kovář v Ivory
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: kovář v Ivory
taky mi to u theogila udelalo dnes,takze ted nemuzu kupovat nikde nic,normaljsem chtel kratky mec tak jsem ho vzal a klikl na theogila a kousek me to odhodilo nebo jako odkracela mi postava a iuz jsem zase zlodej krucinal fakot lautr donrvetr

Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: kovář v Ivory
A ta krava ktery si prave uprostred ivory narazil do zadku je ve skutecnnosti poslusne ve svy ohradeKiri wrote:no tak neni to snad tak tezky si prectavit, ze zrovna strazny se hejbou a prochazej se ve svym rajonu....
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: kovář v Ivory
No trebas jo, kdyby tam pochodovala, tak by ji potkal nejakej nasoska od Krkovicky a urcite by sni dlouho rozmlouvalZyga wrote:A ta krava ktery si prave uprostred ivory narazil do zadku je ve skutecnnosti poslusne ve svy ohradeKiri wrote:no tak neni to snad tak tezky si prectavit, ze zrovna strazny se hejbou a prochazej se ve svym rajonu....
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe