Page 96 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:22 24. Mar 2014
by Molly23
Třeba něco takovéhleho?

To by se hned bojovalo líp!
http://www.youtube.com/watch?v=JL5OzcfzAbE
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:35 24. Mar 2014
by sandoftime
Puxina wrote:To se někdy podívejte, co se děje nahým chlapům na větrných místech.

To kdysi dávno pobavilo mě.

Ani vlající poprsí, ani cokoliv jiného není z původního nwn. Je to cep nebo nějaké jiné přisprostlé rozšíření.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:49 24. Mar 2014
by kucik
sandoftime wrote:
Ani vlající poprsí, ani cokoliv jiného není z původního nwn. Je to cep nebo nějaké jiné přisprostlé rozšíření.
Je. Ale kdysi jsem pro to na thalii dával opravu modelů. Asi se někam vytratila.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:07 25. Mar 2014
by Douragon
Když se trpaslík ožere....
Poslouží i jako slušná sedačka
Pak začal trošku hudrovat....
Ale bylo mu to prd platné
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:42 27. Mar 2014
by Nalkanar
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 02:07 28. Mar 2014
by D_E_K_A
Družina svádí urputný boj s alespoň patnácti osminohými a k tomu dvěma většími z nich. Následně se prodírá těly s nohami vzhůru, když v tom jim tam z čista jasna projde osoba v invisu. Nejdříve tam a potom zpět. Družníci zmatení, co se děje...
Pak příjde následující tell (zřejmě ne dopodrobna, ale co si pamatuji):
Komedie s drakonianem, aneb k*rva já se tu vždy ztratím, dříve to mělo o jedno patro níž!
Díky!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:29 31. Mar 2014
by Mourisson1
Boss s osmým kruhem kouzel zabit, nese se k lovci, odměna (čtyřnásobek) 26k

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:30 01. Apr 2014
by Barbar321
Aprílové forky, které znemožní hru :/
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:35 01. Apr 2014
by Fryn
Barbar321 wrote:Aprílové forky, které znemožní hru :/
Jako fórek je to dobrý, ale pro příště by to chtělo raději nějaký nápad, který by neznemožnil hru za postavu, tak jak jsem si ji vytvořil (zvlášť když loguju dost namátkově).
Myrpo, tohle byl tvůj nápad ?
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:27 01. Apr 2014
by pavad
Fryn wrote:Barbar321 wrote:Aprílové forky, které znemožní hru :/
Jako fórek je to dobrý, ale ...
Myrpo, tohle byl tvůj nápad ?
Tusim propuknuvsi nasili.
K tematu:
Me (hrace, postavu vubec ne) pobavilo tragicko-komicke dejstvi u vcerejsi hospody:
Ucinkujici:
Postava A s modernim nazorem na svobodu slova, tisku, vyznani a hlavne nezohlednovani rasy, nabozenstvi ci presvedceni. Bez znameho zazemi, sama necloveci rasy.
Postava B s rigidnim presvedcenim, tmarsko-pochodnovymi nazory, se silou vykonne moci cirkve za sebou, clovek.
Postava C - tfujflink (neni nutno dale rozepisovat).
Postava D - prastena vila (neni nutno dale rozepisovat).
Komparziste XYZ, cca 6 ks.
Scenar:
Postava A zacne pusobit osvetove na C, krciciho se pred destem v miste vyhrazenem pro zvirata. Po jiste dobe zacne postava A oslovovat postavu C "drahy priteli" - k velkemu prekvapeni vseho v okoli (tj. C, D, XYZ). Prichazi A, dava najevo svou nelibost nad jednanim A a hlavne nad pritomnosti C v orkuhu par mil okolo nej a Karathy. Postava A neleni a pocne stupnovat napeti. Postava B se drzi jen tak tak aby nedoslo k neohlasenemu souboji (rozumej: vykuchani A jak selatka pred posvicenim). Postava C jen s hruzou pozoruje jak je pro ni dlazdena cesta do pekel - ale s radostnym usmevem postavy A.
Porad nevim zda jde o tak naivni postavu, nebo o tak rafinovane precizne provedenou snahu o likvidaci tfujflinka.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:29 01. Apr 2014
by kokosak
Zapomínáš na postavu D, která po přiložení polínka do ohýnku vesele řeší něco uplně jinýho

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:31 01. Apr 2014
by pavad
kokosak wrote:Zapomínáš na postavu D, která po přiložení polínka do ohýnku vesele řeší něco uplně jinýho

Nezapominam - jen neuprednostnuji irelevantni vedlejsi vetev deje, ktera jen odvadi pozornost od hlavnich postav...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:32 01. Apr 2014
by kokosak
...které pro jistotu pojmenuješ zaměnitelnými a naprosto matoucímy písmenky
Edit: pak si vážím, že vílka s vysloužila vlastní písmenko a nebyla zařazena mezi komparzisty, ač je v ději zmíněna jen, že přijde

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:04 01. Apr 2014
by Fryn
pavad wrote: Tusim propuknuvsi nasili.
Možná

, pokud se dotyčný přizná a bude šance se opět setkat osobně.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:06 01. Apr 2014
by radekdnb
Loguju do hry, že si něco vylotim...a najednou po celém podtemnu jezevci???

WTF
