Page 98 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:54 16. Apr 2014
by Nalkanar
Mourisson1 wrote:Sedíme si v hospodě, a najednou začne hrát povědomý song. Po chvílce "to je ze skyrimu, pecka" vžití se do songu. A najednou přišel ON
Bez názvu.jpg
Skoro jsem se začal u Škopku klepat zimou, a čekal po vypití korbele "FUS RO DAH!"

Sežere nám duše!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:01 16. Apr 2014
by kokosak
Otevře Květuš dvéře od barvíře a co nevidí? Vůl pana Trogura Skálopevného na ní trčí svou zadnici, neb dotyčný ho očividně uvázal u skříně.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:13 16. Apr 2014
by kokosak
...a když vylezla, tak jí olíznul obličej!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:04 17. Apr 2014
by johnny98-G
ups
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:12 17. Apr 2014
by pavad
Vidim vcera zaijmave rukavice u dobrodruha - chci si z nich udelat screenshot. Natahuji se po klavese - a naraz rukavice zmizi jako mavnutim kouzelnym proutkem. Ocividne se prave nekdo z podtemna stal hrdym nositelem rukavic co delaji (mimo jine) +1d8 negative energy dmg.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:42 17. Apr 2014
by Nalkanar
pavad wrote:Vidim vcera zaijmave rukavice u dobrodruha - chci si z nich udelat screenshot. Natahuji se po klavese - a naraz rukavice zmizi jako mavnutim kouzelnym proutkem. Ocividne se prave nekdo z podtemna stal hrdym nositelem rukavic co delaji (mimo jine) +1d8 negative energy dmg.

A proto bych ty obchody nepropojoval. Ovšem jak praví konspirační teorie - pak by povrch nic neměl a podtemno vše!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:10 17. Apr 2014
by -darkvision-
Nalkanar wrote:pavad wrote:Vidim vcera zaijmave rukavice u dobrodruha - chci si z nich udelat screenshot. Natahuji se po klavese - a naraz rukavice zmizi jako mavnutim kouzelnym proutkem. Ocividne se prave nekdo z podtemna stal hrdym nositelem rukavic co delaji (mimo jine) +1d8 negative energy dmg.

A proto bych ty obchody nepropojoval. Ovšem jak praví konspirační teorie - pak by povrch nic neměl a podtemno vše!

Já myslím že je to takhle dobrá featura. Už jenom díky tomu že když prodáš item, může si ho koupit i druhá frakce.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:11 17. Apr 2014
by Mourisson1
Mně by zajímalo kde ten frajer na povrchu bere ty čepele které jsou prý darem od Xi'an a v podtemnu je málokdo má a podobně

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:12 17. Apr 2014
by J.F.Payne
Od toho má bejt obchodování v Kelu, ne?
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:44 17. Apr 2014
by -darkvision-
Nemáte fantazii...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 06:57 18. Apr 2014
by radekdnb
Hagen bojuje a bojuje s kostrama kosteny lucisnici pali a pali a najednou co se nestalo....lucisnici stojej jak zamrzla jabka....
Ono chudackum doslo strelivo

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:56 19. Apr 2014
by Dragon Soul
Ke Karathské vyhlášce ohledně zahalení. Je opravdu tak velký problém, chodit po městě v kápi a napsat do hvězdiček že je sundaná? Totiž pokud má člověk na kápi kouzla, je to trochu opruz to pořád sundavat a nadavat? Navíc u barvíře jsou typy rób, které mají kapucu jako pevnou součást a sundat tedy nejde. Pokud vim, stejně není možné kapucou obličej zakrýt...?
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:04 19. Apr 2014
by Amber
Dragon Soul wrote:Ke Karathské vyhlášce ohledně zahalení. Je opravdu tak velký problém, chodit po městě v kápi a napsat do hvězdiček že je sundaná? Totiž pokud má člověk na kápi kouzla, je to trochu opruz to pořád sundavat a nadavat? Navíc u barvíře jsou typy rób, které mají kapucu jako pevnou součást a sundat tedy nejde. Pokud vim, stejně není možné kapucou obličej zakrýt...?
Věř tomu, že je velký opruz potkávat jen postavy s kápí na hlavě, které sice mají kápi "sundanou", aby chudák postavička nepřišla o bonusky, ale ani po opakovaném potkání té postavy na ulici netušíš, jak vypadá ta její odhalená hlava.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:11 19. Apr 2014
by J.F.Payne
Dragon Soul wrote:Ke Karathské vyhlášce ohledně zahalení. Je opravdu tak velký problém, chodit po městě v kápi a napsat do hvězdiček že je sundaná? Totiž pokud má člověk na kápi kouzla, je to trochu opruz to pořád sundavat a nadavat? Navíc u barvíře jsou typy rób, které mají kapucu jako pevnou součást a sundat tedy nejde. Pokud vim, stejně není možné kapucou obličej zakrýt...?
???!!!!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:19 19. Apr 2014
by karolina
Ty kápě a helmy s otevřeným hledím jsou Equilibrijská specialita? Nešlo by to sehnat někde na vaultu?