Poděkování

Vše, co se netýká hry samotné.

Moderators: DM, WB

User avatar
Urlraen
Rytíř
Posts: 745
Joined: 09:42 02. Nov 2009

Re: Poděkování

Post by Urlraen »

Chci poděkovat DM Maku za pěkný Q. Do poslední chvilky nikdo nevěděl jak to dopadne :)
Urlraen Zau'ndar - Vůdce klanu Zau'ndar.

Hladový pes loví nejlíp.

Drowí mysl
User avatar
Vesta
Nováček
Posts: 26
Joined: 20:49 18. Mar 2010

Re: Poděkování

Post by Vesta »

děkuji za pěknou hru :-)
Dil'ardul Zau'ndar- *arogantně si odhrne vlasy z čela a přejede si prstem po okraji korzetu*
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Poděkování

Post by Esuliams »

Tak já se taky přidávám. Díky Cairone za včerejší Q, křivosko, do kterého se má Kulička málem pěkně zamotala, "výzdobu" jednoho dungu, za přísného elementála ale i za pevné nervy, protože dvakrát spadl server. :roll: Takže trochu schovívavosti od ostatních prosím

Dále ještě chci poděkovat DM maku za spestření návštěvy Prahvozdu, za hoodně naštvaný skředvědy. Joo celkem jsme se báli :mrgreen: ale trpoši ne, ti něco vydržej :D Taky se mi líbí ty videa z Podtemna, teď se člověk už opravdu bojí strčit dolů nos, aby o něj nepřišel


Noo a ještě Sobikovi, bez něho by ta trpasličí parta ani nebyla. Jo a buď na Agrilku hodnej, nebo se rozvede. Ogarů je hodně :)
User avatar
Ikstremist
Měšťan
Posts: 163
Joined: 04:34 21. Mar 2010
Location: Psychedelict
Contact:

Re: Poděkování

Post by Ikstremist »

CHtěl bych poděkovat DM za Q do kterého jsem se připlet po cestě do karathy. On chudinka bandita snažící se přepadnout Sheie, kterej nevěděl, že mu za zády ve stínu stojí další 3 mnohem evil postavy než si sám dokáže představit byl tak vtipnej, že sem se málem skácel ze židle :)
A jak pak stál nahej u propasti s napnutym lukem těsne u hlavy byl moment k popukání. Diky DM! Konečně sem potkal nějakej Q.
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
PSYTRANCE POWER

Laelaan Caana
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Poděkování

Post by Sobik »

Velký díky Caironovi za pěkný pokračování questu. Pak samozřejmě mému miláčkovi (Esu :mrgreen:) a Hunnehovi za účast. :)
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Poděkování

Post by zachy »

Velke díky hráči co má Kate Orre, jak krásně zahrál výmaz mozku a hráčce Jogobello za asistenci :)
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Poděkování

Post by Esuliams »

Sobik wrote:Velký díky Caironovi za pěkný pokračování questu. Pak samozřejmě mému miláčkovi (Esu :mrgreen:) a Hunnehovi za účast. :)
My se samozřejmě přidáváme. (Jak Hunnreh, tak i já)
Hned na začátku mě dostal tiefling, který nemohl rozdýchat návštěvu milých trolobijců v Ivory. Nejspíš mu došli slova po tak krásném pozdravu. :D
On byl asi šok i pro ty ostatní co nás pak potkali v Dorenském hvozdě, hlavně pro toho jednoho elfa. :)
Velký dík patří Caironovi, jakožto průvodci Khar Durnem, slušelo mu to i jako trpaslici, která okouzlila Ghorina, ale i jako hrdému a mocnému králi trpaslíků.

Díky i Daanrimu za krásné sepsání reálií trpaslíků. Četla jsem je znovu a musím se říct hezké počtení.

A na závěr velké uznání pro tvůrce trpasličího města, protože je nádherný a obrovský.

