Page 97 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:17 01. Apr 2014
by KaTo
radekdnb wrote:Loguju do hry, že si něco vylotim...a najednou po celém podtemnu jezevci??? :D WTF :D
Apríííííl!!! :lol: :lol:
P.S.
Mě to chytlo už po půlnoci :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: !

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:32 01. Apr 2014
by Dragon Soul
pavad wrote:
Fryn wrote:
Barbar321 wrote:Aprílové forky, které znemožní hru :/
Jako fórek je to dobrý, ale ...
Myrpo, tohle byl tvůj nápad ?
Tusim propuknuvsi nasili. ;)

K tematu:
Me (hrace, postavu vubec ne) pobavilo tragicko-komicke dejstvi u vcerejsi hospody:
Ucinkujici:
Postava A s modernim nazorem na svobodu slova, tisku, vyznani a hlavne nezohlednovani rasy, nabozenstvi ci presvedceni. Bez znameho zazemi, sama necloveci rasy.
Postava B s rigidnim presvedcenim, tmarsko-pochodnovymi nazory, se silou vykonne moci cirkve za sebou, clovek.
Postava C - tfujflink (neni nutno dale rozepisovat).
Postava D - prastena vila (neni nutno dale rozepisovat).
Komparziste XYZ, cca 6 ks.

Scenar:
Postava A zacne pusobit osvetove na C, krciciho se pred destem v miste vyhrazenem pro zvirata. Po jiste dobe zacne postava A oslovovat postavu C "drahy priteli" - k velkemu prekvapeni vseho v okoli (tj. C, D, XYZ). Prichazi A, dava najevo svou nelibost nad jednanim A a hlavne nad pritomnosti C v orkuhu par mil okolo nej a Karathy. Postava A neleni a pocne stupnovat napeti. Postava B se drzi jen tak tak aby nedoslo k neohlasenemu souboji (rozumej: vykuchani A jak selatka pred posvicenim). Postava C jen s hruzou pozoruje jak je pro ni dlazdena cesta do pekel - ale s radostnym usmevem postavy A.

Porad nevim zda jde o tak naivni postavu, nebo o tak rafinovane precizne provedenou snahu o likvidaci tfujflinka. :mrgreen:

Dobře....všichni ste to vnímali jako projev svobody slova a moderní nadčasové názory. Chápu že církev a zákony samo představují ve světě Thalie všechno. Ale nenapadlo vás že to bylo třeba podmíněno tím, že více než o svobody jde o to, že moje "A" postava věří tomu že má mít každý kus (myšleno bytost) ukázat nijákou svojí cenu? O rovných právech tam totiž nepadlo slovo :-D A to už nekomentuju, ten nadčasový optimismus se kterým má postava A doufá jaksi v "to nejlepší" v každém X-D a poslední věc už je má osobní, církev nesnášim - naprosto se mi hnusí - což sem asi potažmo přenesl na svou postavu. Všechny církevní činitele vnímám jako krajně omezené, především na duchu.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:48 01. Apr 2014
by Dragon Soul
Jinak jezevci - skvělý! :-D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:17 01. Apr 2014
by Dragon Soul
Thalijské metamorfózy...:-D


Má postava byla původně elf....X-D a pak se něco zvrtlo...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:34 01. Apr 2014
by Barbar321
Já věděl, že mu to jednou ta lvicee oplatí a nechá se také povozit

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:43 01. Apr 2014
by Molly23
Pffff... na mě nemáte!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:13 01. Apr 2014
by Bahnak
Vlk ze mě nechce dolů ani po plánovaném restartu.
Tento restart navíc přinesl novinku, jako jiní nemohu equipnout zbraň.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:34 06. Apr 2014
by Douragon
Jako docela jsem se musel smát, když se mi načítala oblast v nwn. A ty rady pod obrázkem (mimochodem moc dobrý jsou všecky.. hlavně ty s drowama). Nejlepší je však něco ve smyslu:

"Spánek může vyléčit tvé zranění nebo nemoc, v reálném životě jdi radši do nemocnice!!" :D:D:D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:53 13. Apr 2014
by karolina
"Tady každej běhá. Asi se někde vařilo něco špatnýho."

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:26 14. Apr 2014
by Mourisson1
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Apr 14 12:24:14] Yrnyr: Kolik chtít peníz?
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Apr 14 12:24:24] Chiara Issell: 500
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Apr 14 12:24:41] Yrnyr: To dobrá obchoda.
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Apr 14 12:24:42] Chiara Issell: *vykuchá ho*

:D :D :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:57 15. Apr 2014
by Molly23
Hraničář v Dornově útočišti: *olejuje luk*
:wall:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:25 15. Apr 2014
by Czepulda
Molly23 wrote:Hraničář v Dornově útočišti: *olejuje luk*
:wall:
Druhej ho taky olejoval, takže je to v pořádku! :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:19 15. Apr 2014
by Molly23
Czepulda wrote:
Molly23 wrote:Hraničář v Dornově útočišti: *olejuje luk*
:wall:
Druhej ho taky olejoval, takže je to v pořádku! :)
Jo ano...
druhý hraničář: "Taky olejuje luk"
:D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:50 16. Apr 2014
by Mourisson1
Sedíme si v hospodě, a najednou začne hrát povědomý song. Po chvílce "to je ze skyrimu, pecka" vžití se do songu. A najednou přišel ON
Bez názvu.jpg
Skoro jsem se začal u Škopku klepat zimou, a čekal po vypití korbele "FUS RO DAH!"

:D :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:05 16. Apr 2014
by D_E_K_A
Výňatky z hrdinského vyprávění udatného válečníka...(bylo jich povíc (hlodů), ale tyhle postačí bohatě :twisted: )

Yrnyr: Sekat mravenec. Křupat jeho krunýř. Odsekávat noha a brodit se v brabenčí krev. Občas brabenec Yrnyra silně kousnout.... Yrnyr ještě nemít košile z ocel.... mhm.... bolet, ale Yrnyr rozzuřit.
.....
Yrnyr: Raaarrrgh! *bouchne pěstí do stolu, jak svůj příběh prožívá* Meč v krunýři. A zase. A zase. A zase!
.....
Yrnyr: Branenec slábnout.... a Yrnyr pak vyskočit. Meč v obou rukou, silná rána. Rozpoltit brabenec hlava jako.... hmm.... jako když mečem rozpoltit hlava na kaše.

Já se doslova dusil smíchy, díky! :D