Theogil I wrote:
No ono stačí to, kdy není po ruce správný trenér, pak cesta tam a zase zpátky stojí min. 1000zl. a ten trenér co ho brácha sehnal si řekl 1009zl. za vyučení na 7lvl. Tak to se pak těžko divit, že jsme dva dny syslili na farmě. O lahvičkách ani nemluvě, lékarnu každý jednu jako záchranou brzdu,a to je tak asi vše. A co je ouplně nejhorší, že nezbývají zlaťáčky na dobroučké pivečko a to je pro trpoše smrt.
P.S. ani si nepamatuju, kdy jsem žral cokoli jiného než hrušku nebo jablko.
Počkej, jak není správnej trenér? To jakože tě může level naučit víc rozdílných trenérů? Sedmý level za tisícovku je šílenství. A co se jídla týče, proč si neopečete maso nebo rybu?:)