Hůlka dispellu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Takze v skratke vsetko co svieti na magovi? Ok takze zoznam :
  1. vydrz elementy
  2. kamene
  3. kora
  4. predtucha
  5. vsetky oci - TS, ultravision atd
  6. imka na mysel
  7. imka na smrt
  8. aj aury? strachu atd..
  9. elementarne stity (i ked to by som asi nechal ako povodne)
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Nimmrodel
Nováček
Posts: 31
Joined: 18:11 28. Apr 2007
Contact:

Post by Nimmrodel »

Sylmael wrote:Takze v skratke vsetko co svieti na magovi? Ok takze zoznam :
  1. vydrz elementy
  2. kamene
  3. kora
  4. predtucha
  5. vsetky oci - TS, ultravision atd
  6. imka na mysel
  7. imka na smrt
  8. aj aury? strachu atd..
  9. elementarne stity (i ked to by som asi nechal ako povodne)
bolo by dobre keby si ale graficke efekty nahradil inymi menej sekajucimi [napr tie kolecka ako pri freedom of movement] miesto toho aby len zmizli, ked napriklad nevidis ci niekto ten stoneskin este ma ci nie, moze to sposobit aj smrt :) preto miesto "zneviditelnenia" radsej vymenit.. napr grafika ionskych kamenov a podobne, inak super ze to robis drzim palce
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Post by jaara »

Popravde muj nazor je, ze ty efekty moc nezpomalujou. Nejvetsi zaber davaj vasemu milemu hardwaru stiny, takze s tema bych zacal. Ale pokud nekdo chce osekavat efekty, je to podle jeho gusta.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Seka to urcite aj koli tomu ze je na obrazovke viac castic generovanych z kuziel nez je komp schopny zvladnut. Mne seka riadne napriklad ked vidim dymove alebo hmlove efekty. No co uz sunkos moj kompik. :P

Btw neviem ci je dobry napad nahradzat vizualne efekty kuziel efektmi iounskych kamenov(aby sa to nemiesalo zo sutrikmi), a tie kolecka farebne podobne freedomu som tiez akosi nevidel. :) Ale nic sa nebojte. Hladam dalej hehe.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Stahujte do override zas a znova tentokrat o nieco viac prerobenych efektov.
Snad ked budete dobry tak do vianoc sa dockate aj dispell hulky.

http://www.sylmael.wz.cz/files/visualeffects.2da
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Michal
Obyvatel
Posts: 138
Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:

Post by Michal »

Stíny to dělaj taky, no. Nejhorší je, když je noc a najednou moje postava zmerčí neviditelnýho kouzelníka s různejma efektama a světlem. To pak pomíchá stíny všude kolem a v mezičase si můžu něco zdlábnout :D A to máme docela slušnej počítač.
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Tak som si zas sadol ku kompu a urobil to odstranovanie efektov niektorych kuziel.
A by som to rad napojil na dialog emocnej hulky kebyze mi ho niekto ochotny vyexportoval a poslal na mail. Dik. :roll:
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Locked