Page 2 of 3

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Posted: 11:02 17. Jun 2008
by kaz
vcera vecer v Doubkove:

1.postava:"Hele, ten knez chce abych mu prinesl nekolik tresni"
2.postava:"Fakt?" krouti hlavou,"aji po me, to chce"
1.postava:"Nevis kde se daji sehnat?"
2.postava:"Baze, vim, pojd semnou"
1.postava:"Tak ja mu je zkusim dat"
2.postava:"Baze, dej mu je"
1.postava:"Ty brdo, on me za ne dal xxx zlatych!"
2.postava:"Kurna coze? Toz ja mu je donesu tez"
2.postava:"Doprdele, chce po mna naky koprivy, toz na to seru"

Prvni setkani trpaslika a jeho kamarada s takovym q. Myslim ze to funguje dobre, ja i kamarad jsme mu mohli donest tresne, a pote co kamarad ty tresne donesl, tak po zaplaceni penez za ty tresne, se ques zmenil, a chtel uz neco jineho. Bylo to vsechno asi behem 10 minut real, a nebyl zadny problem. Navic pekne zpestreni, zaveru dne, takze diky za takove q :wink:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Posted: 11:07 17. Jun 2008
by Zyga
Me se libi ze se to strida po tech 2 hodinach, ve hre je to 12 hodin tak si kazdej muze domyslet neco typu: "jo hochu, kdyz reknu ze potrebuju orisky tak je potrebuju hned a ne pristi tejden, dones mi je franta vod vedle, ale jestli chces sikla by se mi este naka mata tak kdyz si maknes.."

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Posted: 11:25 17. Jun 2008
by Rejty
kucik wrote:Ona to možná neni taková blbost. Pokud prostě někomu zadá úkol, tak by to od něj mohl vykoupit i později. Má to jedinou vevýhodu, že tam může přijít deset postav pro ten samý úkol a pak to vykoupí odevšech, ikdyž koupí výrazně víc, než původně chtěl.
Uz to vidim tu hlasku do party: //ahojky, rychle vsichni do Doubkova, dam vam tresne a prodate je knezi

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Posted: 11:38 17. Jun 2008
by igor
Co ukládat před restartem to co obchodníci chtěj do databáze a po resu to znova načíst?

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Posted: 11:40 17. Jun 2008
by Rejty
Neni to zbytecny? Restart je jen 1* za den, ten v noci nepocitam... Kazdej ma dost casu to stihnout.

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Posted: 11:54 17. Jun 2008
by DenGrasse
Rejty wrote:Uz to vidim tu hlasku do party: //ahojky, rychle vsichni do Doubkova, dam vam tresne a prodate je knezi
nee, tak jsem to nemyslel... pro názornost:

- kněz zadá postavě, aby mu přinesla.. jahody. postava mu může donést jahody až do restartu.
- když mezitim přijde jiná postava, dostane normálně jinej quest (musela by bejt náhoda 1:cca20, aby to byly taky jahody) a může si ho taky splnit do restartu...
- a tak pořád dál, myslel jsem, že by šlo zadat více questových linií najednou )i když nevím, jestli to technicky jde...)

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Posted: 11:57 17. Jun 2008
by photter
takže dokončíš jeden pošťáckej a hned vezmeš druhej ? to si děláš prdel, žejo ?
když kurva potřebuje jahody, chce jahody a ne petržel
až dostane jahody, třeba bude chtít něco jinýho

aneb, jak říkaj rusáci: ein Volk, ein Führer, ein Quest !!!

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Posted: 12:00 17. Jun 2008
by nomis_b
Asi tak: to by stala skupinka 10 lidi u kneze a kazdymu by to vygenerovalo neco jineho a oni si to mezi sebou jenom prehazovali a vydelkavali dohromady?? NE.

