Page 2 of 2

Re: UTOK vs. SEKNUTI

Posted: 16:54 01. May 2008
by Aznar
"někdy sekl dvakrát rychle" presne vystihuje sekacek

Re: UTOK vs. SEKNUTI

Posted: 16:57 01. May 2008
by cmon
sekáček to nebyl

Re: UTOK vs. SEKNUTI

Posted: 17:55 01. May 2008
by photter
opakuju - nekoukej na animace, nemaj vůbec nic společnýho se samotnou hrou

Re: UTOK vs. SEKNUTI

Posted: 21:57 01. May 2008
by cmon
ok díky moc za pomoc :)

Re: UTOK vs. SEKNUTI

Posted: 09:45 02. May 2008
by igor
Když u mnicha zapnu příval úderů a mam 4 útoky, tak někdy ten 2. útok taky neni vidět, jen za něj vidim napsanou dmg. A u klerikfajtra se 2 šavlema už si to nepamatuju, ale útoků bylo kolik jich mělo být.

Re: UTOK vs. SEKNUTI

Posted: 09:52 02. May 2008
by photter
fury of blows se v charactesheetu neukáže
neukazuje se taky rapid shot a neukazuje se to kněžský kouzlo, co přidává útoky (nevzpomínám si teď jaxe jmenuje)

Re: UTOK vs. SEKNUTI

Posted: 10:34 02. May 2008
by igor
photter wrote:fury of blows se v charactesheetu neukáže
Já vim, já jen potvrzuju, že ačkoliv mam 4 útoky, tak ten 2. neni někdy vidět, vypíše se jen dmg.

Re: UTOK vs. SEKNUTI

Posted: 11:41 02. May 2008
by Zyga
Animace sou dost zcestny, uz ted obcas nestihaj Crasze a kdyz se povede sekacek na skretaka tak ten nestiha ani system, holt nwn neni uplne staveny pro postavy s 5 a vic utokama za kolo :mrgreen: