Page 95 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:54 27. Feb 2014
by sandoftime
hraničář v modré se plíží vpředu, za ním kráčí po levé straně Rien, po pravé klerička v bílé...

[Tell] Klerička: // Jsme jak státní vlajka

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 05:41 28. Feb 2014
by sandoftime
em

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:45 01. Mar 2014
by KaTo
ZOO na výletě, alias taktika zergu :wall: :D :lol: :lol: , alias čím víc sumonnů, tím víc addidass :mrgreen: :lol: :lol: .

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:23 01. Mar 2014
by Nano
//Debug Info: Zranil tě Thalie bez použití stínových zranění. Umíráš. :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:45 02. Mar 2014
by pavad
Stacila jen chvilka bez dozoru, kdy si muj Pasq odskocil za roh - a druzinik se sviji na zemi a je z nej mrtvola (ano, strkal prsty kam nemel). Po oziveni v chramu mu porad jeste od zvukoveho poskozeni piskalo v usich a snazil se tvarit ze nerozumi terminu "pan mi dluzi dva mesce". Dostal dost casu na to aby se vzpamatoval - ale pak pohar trpelivosti pretekl a kdyz porad ryl co na co ze chce Pasq mit "dva mece"... Nu, tak co chtel to dostal - rikal ze neslysi, ze musi Pasq hlasiteji!

Nasledoval ponekud jednostranny "rozhovor", kdy Pasq rval na celou zahradku hospody (a ano, uzival si to!):
" PAN STRKAL.. PRSTY KAM NEMEL... PAN MUSEL BYT... TAZENY DO CHRAMU... PAN SEBOU MOC... SKUBAL A DLUZI... DVA MESCE ZA... OBRADY... JA CHTEL CEKAT... AZ PAN USLYSI ALE... PAN CHTEL VEDET HNED..."
V mezicase dotycny cil kriku vyhodil volska oka z bricha pres zabradli, takze konec rozhovoru byl, IMHO, famozni, kdy Pasq kricel smerem k noham/opasku dotycneho:
" PAN BY SE MEL ... POSTARAT O SVA ... ROZBITA VEJCE" :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:58 11. Mar 2014
by D_E_K_A
Jedna postava říkajíc svému věrnému psu: "*jméno psa*, pokud uvidíš tieflinga, dej mi vědět."
To nemělo chybu. :D
Ještě bych neměl opomenout jednoho gnóma na tvrdohlavém oslovi. (Díky Amber! :) )

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:58 11. Mar 2014
by pavad
D_E_K_A wrote:Jedna postava říkajíc svému věrnému psu: "*jméno psa*, pokud uvidíš tieflinga, dej mi vědět."
To nemělo chybu. :D
Ještě bych neměl opomenout jednoho gnóma na tvrdohlavém oslovi. (Díky Amber! :) )
Obdobne dobre bylo kdyz postava A konstatovala, ze pokud na ni neci zableseny tvor zautoci - tak se bude branit. A pak nevyuzila Occamovy britvy a dodala zcela zbytecnou informaci, ze k tomu ma mimojine i souhlas/dobrozdani majitele mista kde se prave nachazi.

Ovsem jake nemile (lec ocekavane) prekvapeni, kdyz se objevivisi majitel obraci na postavu A a oznami, ze ono povoleni kvuli vyhrozovani je prave zruseno. :D :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:22 13. Mar 2014
by pavad
Pri filtrovani sveho logu pro WB ucely jsem narazil na tuto perlu:
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed Mar 12 22:19:42] Pasquerel Mirnim damages Vroshnak Vella: 9 (7 Physical 2 Cold)
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed Mar 12 22:19:42] Pasquerel Mirnim killed Vroshnak Vella

Tak a ted uz slysim jak to sliznu - ze pry mag nic nezabije - a on kuchne takovou bestii! :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:22 21. Mar 2014
by Nalkanar
OOC debata o zanechávání vzkazu:
A: //jo, proto tě furt trollí po tellu
A: //nechal mi prý vzkaz pod miskou u pejska
B: //no počkat? u pejska? ten má lvl na to, aby mu nikdo na misku nešáhl
C: //no jasně... X by s jeho lvlem měl k večeři a ty bys našel kus ruky a né vzkaz

O několik měsíců dříve při tvoření onoho NPC (a jiná A,B,C):
A: //tak tam přidám ještě pejska
B: //nezapomeň mu dát nějaké lvly, vždycky se najde blbec, co ho bude chtít třeba zabít
A: //no dobře
... o půl hodiny později při testu celé lokace sídla...
C: //pomoc!
A, B: //co je?
C: //ten pes je nějakej přeboostěnej
B: //já to říkal

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:25 23. Mar 2014
by Douragon
Taky jste si všimli, že rumový méďa si skutečně drží pohárek rumu? 8)
Rumový méďa.jpg
Dále mě rozesmálo jak prsa dokážou vlát ve větru... musel bejt pořádnej orkán :D
Vlající prsa 1.jpg
Vlající prsa 2.jpg

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:38 23. Mar 2014
by Puxina
Douragon wrote: Dále mě rozesmálo jak prsa dokážou vlát ve větru... musel bejt pořádnej orkán :D
Co bys chtěl po myslím 12 let staré hře no ;)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:42 23. Mar 2014
by Douragon
Puxina wrote:
Douragon wrote: Dále mě rozesmálo jak prsa dokážou vlát ve větru... musel bejt pořádnej orkán :D
Co bys chtěl po myslím 12 let staré hře no ;)
Njn... ale vtipný to je :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:47 23. Mar 2014
by Amber
Zvlášť vtipné jsou kovové trupy zbrojí, které vlají ve větru :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:33 23. Mar 2014
by Puxina
To se někdy podívejte, co se děje nahým chlapům na větrných místech. :roll: :D To kdysi dávno pobavilo mě. :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:14 24. Mar 2014
by Barbar321
...melodie u ještěrek. Normálně nehraje hudba žádná, ale když se vleze do boje, spustí se krásná uklidňující symfonie.

To má uspat hráče, uklidnit postavu a odvrátit jí od nečistých bojových úmyslů a nebo je to cíleno na dotyčné potvory?

PS: ta melodie je fajn, můžu jí poslouchat celou dobu v lokaci, ale přecejen, do boje by to chtělo něco trochu "živějšího" (v tom boji podle mě i nic bude víc).