Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
asi hloupa otazka ale proc vadi ze nikdo nevidi oblicej ? to jsme v evropsky unii i tady kde se rozhoduje co kdo muze a nemuze ?
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Vadí to pouze v ulicích Karathy, což je zlomek světa. Sice podstatný, ale zlomek.rosnicka wrote:asi hloupa otazka ale proc vadi ze nikdo nevidi oblicej ? to jsme v evropsky unii i tady kde se rozhoduje co kdo muze a nemuze ?
Srovnání s dnešní dobou je dost zavádějící, ale představ si, že jsi strážný ve městě, kde po ulici chodí zahalení lidé ve zbrojích, kteří jsou (ve většině případů) ozbrojení. Navíc sloužíš ve městě, v němž docházelo a dochází k vraždám a krádežím.
Nebylo by v tvém zájmu, aby lidi na ulici bylo možné identifikovat? Dost možná bys taky dospěla k předsudku, že lidé, kteří nezahalují svou hlavu, jsou poctiví a nemají proč se skrývat. Ony ty vyhlášky mají IC význam a rušit je kvůli OOC pohnutkám s padáním bonusů mi nepřipadá jako pravé ořechové.
Radši než měnit vyhlášku a IC logiku bych se zaměřila na zavedení takových helem a kapucí, jejichž bonusy drží i po sejmutí předmětu z hlavy do inventáře.
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Uf, jako umím si asi zhruba představit takový script, ale tipuji že bude jednodušší zavést "neviditelné" verze kapucí.Amber wrote:Radši než měnit vyhlášku a IC logiku bych se zaměřila na zavedení takových helem a kapucí, jejichž bonusy drží i po sejmutí předmětu z hlavy do inventáře.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Nebo tak něco, jo.Bahnak wrote:Uf, jako umím si asi zhruba představit takový script, ale tipuji že bude jednodušší zavést "neviditelné" verze kapucí.Amber wrote:Radši než měnit vyhlášku a IC logiku bych se zaměřila na zavedení takových helem a kapucí, jejichž bonusy drží i po sejmutí předmětu z hlavy do inventáře.
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
shaman uz ten script davno vytvořil nevim proc jeste neni ve hřeAmber wrote:Nebo tak něco, jo.Bahnak wrote:Uf, jako umím si asi zhruba představit takový script, ale tipuji že bude jednodušší zavést "neviditelné" verze kapucí.Amber wrote:Radši než měnit vyhlášku a IC logiku bych se zaměřila na zavedení takových helem a kapucí, jejichž bonusy drží i po sejmutí předmětu z hlavy do inventáře.
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
To se asi ptej jeho... 
Edit: nemyšleno ironicky.
Edit 2: Jeminánku jelimánka
Edit: nemyšleno ironicky.
Edit 2: Jeminánku jelimánka
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Asi jako by každému policistovi vadilo, kdyby se kolem klenotnictví motal chlap s punčochou na hlavě.rosnicka wrote:asi hloupa otazka ale proc vadi ze nikdo nevidi oblicej ? to jsme v evropsky unii i tady kde se rozhoduje co kdo muze a nemuze ?
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
před EU neexistovali zákony a vyhlášky? no to jsou mi novinky!rosnicka wrote:asi hloupa otazka ale proc vadi ze nikdo nevidi oblicej ? to jsme v evropsky unii i tady kde se rozhoduje co kdo muze a nemuze ?
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
OMG. Žádný neviditelný kapuce. Kompromisů proti základní logice už bylo milion. Chceš bonus? Nos si tu kápi. Bonus je svázanej s tím, že kápě je nasazená - to je jasný. Máš kápi nebo přilbu ve městě? Nediv se, že tě místní rytířstvo nebo stráž může kontrolovat, protože jsi podezřelá osoba. Tečka. Ať si to každej promyslí.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Naprostý souhlas!J.F.Payne wrote:OMG. Žádný neviditelný kapuce. Kompromisů proti základní logice už bylo milion. Chceš bonus? Nos si tu kápi. Bonus je svázanej s tím, že kápě je nasazená - to je jasný. Máš kápi nebo přilbu ve městě? Nediv se, že tě místní rytířstvo nebo stráž může kontrolovat, protože jsi podezřelá osoba. Tečka. Ať si to každej promyslí.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Přidávám se k souhlasuJ.F.Payne wrote:OMG. Žádný neviditelný kapuce. Kompromisů proti základní logice už bylo milion. Chceš bonus? Nos si tu kápi. Bonus je svázanej s tím, že kápě je nasazená - to je jasný. Máš kápi nebo přilbu ve městě? Nediv se, že tě místní rytířstvo nebo stráž může kontrolovat, protože jsi podezřelá osoba. Tečka. Ať si to každej promyslí.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Souhlasím se souhlasy a přidávám svůj souhlas.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Nesouhlasne souhlasim se souhlasy souhlasu.
