Page 94 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:30 15. Feb 2014
by Pajule
Dostávají mě poslední dobou nejen Karathský drby .. :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:55 15. Feb 2014
by KaTo
Včera se mi líbil vyhazovač, kterýho platí tak, že by tváří tvář ozbrojené přesile položil život, takového loajálního zaměstnance bych chtěl mít jednou i v reálu :oops: :D :D :D .

Mno a pak se mi líbil myšlenkový pochod jisté "modré" postavy, která očekávala, že se neozbrojené elfky vrhnou proti té samé přesile, která už předtím zmlátila půlku hospody :lol: :lol: .

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:57 15. Feb 2014
by Zeerit
KaTo wrote:Včera se mi líbil vyhazovač, kterýho platí tak, že by tváří tvář ozbrojené přesile položil život, takového loajálního zaměstnance bych chtěl mít jednou i v reálu :oops: :D :D :D .

Mno a pak se mi líbil myšlenkový pochod jisté "modré" postavy, která očekávala, že se neozbrojené elfky vrhnou proti té samé přesile, která už předtím zmlátila půlku hospody :lol: :lol: .

Mě dostává, že by někdo po světě Thalie chodil kdekoliv neozbrojenej :D. Z kanálu na tebe lezou metrový pavouci a mutanti. Na jedný straně města smečka obřích vlků a na druhý požírají nebožtíky dvoumetrový housenky... Hell no, že bych vyšel z místnoti bezezbraně :wink: :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:05 15. Feb 2014
by Caehan
Zeerit wrote:Mě dostává, že by někdo po světě Thalie chodil kdekoliv neozbrojenej :D. Z kanálu na tebe lezou metrový pavouci a mutanti. Na jedný straně města smečka obřích vlků a na druhým požírají nebožtíky dvoumetrový housenky... Hell no, že bych vyšel z místnoti bezezbraně :wink: :lol:
To mi připomína Tiffany z Men in Black.

Konečně mám výmluvu, proč střílet neozbrojené civilisty - jsou podezřelí! :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:11 16. Feb 2014
by Puxina
Z Historie osobností...
Drak se nažral a ivory zůstala celá
Dobrá hláška :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:12 20. Feb 2014
by Absinthorix
Když se postavička konečně naučí vyvolávat a z vlastní vyvolané potvory má jako na potvoru skoro panickou hrůzu :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:00 22. Feb 2014
by pavad
Vyprava 3 hrdinu bez bazne a hany a jednoho "hrdiny" s bazni i hanou. Onen hrdina si rikal, ze kdyz jenom boostuje, tak staci ze bude za rohem. Nepocital s ultra-mega-kruto-husto-prisnymi lagy.

Takze pres posledni misntosti s bossem, obcas videl i jiny obrazek nez predtim. Dvere se otevreli. Tri hrdinove se hrdinne vrhli v pred...

...

Po par dlouhych minutach boje, kdyz dosly lecive lektvary i lekarny situaci "zachranoval" onen hrdina s bazni a hanou... A jeho companion (cimz si dovolim vyjadrit cest jeho pamatce). Hrdinove bez bazne a hany stridave polehavaji u nohou bosse. Stridave se zmatene potaceji mistnosti. Stridave se jen motaji na miste.

Hrdina s bazni a hanou krici o lekarny kterymi udrzuje ty tri nazivu. Posleze se stahuje pres pripravenou cestu pasti... Ktere ovsem boss obiha podel zdi a tak miji... Hrdina s bazni a hanou poklada past ktera by mela poskytnout cas k uteku... Past mu vybuchuje do obliceje - hrdina pada presne s nulou zivotu k zemi, pachaje behem vypravy poprve sebevrazdu. Ze ctverice zustava jediny, prchnuvzi prezivsi. Ten nekde za sebou v bludisti dungeonu ponechal nastvaneho bosse. Ten ctvrty je ale klerik - dava meditaci... Uz bezi k pomalu umirajici postave hrdiny s hanou a bazni ktery ma -4 hp.

Jenze... Jenze kdyz uz jde slyset dupot klerika...

Tak padne kouzlo prodlouzene vydrze. Cimz hrdina s bazni a hanou pacha behem jedne vypravy podruhe vlastni sebevrazdu.

:mrgreen:

Edit: Aktualni informace: temer mrtvy klerik ohlodava hladem prsty na mrtvole jedineho clena vypravy, ktery je schopen najit tajny vchod zpet. Je mu jasne ze jej bud ozivi - nebo zemre tez. Vazeni posluchaci - nepreladujte! Pokracovani dramatu bude po technicke prestavce! :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:21 22. Feb 2014
by Caehan
:D :D Ber to z té lepší stránky, nedostali tě!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:32 22. Feb 2014
by Nano
Taky si říkám jestli nejsem šílenec oživovat někoho, kdo se sám 2x zabije.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:43 25. Feb 2014
by pavad
Postava odchazi od Skopku... Za jejimi zady zustava sedet jedna osoba ve spolecnosti smrtelne nebezpecne (i.e. nudici se) vily.

Vila se prisosne k sedici postave s radoby hovor navazujicimi slovy: "No a co s tebou..."
Pak nasleduje trojboj sestavajici se z *vyhupsne se na zidli*, *vyhupsne se na stul*, *zazubi se*.

Sedici postava odsouzena k tryzneni ovsem nereaguje. Proto vila zkousi pokracovat v gambitu: "Neco?"

Po asi 2 minutach realu: "Nic?"

Po dalsich cca 2 minutach, kdy uz moje postava je davno pryc mi prijde tell od one k tryzneni odsouzene postavy: "// stacilo jen mlcet!"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:51 25. Feb 2014
by kokosak
pavad wrote:Po dalsich cca 2 minutach, kdy uz moje postava je davno pryc mi prijde tell od one k tryzneni odsouzene postavy: "// stacilo jen mlcet!"
A od stejné pak trýznitelce "[Pověz] //dik za hru, brou" Se pak člověku chce říct "není zač" :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:14 25. Feb 2014
by Absinthorix
Vojen: *pije Dračí krev*
Nien: To vysáváš Aliho?
Vojen: Kam myslíš, že zmizel Morn...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:46 26. Feb 2014
by Nalkanar
Troška OOC

X: //spadly mi očíčka, chodím si tu jako pán
Y: //právě jsi prošel smečkou tygrů

:wall: :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:35 27. Feb 2014
by pavad
Jista nejmenovana osoba s velmi negativistickymi sklony k cemukoli co muze mit ocas delsi nez... eeee... ocas delsi *zakoncil* odesla z hostince U Skopku, s radne kousavou poznamkou na drepiciho Pasqa.

Znate to - kdyz nechcete zrovna postavu ABC potkat protoze jste v situaci v ktere se prezentovat pred ABC _opravdu_ nechcete? Nu, takze o par minut pozdeji prichazi ona postava s negativisticko-Pasquerelovskymi sklony zpet k hostinci... Aby za rohem prakticky narazila do Pasqa. To by nebylo nic zvlastniho... kdyby z ni ovsem necrcela krev na vsechny strany a sotva se netahla.

Nasledujici udalosti byly dramaticko-pikantniho razu: hrdina bez bazne a hany prcha pred tfujflinkem, za behu cakaje krev vsude po okoli. Pasq ho sleduje s obvazem v ruce. Hrdina bez bazne a hany je ovsem velmi pohanen necim takovym... Ztrata tvare... respektu... :D :D :D

btw: Dalsi presvedcovani po tellu, ze vlastne skoro mrtvy nebyl, protoze to je jen systemove znaceni hry, protoze jezevec by prece krouzkovou kosili a kyrys neprokousl... To byla debata pri ktere se culim doposud. :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:10 27. Feb 2014
by kokosak
Když se včera v časných dopoledních hodinách splnil sen o serveru s převážnou populací víl. Pak to trochu začalo kazit podtemno, ale to se nepočítá ;)