Imunita na jed

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Imunita na jed

Post by Sorrow »

Ty brouci pouzivaji ,,smradlavej mrak,,myslim a to neni jed.
Ja osobne bych bral jed jako jed, u vcel je to jen o snizeni vlastnosti, tam nemuzes umrit jako u jinych nelecenych jedu, takze bych to nechal tak jak to je.

edit:(jeden ten brouk je myslím smrdutka a druhý nějaký bombardér. Vypouštějí oblak, který způsobí, že máš hvězdičky kolem hlavy.) :tak vydis, sam to pises, jde o oblak a ne o jed.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Imunita na jed

Post by Darien »

No, já také neříkám, že by se brouci měli předělat, původní dotaz zněl - proč to píše hody proti jedu:) Ono to pak působí dojmem, že je to nakopnutý:)

Nicméně jak říkám, z hlediska RP bych u včel vnímal jed jako jed a tam by ta imunita fungovat měla.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Imunita na jed

Post by OneHeart »

Darien wrote:jeden ten brouk je myslím smrdutka a druhý nějaký bombardér. Vypouštějí oblak, který způsobí, že máš hvězdičky kolem hlavy.
to je omámení, to není jed
Vaillardo Vran:
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Imunita na jed

Post by kokosak »

BTW ty brouci to to mají standardně jako spell-like ability, tj. je to kouzlo a funguje na to spell resistance (ověřeno s drowím válečníčkem)
PUF!
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Imunita na jed

Post by Sorrow »

Tak holt je tam u nich asi blbej popis.
A vcely bych nechal jak to je, stejne vcelari rikaji, ze pichnuti ma spise lecive ucinky :wink:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Imunita na jed

Post by Darien »

Sorrow wrote:Tak holt je tam u nich asi blbej popis.
A vcely bych nechal jak to je, stejne vcelari rikaji, ze pichnuti ma spise lecive ucinky :wink:
rofl, si to vyzkoušej in game, ty léčiteli:)))))))))))))

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Imunita na jed

Post by Sorrow »

:roll:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Awadar
Měšťan
Posts: 200
Joined: 11:29 02. Jan 2008
Location: Brno
Contact:

Re: Imunita na jed

Post by Awadar »

Jako mohli by ty včely spadat pode jed, ale to by se muselo dle mého úplně překopat a dát jim třeba jed malých hadů(tedy jed ze vším všudy). Já jsem ty včelky párkrát dráždil a žádnej problém nenastal, postě po 6 neúspěšným hodu jsem měl sníženou o 6 sílu, obratnost a odolnost(myslím). Pak se buď vyspím nebo trocha simulace před knězem a bylo po starostech. Vzhledem k tomu, že při neúspěšným hodu přijdeš vždy jen o 1 tak myslím, že nemůže nastat problém. Až se ti včelařina zlepší tak hold už budeš za vodou.

P.S. pohlídat si staty snad umí každém
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Imunita na jed

Post by OneHeart »

A není to tak, že ta imka funguje jen proti efektu "Otráven" a jeho následcích? Včelkám by pak stačilo nastavit tenhle efekt a imka by fungovala
Snad :)
Vaillardo Vran:
Locked