Ale at nespamuji tak jako vyse se predstavivsi - zazitek z dneska:
Ma postava dorazi k hostinci - a hle, jedna postava tam sedi. Nasleduje (z me strany) par pokusu o nejakou proti/spolu reakci. Bez vysledku, bez jedine odpovedi nebo i jen hvezdicky. Po marnem snazeni se ma postava odtahne pryc ze zahradky hostince.
O drahnou dobu pozdeji mi prijde tell ve smyslu (redakcne upraveno): "Omlouvam se. Byl jsem afk, lec ma postava by reagovala uplne stejne i kdyz bych u klavesnice byl."
Chvili jsem premital zda odpovedet a nakonec jsem se odhodlal - diplomaticky jsem zkusit dloubnout do duvodu totalni ignorace postavy. Odpoved me dostala - dosud ji nechapu (presna citace, z logu, jen upravena diakritika): "Reakce by byla lepsi a zabavnejsi - kdyby tu mesto nenechalo behat certa.
"
Zkousel jsem nad tim uvazovat: Reakce by byla, kdyby ma postava nesmela behat po meste. Ale to by pak reakce nebyla, protoze by onu druhou postavu nemohla ani potkat. Zkusil jsem jeste vyzjistit nejakou pythickou napovedu od dotycneho - marne.
Vyhlasuji soutez: Kdo bude schopen objasnit pro me nepochopitelne, ziska... eee... hynouci vdecnost!
Duvody me zajimaji - nejde o jedineho hrace co se takhle chova. Bral bych kdyby vytahovali pochodne, zkouseli mou postavu odlakat do temneho lesa (s pripravenym Ku-Klux-Klanem) - nebo ji vzit na interesantni prochazku pod hladinu karatskych stok. Lec absolutni a uplne vytesneni jsem nejak nepobral.
Ale at nespamuji tak jako vyse se predstavivsi - zazitek z dneska:
Ma postava dorazi k hostinci - a hle, jedna postava tam sedi. Nasleduje (z me strany) par pokusu o nejakou proti/spolu reakci. Bez vysledku, bez jedine odpovedi nebo i jen hvezdicky. Po marnem snazeni se ma postava odtahne pryc ze zahradky hostince.
O drahnou dobu pozdeji mi prijde tell ve smyslu (redakcne upraveno): "Omlouvam se. Byl jsem afk, lec ma postava by reagovala uplne stejne i kdyz bych u klavesnice byl."
Chvili jsem premital zda odpovedet a nakonec jsem se odhodlal - diplomaticky jsem zkusit dloubnout do duvodu totalni ignorace postavy. Odpoved me dostala - dosud ji nechapu (presna citace, z logu, jen upravena diakritika): "Reakce by byla lepsi a zabavnejsi - kdyby tu mesto nenechalo behat certa.
Zkousel jsem nad tim uvazovat: Reakce by byla, kdyby ma postava nesmela behat po meste. Ale to by pak reakce nebyla, protoze by onu druhou postavu nemohla ani potkat. Zkusil jsem jeste vyzjistit nejakou pythickou napovedu od dotycneho - marne.
Vyhlasuji soutez: Kdo bude schopen objasnit pro me nepochopitelne, ziska... eee... hynouci vdecnost!
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Co na tom nechápeš?
Hraješ čerta, kterého by logicky měl každý od pohledu sejmout. Jenže z nějakého důvodu se tak neděje, takže proč by s tebou někdo ztrácel čas.... takže tě ignoruje.
Hraješ čerta, kterého by logicky měl každý od pohledu sejmout. Jenže z nějakého důvodu se tak neděje, takže proč by s tebou někdo ztrácel čas.... takže tě ignoruje.