Page 2 of 3

Re: Oblíbený charakter

Posted: 21:56 04. Sep 2008
by Phantorris
Jj, taky si řikam co se stalo s podtmnem... :cry:

Re: Oblíbený charakter

Posted: 22:00 04. Sep 2008
by kucik
Podtemno hakuje, vegeti na prazdninach a turuje motorku.

Re: Oblíbený charakter

Posted: 20:35 05. Sep 2008
by George
kucik wrote:Podtemno hakuje, vegeti na prazdninach a turuje motorku.
Typuju... Photter? :D :twisted:

Re: Oblíbený charakter

Posted: 21:18 05. Sep 2008
by kucik
To bylo mysleno souhrne.

Re: Oblíbený charakter

Posted: 21:27 05. Sep 2008
by Žorž
Ale ten poslední popis právě Photterovi skutečně odpovídá nejvíc. ;)

Sakra, už aby zase bylo škaredo a chladnokrevní jako drowáci, hadi a štíři zalezli zpátky do svých škvír a jeskyní. :mrgreen:

Každopádně vás budu potřebovat, abyste poku možno v určitou dobu hráli...až přijde ten pravý čas, napíšu to do OOC sekce Podtemna. *tajemně se zatváří*

Re: Oblíbený charakter

Posted: 12:09 07. Sep 2008
by nomis_b
Phantorris wrote:Jj, taky si řikam co se stalo s podtemnem... :cry:
se venuju craftu, no..
ale ted je dodelana dalsi velka kapitola(mate se na co tesit :wink: ), takze se zase do hrani vracim. Snad budou mit pochopeni i pritelkyne, skola a pivo :wink:

Re: Oblíbený charakter

Posted: 14:39 19. Nov 2008
by Krata
Neuděláme soutěž o největšího spamera na foru? nebo největšiho creepera?

Re: Oblíbený charakter

Posted: 22:09 26. Dec 2008
by Tretas
Krata wrote:Neuděláme soutěž o největšího spamera na foru? nebo největšiho creepera?
tohle jsem si přečetl až teď a odpovídám ze dvou důvodů :-D 1 je že už budu mít konečně 300 příspěvků :-D a druhý je že ty sis krato zasoutěžil aniž by ta soutěž byla vyhlášená :-D

Re: Oblíbený charakter

Posted: 22:10 26. Dec 2008
by Tretas
jupí jsem šlechtic :-D ale tu soutěž by jsme mohli vyhlásit!

Re: Oblíbený charakter

Posted: 22:10 26. Dec 2008
by Lord_Berserk
Tretasovi zrejme se nejde pripojit do hry ze expi na foru :mrgreen:

Re: Oblíbený charakter

Posted: 22:12 26. Dec 2008
by Tretas
Lord_Berserk wrote:Tretasovi zrejme se nejde pripojit do hry ze expi na foru :mrgreen:
ne ale do hry se mi nechce protože jsem dneska ztratil 2000 XP takže si dám chvilu pauzu, no a když jsem dnes začínal s 283 příspěvkama tak jsem si říkal že těch 300 už dám :-D :mrgreen:

Re: Oblíbený charakter

Posted: 22:21 26. Dec 2008
by nomis_b
hm, cas vas nekde zamestnat. Nechce nekdo vysvetlit po SKYPU treba scriptovani, nebo toolset, ze by mi pomohl :mrgreen:

nebo pls aspon odbugovavani veci..

Re: Oblíbený charakter

Posted: 22:22 26. Dec 2008
by Tretas
jo chci! :!: ale někdy jindy. tak jakože klidně bych se to naučil, ale dnes už jdu spat, zitra brzo vstávám

Re: Oblíbený charakter

Posted: 02:37 27. Dec 2008
by Krata
ne to nechcme! radši budem soamovat než se učit tyhle nepotřebný blbosti :lol:

NEBERTE NÁM SPAM
NEBERTE NÁM SPAM
NEBERTE NÁM SPAM

Re: Oblíbený charakter

Posted: 04:10 27. Dec 2008
by George
Jak rád bych se to naučil, ale pomáhat... ble :D :D :wink: