Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Posted: 14:43 20. Feb 2008
Taktéž souhlasím z tím jedním, stejně si ho nebudu moci dovolit
.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
napsal jsem názor na tvů příspěvek, nekritizuju tebe, ale tvůj názor (nedemokraticky ,mhm to si zapíšu)Jachym wrote:Pro OneHeart:
bla bla
na tohle už argument nemám. Klaním se, prohrál jsem *vysekne pukrle*Jachym wrote:Jejej toto sem nechci ani napsat , ale ti nejtvrdší oponenti jako OneHeart mne k tomu přímo lákají.
Víš že já v reálu , a i moje postava na Thalii umíme plavat?
Na Demoně a myslím i na Eq se to dá využít , ale plátová zbroj se utopí, nebo poztrácí část své výbavy, jak je to na Thalii netuším , ale asi se tu neplave.
Něco na odlehčení , dnes má postava dokonce běžela po kolmých hradbách Karathy vzhůru až nahorů , tam prokličkovala mezi vojáky nahoře a opět seběhla dolů - normálně Matrix - sem nedýchal jestli se nesekne, a to jsem jen klikl aby šla za otevřenou bránu.
1.Nikde o HCRP nemluvim, jen o nastavení systému.Darien wrote:...
kucik wrote:@Darien
Necekane budu zase v opozici. Pardon ale fakt mi vadi deleni typu ,,Tohle neni HCRP, takze muzu hrat charakter jen kdyz se mi chce", ,,Tohle neni HCRP takze nemusim delat tamhleto" Myslim, ze deleni co patri sem a co patri na jiny server je proste zcestne.
1. Kazdy se muze snazit ovlivnit server jak IC, tak po strance settingu. Zrovna ty se tu o to pokousis velmi zhusta. A prave sloucenim takovych nazoru muze neco vzniknout.
Dale vychazis z toho, ze budes mit inventar preplneny tunami vyrobku a surovin craftu. Opet nevim, kde jsi tuto informaci cetl, ale vsude se tvrdi pravy opak.
Ano potom jsem ale pro to aby tu existovali přeskoky jak třeba na Demoně, hbitá postava přeskočí a silný půlork obejde přez skupinu lučištníků.OneHeart wrote:1.Nikde o HCRP nemluvim, jen o nastavení systému.Darien wrote:...
2.Kde jsi vzal ,že "magické batohy jsou věc bežná" ? Nikde se to snad v reáliích nepíše. Ať bude cena sebvětší , notoričtí zlatokopové na to budou mít vždycky...
3.Řekni mi PROČ by měl vychrtlý mág unést stejně jako obrovský přerostlý půlork? Nosnost je taky vlastnost postavy. Když máš jednoabilitový build, tak se smiř s tím, že prostě může mít nějaké slabiny.
4.Jasně, ještě k tomu udělat dynamické batohy, abychom se mohli kochat pohledem na rachetickou postavičku s jedním batohem na zádech, jedním na pupku, dvoum na každé noze a jedním na hlavě
Jsem určitě pro batohy, ale bez snížení hmotnosti
Mam silne podezreni, ze pro psani svych prispevku pouzivas nahodny generator vet.Jachym wrote:...