Tiefling ve městě
Re: Tiefling ve městě
NEkteri nasi spoluobcane sou taky slusni a maji jinou barvu pleti, nekteri holt si dousednout, hned jak se v jejich okoli blbe use*e soused
:D:D:D asi tak bych to videl s tema demonkama..polo. hm?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Tiefling ve městě
Znamena to ze drowove se taky nezabijej na potkani?Kiri wrote:NEkteri nasi spoluobcane sou taky slusni a maji jinou barvu pleti
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Tiefling ve městě
To je uz prehnana pakaz ta ma sezonu staaleZyga wrote:Znamena to ze drowove se taky nezabijej na potkani?Kiri wrote:NEkteri nasi spoluobcane sou taky slusni a maji jinou barvu pleti
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Tiefling ve městě
Tiefling nemůže být dobrý (a že už jsem takový paskvil viděl), z toho bychom si pak mohli vydedukovat, že někde jsou i hodný sukuby a laskaví balorové...igor wrote:Beru to, že třeba je výjimka a tiefling bude hodnej a všichni ho budou mít rádi
To je stejný, jako mají někteří hráčí nutnou potřebu hrát hodný drowy (možná aby jejích tragický příběh zněl ještě tragičtěji).
Díky za vysvětlení přístupu k tieflingům
Vaillardo Vran:
Re: Tiefling ve městě
nebo treba drowove co nejsou presvedceny o vlastni nadrazenosti nad tim zbytkem 
(to se bere jako mentalni porucha a je duvodem proc danyho jedince rychle obetovat, co kdyby to bylo nakazlivy?)
(to se bere jako mentalni porucha a je duvodem proc danyho jedince rychle obetovat, co kdyby to bylo nakazlivy?)
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Tiefling ve městě
To je takova klasika. Udelam si exotickou rasu...hmm mela by bejt necim zvlastni. Jasne prevratim ji vrozeny presvdceni! Pripadne: Aha! Bude to elf, kterej bude mit rad trpasliky!
Pak to vetsinou konci jako jedina charakterova vlastnost. Hmm a ze by tam spadaly i zvrhly elfky?
Cele je to mysleno obecne. Prosim nevztahovat na vyse reseny pripad. Neznam a nevidel jsem ho. Nemuzu posuzovat.

Pak to vetsinou konci jako jedina charakterova vlastnost. Hmm a ze by tam spadaly i zvrhly elfky?
Cele je to mysleno obecne. Prosim nevztahovat na vyse reseny pripad. Neznam a nevidel jsem ho. Nemuzu posuzovat.
Neblazni to neni uz z fyzikalniho hlediska u drowa moznyZyga wrote:nebo treba drowove co nejsou presvedceny o vlastni nadrazenosti nad tim zbytkem
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Tiefling ve městě
No to byla spíž narážka na to, že někdo je podezřívanej za barvu oblečení, protože je podezřelá ačkoliv nic třeba neproved a někdo u koho je rovnou jasný že je zlej tak se počká dokuď něco neprovedeOneHeart wrote:Tiefling nemůže být dobrý (a že už jsem takový paskvil viděl), z toho bychom si pak mohli vydedukovat, že někde jsou i hodný sukuby a laskaví balorové...igor wrote:Beru to, že třeba je výjimka a tiefling bude hodnej a všichni ho budou mít rádi
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Tiefling ve městě
kurva, bijte tieflingy na potkání, nemůžu tu rohatou pakáž ani cejtit...hádejte proč

Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Tiefling ve městě
Mno videl sem jedinyho tieflinga a ten ho hral skvele, spravnyho hajzla atd a to ze mu je videt ocas je bug a ne featura, jelikoz prochazi plastem ;]
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
Re: Tiefling ve městě
A nebo nekdo muze fakt moc chtit resist a bonusy do charismy drowa a savy paladina... Obcas na to taky narazim a priznam se, ze i ja chvili zurive premyslel, jak udelat a RP obhajit drowa slechtice - Sampiona usvitu... ale probudil jsem z toho se docela rychle, i kdyz ciselne to vychazi pekne, na hru by to proste nebylo... no a nekdo se zkratka vcas neprobere...kucik wrote:To je takova klasika. Udelam si exotickou rasu...hmm mela by bejt necim zvlastni. Jasne prevratim ji vrozeny presvdceni! Pripadne: Aha! Bude to elf, kterej bude mit rad trpasliky!
Pak to vetsinou konci jako jedina charakterova vlastnost. Hmm a ze by tam spadaly i zvrhly elfky?
Cele je to mysleno obecne. Prosim nevztahovat na vyse reseny pripad. Neznam a nevidel jsem ho. Nemuzu posuzovat.
Neblazni to neni uz z fyzikalniho hlediska u drowa moznyZyga wrote:nebo treba drowove co nejsou presvedceny o vlastni nadrazenosti nad tim zbytkem
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Tiefling ve městě
každej tííííífling je šmejd...a znám jednoho ultrašmejda..prostě prototyp...z toho plyne...mrtvej tííííífling dobrej tíííííííífling, aneb jak říká klasik..je 7,00 hodin ráno, nejvyšší čas zabít si svého prvního tíííííflinga 
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Re: Tiefling ve městě
ok, tieflinga s plastem nezabiju na potkání...wekslo wrote:Mno videl sem jedinyho tieflinga a ten ho hral skvele, spravnyho hajzla atd a to ze mu je videt ocas je bug a ne featura, jelikoz prochazi plastem ;]
edit: pokud bude mit i něco na kebuli (jakože aby nebyly videt rohy, vite co
Re: Tiefling ve městě
že helma nebo kapuce zakreje rohy neni featura ale bug, přes rohy by to nevoblík.....z toho plyne => zabi ho i v kapuci †††
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Tiefling ve městě
no hele neboj, me pri vzpomince na cyberblbce taky vyskakujou pupinky. Na druhou stranu ten tiefling mívá ty růžky takový malinký, takze necim by mel bejt schopnej to zakrejt...photter wrote:že helma nebo kapuce zakreje rohy neni featura ale bug, přes rohy by to nevoblík.....z toho plyne => zabi ho i v kapuci †††
Re: Tiefling ve městě
*hodi si na search*....hovno sková....*tasí meč*
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh