Page 99 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:54 19. Apr 2014
by rosnicka
asi hloupa otazka ale proc vadi ze nikdo nevidi oblicej ? to jsme v evropsky unii i tady kde se rozhoduje co kdo muze a nemuze ?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:09 19. Apr 2014
by Amber
rosnicka wrote:asi hloupa otazka ale proc vadi ze nikdo nevidi oblicej ? to jsme v evropsky unii i tady kde se rozhoduje co kdo muze a nemuze ?
Vadí to pouze v ulicích Karathy, což je zlomek světa. Sice podstatný, ale zlomek.
Srovnání s dnešní dobou je dost zavádějící, ale představ si, že jsi strážný ve městě, kde po ulici chodí zahalení lidé ve zbrojích, kteří jsou (ve většině případů) ozbrojení. Navíc sloužíš ve městě, v němž docházelo a dochází k vraždám a krádežím.
Nebylo by v tvém zájmu, aby lidi na ulici bylo možné identifikovat? Dost možná bys taky dospěla k předsudku, že lidé, kteří nezahalují svou hlavu, jsou poctiví a nemají proč se skrývat. Ony ty vyhlášky mají IC význam a rušit je kvůli OOC pohnutkám s padáním bonusů mi nepřipadá jako pravé ořechové.
Radši než měnit vyhlášku a IC logiku bych se zaměřila na zavedení takových helem a kapucí, jejichž bonusy drží i po sejmutí předmětu z hlavy do inventáře.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:49 19. Apr 2014
by Bahnak
Amber wrote:Radši než měnit vyhlášku a IC logiku bych se zaměřila na zavedení takových helem a kapucí, jejichž bonusy drží i po sejmutí předmětu z hlavy do inventáře.
Uf, jako umím si asi zhruba představit takový script, ale tipuji že bude jednodušší zavést "neviditelné" verze kapucí.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:56 19. Apr 2014
by Amber
Bahnak wrote:
Amber wrote:Radši než měnit vyhlášku a IC logiku bych se zaměřila na zavedení takových helem a kapucí, jejichž bonusy drží i po sejmutí předmětu z hlavy do inventáře.
Uf, jako umím si asi zhruba představit takový script, ale tipuji že bude jednodušší zavést "neviditelné" verze kapucí.
Nebo tak něco, jo.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:11 19. Apr 2014
by Bruciacullo
Amber wrote:
Bahnak wrote:
Amber wrote:Radši než měnit vyhlášku a IC logiku bych se zaměřila na zavedení takových helem a kapucí, jejichž bonusy drží i po sejmutí předmětu z hlavy do inventáře.
Uf, jako umím si asi zhruba představit takový script, ale tipuji že bude jednodušší zavést "neviditelné" verze kapucí.
Nebo tak něco, jo.
shaman uz ten script davno vytvořil nevim proc jeste neni ve hře

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:14 19. Apr 2014
by Amber
To se asi ptej jeho... ;)

Edit: nemyšleno ironicky.

Edit 2: Jeminánku jelimánka :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:14 19. Apr 2014
by sandoftime
rosnicka wrote:asi hloupa otazka ale proc vadi ze nikdo nevidi oblicej ? to jsme v evropsky unii i tady kde se rozhoduje co kdo muze a nemuze ?
Asi jako by každému policistovi vadilo, kdyby se kolem klenotnictví motal chlap s punčochou na hlavě.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:16 19. Apr 2014
by Bruciacullo
rosnicka wrote:asi hloupa otazka ale proc vadi ze nikdo nevidi oblicej ? to jsme v evropsky unii i tady kde se rozhoduje co kdo muze a nemuze ?
před EU neexistovali zákony a vyhlášky? no to jsou mi novinky! :wall: :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:04 19. Apr 2014
by J.F.Payne
OMG. Žádný neviditelný kapuce. Kompromisů proti základní logice už bylo milion. Chceš bonus? Nos si tu kápi. Bonus je svázanej s tím, že kápě je nasazená - to je jasný. Máš kápi nebo přilbu ve městě? Nediv se, že tě místní rytířstvo nebo stráž může kontrolovat, protože jsi podezřelá osoba. Tečka. Ať si to každej promyslí.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:14 19. Apr 2014
by Desmond
J.F.Payne wrote:OMG. Žádný neviditelný kapuce. Kompromisů proti základní logice už bylo milion. Chceš bonus? Nos si tu kápi. Bonus je svázanej s tím, že kápě je nasazená - to je jasný. Máš kápi nebo přilbu ve městě? Nediv se, že tě místní rytířstvo nebo stráž může kontrolovat, protože jsi podezřelá osoba. Tečka. Ať si to každej promyslí.
Naprostý souhlas!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:43 19. Apr 2014
by Barbar321
J.F.Payne wrote:OMG. Žádný neviditelný kapuce. Kompromisů proti základní logice už bylo milion. Chceš bonus? Nos si tu kápi. Bonus je svázanej s tím, že kápě je nasazená - to je jasný. Máš kápi nebo přilbu ve městě? Nediv se, že tě místní rytířstvo nebo stráž může kontrolovat, protože jsi podezřelá osoba. Tečka. Ať si to každej promyslí.
Přidávám se k souhlasu :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:12 19. Apr 2014
by kokosak
Souhlasím se k přidání :ugeek:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:15 19. Apr 2014
by G-ladiator
Souhlasím se souhlasy a přidávám svůj souhlas.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:04 19. Apr 2014
by pavad
Nesouhlasne souhlasim se souhlasy souhlasu.

Ale at nespamuji tak jako vyse se predstavivsi - zazitek z dneska:

Ma postava dorazi k hostinci - a hle, jedna postava tam sedi. Nasleduje (z me strany) par pokusu o nejakou proti/spolu reakci. Bez vysledku, bez jedine odpovedi nebo i jen hvezdicky. Po marnem snazeni se ma postava odtahne pryc ze zahradky hostince.

O drahnou dobu pozdeji mi prijde tell ve smyslu (redakcne upraveno): "Omlouvam se. Byl jsem afk, lec ma postava by reagovala uplne stejne i kdyz bych u klavesnice byl."

Chvili jsem premital zda odpovedet a nakonec jsem se odhodlal - diplomaticky jsem zkusit dloubnout do duvodu totalni ignorace postavy. Odpoved me dostala - dosud ji nechapu (presna citace, z logu, jen upravena diakritika): "Reakce by byla lepsi a zabavnejsi - kdyby tu mesto nenechalo behat certa. :D "

Zkousel jsem nad tim uvazovat: Reakce by byla, kdyby ma postava nesmela behat po meste. Ale to by pak reakce nebyla, protoze by onu druhou postavu nemohla ani potkat. Zkusil jsem jeste vyzjistit nejakou pythickou napovedu od dotycneho - marne.

Vyhlasuji soutez: Kdo bude schopen objasnit pro me nepochopitelne, ziska... eee... hynouci vdecnost! :) Duvody me zajimaji - nejde o jedineho hrace co se takhle chova. Bral bych kdyby vytahovali pochodne, zkouseli mou postavu odlakat do temneho lesa (s pripravenym Ku-Klux-Klanem) - nebo ji vzit na interesantni prochazku pod hladinu karatskych stok. Lec absolutni a uplne vytesneni jsem nejak nepobral.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:08 19. Apr 2014
by Shaman88
Co na tom nechápeš?
Hraješ čerta, kterého by logicky měl každý od pohledu sejmout. Jenže z nějakého důvodu se tak neděje, takže proč by s tebou někdo ztrácel čas.... takže tě ignoruje.