P.S Nevím kde Agrila nechala před půl stoletím oči, ti obránci v Khar Durnu... :oops:
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Poděkování

Post by efu_redo »

Chci poděkovat za zajímavý charakter postavě Vendia a za pěknou hru s ní. Také za Kioshiho a Lionelovi ( snad to píšu dobře ).

Také za zajímavou hru těhotné Aasimarce a jejímu druhovi.

A všem dalším hráčům, kteří potkali mou postavu a snaží se o RP hru.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Poděkování

Post by Derken- »

Děkuji všem dítkám černých srdcí, duergarům a tomu zlobivému koboltovy za hru. Je to tam dole s váma moc fajn. :) A ještě díky DM Maku, že se tam o nás tak pěkně stará :)
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
rotona
Poutník
Posts: 59
Joined: 14:19 26. Sep 2009

Re: Poděkování

Post by rotona »

Chtěla bych poděkovat tomu neznamemu co zakřičel že bude restart , vůbec jsem s ním nepočítala prostě jaksi zaspala a myslela si že je stale 13 hodin , ano byl to restart ve 14 hodin a ja stihla vytahnout luk z pracovního stolu . Diky
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Poděkování

Post by -RoF- »

Hehe dík za netradiční spestřední u banditů v Alwu. Ti banditi po Arii šli jak vosy po medu......opravdu ji chtěli zabít? :D
No naštěstí to zvládla a pro mě to bylo spestření při lovu na vzácné poklady.

Tsss a ne že se to bude opakovat DMka.....jednou je to pěkné, ale pokaždé, to bych vás asi zakousl :twisted:
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Drobček
Nováček
Posts: 46
Joined: 20:02 19. Feb 2009

Re: Poděkování

Post by Drobček »

zdravit, ďakovat DM za spestrenie v jaskyňa, len škoda že teraz na Thalia neprísť aspoň mesiac a další mesiac dohánať čo stratiť, ale byť to moja vina, nevedieť ako to tu fungovať
Drobček -- dobráčisko od kosti, zväčša sám, túlajúc sa svetom
Máčny Máčik - svojský druid
Obaja skončit vďaka zmena vo svet
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Poděkování

Post by Esuliams »

Po dlouhý době mě to sem zase nutí napsat.
Skvělí včera byli ti mega štíři, co pásl na poušti Cairon. Po deseti minutách jsem myslela, že tam zůstaneme stát napořád :D (připomělo mi to film Souboj titánů). Pořád překvapuješ :wink: jen aby nám to ti trpošci vydrželi.
(Navíc jsme moc rádi, že ses nás ujal a šel do toho s námi!)

Pak chci poděkovat svému ingame muži, že mě naverbuje úplně do všeho bez mého souhlasu a dokonce i bez mého vědomí :) Sobiku jseš talent!

Velké díky Luell, že nás vždy zachráníš, když něco hoří. A že toho v poslední době není málo.

A taky chci poděkovat několika statečným elfům (hlavně Ashenovi a Auril), že se drží, když je poblíž Agrilka. Při některých situací se moc bavím a jsem ráda, že ty malé potyčky snad nebere nikdo osobně. (a doufám, že se nebavím sama) :wink:
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Poděkování

Post by Luelle »

Esuliams wrote: Velké díky Luell, že nás vždy zachráníš, když něco hoří. A že toho v poslední době není málo.
takový maličkosti...to nestojí za zmínku :oops:
Esuliams wrote: A taky chci poděkovat několika statečným elfům (hlavně Ashenovi a Auril), že se drží, když je poblíž Agrilka. Při některých situací se moc bavím a jsem ráda, že ty malé potyčky snad nebere nikdo osobně. (a doufám, že se nebavím sama) :wink:
blázníš! já to vyhledávám :D tolik srandy jako s Agrilou zkostnatělá Auril jen tak nezažije :D
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Poděkování

Post by Luelle »

chlapci s dámo chovatelé koní...děkuji za super zábavu

ani nevíte jak je super, jenom stát, poslouchat a bavit se :mrgreen:
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Post Reply