: Je spíš ráno, ale to nevadí.
Vílák jedna: Nepřejem si nic. *ani trochu dětsky*
*obě víly na něj dál čumí*
Oběť: Mohu vám nějak pomoci?
Víla jedna: Květuš nám o tobě řekla. *zní to zlověstně a oběť získává dojem, že jméno Květuš má podivný, zlý podtext a sedí na jemu známou vílu více, než "Květuška"*
Oběť: A mohu vám nějak pomoci?
Víla dvě: Tady bydlíš. *asi to měla být otázka, ale vyzní to jako "víme o tobě vše"*
Obět: Ano. *chvíli na sebe všichni hledí* Jestli nic nepotřebujete, tak musím jít, omluvte mě.... *prchá za dveře, před kterými dál stojí víly a mlčky za ním zírají*

Ano, přesně takhle si představuji mafii, už chyběl jen kanystr s benzínem a vystřelovací nůž, zatímco jejich boss Květuš by rozhovorujínkovala mimo dohled a dělala si alibi. Myslím že svaté Officium by své šetření mělo rozvinout tímto směrem. :shock:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:46 11. Feb 2014
by kokosak
Tak takhle sem se nezasmál od "ehm ehm" :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:48 11. Feb 2014
by Amber
Ulice města jsou nad ránem nebezpečné :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:53 14. Feb 2014
by kokosak
Po loupežném zákeřném přepadení, kdy se jindy hrdé osazenstvo krčilo za medvědem se situace uklidní.

Postava Bž: *složí se na lavičku a upraví si pásek na předloktí*hrozný město není co dělat...

Nabízí se otázka co tam pak ta postava dělá :D