Page 100 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:17 20. Apr 2014
by J.F.Payne

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:52 20. Apr 2014
by G-ladiator
I odmítavé postoje je lepší vyjádřit jinak, než ignorací (především v online hře, jejíž podstata by měla spočívat v interakci postav)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:40 20. Apr 2014
by Dragon Soul
J.F.Payne wrote:OMG. Žádný neviditelný kapuce. Kompromisů proti základní logice už bylo milion. Chceš bonus? Nos si tu kápi. Bonus je svázanej s tím, že kápě je nasazená - to je jasný. Máš kápi nebo přilbu ve městě? Nediv se, že tě místní rytířstvo nebo stráž může kontrolovat, protože jsi podezřelá osoba. Tečka. Ať si to každej promyslí.


Chápu takže idál jě mít v invu tak dvacet itemů - předvším na kouzla a žít systémem nasadit, seslat, sunda a vyměnit za item na sílu(nebo něco jiného) hned po seslání. No to dáva opravdu velký smysl mít u sebe pět náhrdelníků a pět kapucí a čtyři prsteny.Ale co už tak člověk existuje s regenem, takže princip je prostě naučit se to ožulit a nebudou komplikace a všichni budeme spokojení.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:17 20. Apr 2014
by Krysak
pavad wrote:Nesouhlasn... .....
IC vysvětlení - Hele nejsi rom, ti mohou být i hodní, dokonce třeba i lawful good. Ty jsi Fujfling, ti mají v popisu práce jediné přesvědčení - zlý, zlejší megazlý. Nedá se od tebe čekat nic dobrého. Předsudky v případě tvé rasy nejsou předsudky , ale jistota. Když si přečteš reálie démony nemá nikdo rád.

OOC vysvětlení - podle mne, co mi psali kamoši z povrchu je problematický objem "prasoras" na povrchu. Samá křídla, víly, ocásky. Osobně by mne třeba takovy stav hodně štval, protože je to přes hranici klasické fantasy a nastupuje cirkus. Nedivil bych se , kdyby příznivci klasické fantasy tlačili na hráče prasoras, aby si zvolili něco přijatelnějšího a oni se cítili ve světě komfortněji.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:22 20. Apr 2014
by Krysak
J.F.Payne wrote:OMG. Žádný neviditelný kapuce. Kompromisů proti základní logice už bylo milion. Chceš bonus? Nos si tu kápi. Bonus je svázanej s tím, že kápě je nasazená - to je jasný. Máš kápi nebo přilbu ve městě? Nediv se, že tě místní rytířstvo nebo stráž může kontrolovat, protože jsi podezřelá osoba. Tečka. Ať si to každej promyslí.
Naprostý souhlas s jednou poznámkou.

Namísto kápě by měla jít vytvořit:
1. jarmulka - pro mágy, gnomy, kneze....
2. Kšiltovka - pro hobity
3. Klobouk pro páprdy
4. Šátek pro piráty a elfy a babicky
....

Je spousta pokrývek hlavny, třeba sombrero jsem videl i na rofových postavách z vyrábení super sexy dračice. Kdyby se našla jedna dve varianty pokrývek hlavy, která nezakrývá tvář, bylo by to fajn. Za mne je silený opruz sundat si jao mag cepici a pak prdelavat kouzla.....

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:03 20. Apr 2014
by Bahnak
Dalo by se řešit změnou vzhledu přilbice za klasickou PC hlavu, která klobouk/otevřenou kapuci/otevřenou helmu apod. již má.
Problém je že postava přichází o svůj klasický vzhled obličeje no.
A pak tady jsou ještě ty róby, které přidělávají klobouk.
Tam už by musel profrčet nějakej script ve stylu: Když mě nasadíš, ignoruj vzhled přilby a aplikuj vzhled roby.
Problém by nastal ve chvíli, kdy by se na jednom PC začaly mlátit dvě a více rób...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:26 21. Apr 2014
by sandoftime
Locknutej spam :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:34 22. Apr 2014
by Dragon Soul
Krysak wrote:
J.F.Payne wrote:OMG. Žádný neviditelný kapuce. Kompromisů proti základní logice už bylo milion. Chceš bonus? Nos si tu kápi. Bonus je svázanej s tím, že kápě je nasazená - to je jasný. Máš kápi nebo přilbu ve městě? Nediv se, že tě místní rytířstvo nebo stráž může kontrolovat, protože jsi podezřelá osoba. Tečka. Ať si to každej promyslí.
Naprostý souhlas s jednou poznámkou.

Namísto kápě by měla jít vytvořit:
1. jarmulka - pro mágy, gnomy, kneze....
2. Kšiltovka - pro hobity
3. Klobouk pro páprdy
4. Šátek pro piráty a elfy a babicky
...

Je spousta pokrývek hlavny, třeba sombrero jsem videl i na rofových postavách z vyrábení super sexy dračice. Kdyby se našla jedna dve varianty pokrývek hlavy, která nezakrývá tvář, bylo by to fajn. Za mne je silený opruz sundat si jao mag cepici a pak prdelavat kouzla.....

To je rozumný kdyby to byly alespoň ty klobouky je ksicht vidět.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:40 28. Apr 2014
by KaTo
Styl poděkování podtemna za jejich první hromadnou RP akci od spuštění NT :mrgreen: .

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:43 28. Apr 2014
by J.F.Payne
KaTo wrote:Styl poděkování podtemna za jejich první hromadnou RP akci od spuštění NT :mrgreen: .
Jj, taky se tu chlámu :)))

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:53 28. Apr 2014
by Caehan
Překousnout to jde. Pokud to zvedne morálku a snahu hrát pěkně tam dole...

Hezky jsme si zaRPili... a hlavně - byli jsme určitě lepší, než ti s postavami nahoře! Jo! Do vašich ksichtů! Jste looseři!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:43 28. Apr 2014
by Pajule
Ali: ,,Nien je Elfka. Může si dělat co chce.. Třebas mě trefit šípem mezi oči." 8) :twisted: to jsou slova mistra!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:01 28. Apr 2014
by Mourisson1
Smutné je to co se ti stane potom, elfko :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:10 29. Apr 2014
by Molly23
Medituji abych mohl zase pít lektvary, přepínám během meditu na youtube a po nějaké chvilce se ozve nelidský hlas a hluk boje. Naběhl na mě během meditu téměř mrtvý boss, kterého tam někdo zanechal.

Vysóloval jsem si prvního bosse na NT!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:38 29. Apr 2014
by Bahnak
Molly23 wrote:Vysóloval jsem si prvního bosse na NT!
Cong!