Page 95 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:54 27. Feb 2014
by sandoftime
hraničář v modré se plíží vpředu, za ním kráčí po levé straně Rien, po pravé klerička v bílé...
[Tell] Klerička: // Jsme jak státní vlajka
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 05:41 28. Feb 2014
by sandoftime
em
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:45 01. Mar 2014
by KaTo
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:23 01. Mar 2014
by Nano
//Debug Info: Zranil tě Thalie bez použití stínových zranění. Umíráš.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:45 02. Mar 2014
by pavad
Stacila jen chvilka bez dozoru, kdy si muj Pasq odskocil za roh - a druzinik se sviji na zemi a je z nej mrtvola (ano, strkal prsty kam nemel). Po oziveni v chramu mu porad jeste od zvukoveho poskozeni piskalo v usich a snazil se tvarit ze nerozumi terminu "pan mi dluzi dva mesce". Dostal dost casu na to aby se vzpamatoval - ale pak pohar trpelivosti pretekl a kdyz porad ryl co na co ze chce Pasq mit "dva mece"... Nu, tak co chtel to dostal - rikal ze neslysi, ze musi Pasq hlasiteji!
Nasledoval ponekud jednostranny "rozhovor", kdy Pasq rval na celou zahradku hospody (a ano, uzival si to!):
" PAN STRKAL.. PRSTY KAM NEMEL... PAN MUSEL BYT... TAZENY DO CHRAMU... PAN SEBOU MOC... SKUBAL A DLUZI... DVA MESCE ZA... OBRADY... JA CHTEL CEKAT... AZ PAN USLYSI ALE... PAN CHTEL VEDET HNED..."
V mezicase dotycny cil kriku vyhodil volska oka z bricha pres zabradli, takze konec rozhovoru byl, IMHO, famozni, kdy Pasq kricel smerem k noham/opasku dotycneho:
" PAN BY SE MEL ... POSTARAT O SVA ... ROZBITA VEJCE"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:58 11. Mar 2014
by D_E_K_A
Jedna postava říkajíc svému věrnému psu: "*jméno psa*, pokud uvidíš tieflinga, dej mi vědět."
To nemělo chybu.

Ještě bych neměl opomenout jednoho gnóma na tvrdohlavém oslovi. (Díky Amber!

)
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:58 11. Mar 2014
by pavad
D_E_K_A wrote:Jedna postava říkajíc svému věrnému psu: "*jméno psa*, pokud uvidíš tieflinga, dej mi vědět."
To nemělo chybu.

Ještě bych neměl opomenout jednoho gnóma na tvrdohlavém oslovi. (Díky Amber!

)
Obdobne dobre bylo kdyz postava A konstatovala, ze pokud na ni neci zableseny tvor zautoci - tak se bude branit. A pak nevyuzila Occamovy britvy a dodala zcela zbytecnou informaci, ze k tomu ma mimojine i souhlas/dobrozdani majitele mista kde se prave nachazi.
Ovsem jake nemile (lec ocekavane) prekvapeni, kdyz se objevivisi majitel obraci na postavu A a oznami, ze ono povoleni kvuli vyhrozovani je prave zruseno.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:22 13. Mar 2014
by pavad
Pri filtrovani sveho logu pro WB ucely jsem narazil na tuto perlu:
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed Mar 12 22:19:42] Pasquerel Mirnim damages Vroshnak Vella: 9 (7 Physical 2 Cold)
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed Mar 12 22:19:42]
Pasquerel Mirnim killed Vroshnak Vella
Tak a ted uz slysim jak to sliznu - ze pry mag nic nezabije - a on kuchne takovou bestii! 
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:22 21. Mar 2014
by Nalkanar
OOC debata o zanechávání vzkazu:
A: //jo, proto tě furt trollí po tellu
A: //nechal mi prý vzkaz pod miskou u pejska
B: //no počkat? u pejska? ten má lvl na to, aby mu nikdo na misku nešáhl
C: //no jasně... X by s jeho lvlem měl k večeři a ty bys našel kus ruky a né vzkaz
O několik měsíců dříve při tvoření onoho NPC (a jiná A,B,C):
A: //tak tam přidám ještě pejska
B: //nezapomeň mu dát nějaké lvly, vždycky se najde blbec, co ho bude chtít třeba zabít
A: //no dobře
... o půl hodiny později při testu celé lokace sídla...
C: //pomoc!
A, B: //co je?
C: //ten pes je nějakej přeboostěnej
B: //já to říkal
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:25 23. Mar 2014
by Douragon
Taky jste si všimli, že rumový méďa si skutečně drží pohárek rumu?
Dále mě rozesmálo jak prsa dokážou vlát ve větru... musel bejt pořádnej orkán
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:38 23. Mar 2014
by Puxina
Douragon wrote:
Dále mě rozesmálo jak prsa dokážou vlát ve větru... musel bejt pořádnej orkán
Co bys chtěl po myslím 12 let staré hře no

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:42 23. Mar 2014
by Douragon
Puxina wrote:Douragon wrote:
Dále mě rozesmálo jak prsa dokážou vlát ve větru... musel bejt pořádnej orkán
Co bys chtěl po myslím 12 let staré hře no

Njn... ale vtipný to je

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:47 23. Mar 2014
by Amber
Zvlášť vtipné jsou kovové trupy zbrojí, které vlají ve větru

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:33 23. Mar 2014
by Puxina
To se někdy podívejte, co se děje nahým chlapům na větrných místech.

To kdysi dávno pobavilo mě.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:14 24. Mar 2014
by Barbar321
...melodie u ještěrek. Normálně nehraje hudba žádná, ale když se vleze do boje, spustí se krásná uklidňující symfonie.
To má uspat hráče, uklidnit postavu a odvrátit jí od nečistých bojových úmyslů a nebo je to cíleno na dotyčné potvory?
PS: ta melodie je fajn, můžu jí poslouchat celou dobu v lokaci, ale přecejen, do boje by to chtělo něco trochu "živějšího" (v tom boji podle mě i nic bude víc).