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Posted: 12:03 17. Jun 2008
by DenGrasse
photter wrote:takže dokončíš jeden pošťáckej a hned vezmeš druhej ? to si děláš prdel, žejo ?
když kurva potřebuje jahody, chce jahody a ne petržel
až dostane jahody, třeba bude chtít něco jinýho
aneb, jak říkaj rusáci: ein Volk, ein Führer, ein Quest !!!

řešíš zbytečný detaily :mrgreen: třeba už do restartu nebudeš moct... (osobně si myslim, že kdyby jo, tak se taky prdlajs stane, i s ein Führerem...)
nomis_b wrote:Asi tak: to by stala skupinka 10 lidi u kneze a kazdymu by to vygenerovalo neco jineho a oni si to mezi sebou jenom prehazovali a vydelkavali dohromady?? NE.
proboha kde by se sešlo 10 lidí u kněze? vy se dole chodíte modlit hromadně?

ale jak myslíte, mně je to konečně putna... ein Bonze, eine Beeren!

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Posted: 12:23 17. Jun 2008
by kucik
Haby se to zas nepřekombinovalo. Prostě jednou chce třešně, chce je do večera a chce jich jenom jeden košík. Jediné, co by se ještě mohlo doplnit, že by řekl, do kdy ty třešně chce. To znamená převod toho časovýho razítka do obecný řeči. Možná už mam tu funkci hotovou, tak by se tam jenom plácla.

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Posted: 12:26 17. Jun 2008
by DenGrasse
kucik wrote:Haby se to zas nepřekombinovalo. Prostě jednou chce třešně, chce je do večera a chce jich jenom jeden košík. Jediné, co by se ještě mohlo doplnit, že by řekl, do kdy ty třešně chce. To znamená převod toho časovýho razítka do obecný řeči. Možná už mam tu funkci hotovou, tak by se tam jenom plácla.
jinak řečeno, zadat quest (říct si o třešně) může komukoliv, kdo přinese třešně první, vítězí...

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Posted: 12:41 17. Jun 2008
by Krata
DenGrass: jo my se chodíme modlit hromadně.. když máme velkej rytual tak se chrám nacpe lidma a všichni pozorujou jak kněžky *rozzeřávaj obět* .. někdy se najde i hráč kterej mi dobrovolně řekne že se chce modlit se mnou protože jako kněžka mám lepší kontakt na bohyni.. vlastně to je jenom nomis ale ostatní by si z něj měli brád příklad :mrgreen:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Posted: 12:44 17. Jun 2008
by DenGrasse
Krata wrote:DenGrass: jo my se chodíme modlit hromadně.. když máme velkej rytual tak se chrám nacpe lidma a všichni pozorujou jak kněžky *rozzeřávaj obět* .. někdy se najde i hráč kterej mi dobrovolně řekne že se chce modlit se mnou protože jako kněžka mám lepší kontakt na bohyni.. vlastně to je jenom nomis ale ostatní by si z něj měli brád příklad :mrgreen:
nic proti, ale pokud se tak stane, nezanecháte modlení jen proto, že vám někdo v chrámu řekne, že potřebuje natrhat.... co se tam vlastně u vás trhá? podzemnice olejná? :mrgreen:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Posted: 13:09 17. Jun 2008
by kucik
U nás se chodí natrhat maso z otroka.

Hele třeba se začnou klerici chodit modlit.

// Co tu blbneš? Pojď něco vymlátit.
// Čekám na quest.
// Jo tak...
*Soustředěně odříkává slova modlitby*

:mrgreen:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Posted: 01:15 19. Jun 2008
by Skipp
Ono mne pripadá celkove trocha dosť od veci, že kňaz zháňa ,podotýkamneustále zháňa ovocie a zeleninu a ponúka za nevelké množstvo vcelku nemalé prachy a to hocikomu. (kňaz v druidskom hájiku je teda asi ortodoxne neutralny:)
Tak len tolko, že ako nápad je to dobrý, npc easy quest sa hodí vždy, ale na druhej strane sa mi na tomto type questov nepáči to ,čo som hore uviedol.
Beriem ho ale s rezervou, podstátne je že sa to rozbieha.