Page 2 of 3
Re: Oblíbený charakter
Posted: 21:56 04. Sep 2008
by Phantorris
Jj, taky si řikam co se stalo s podtmnem...

Re: Oblíbený charakter
Posted: 22:00 04. Sep 2008
by kucik
Podtemno hakuje, vegeti na prazdninach a turuje motorku.
Re: Oblíbený charakter
Posted: 20:35 05. Sep 2008
by George
kucik wrote:Podtemno hakuje, vegeti na prazdninach a turuje motorku.
Typuju... Photter?

Re: Oblíbený charakter
Posted: 21:18 05. Sep 2008
by kucik
To bylo mysleno souhrne.
Re: Oblíbený charakter
Posted: 21:27 05. Sep 2008
by Žorž
Ale ten poslední popis právě Photterovi skutečně odpovídá nejvíc.
Sakra, už aby zase bylo škaredo a chladnokrevní jako drowáci, hadi a štíři zalezli zpátky do svých škvír a jeskyní.
Každopádně vás budu potřebovat, abyste poku možno v určitou dobu hráli...až přijde ten pravý čas, napíšu to do OOC sekce Podtemna. *tajemně se zatváří*
Re: Oblíbený charakter
Posted: 12:09 07. Sep 2008
by nomis_b
Phantorris wrote:Jj, taky si řikam co se stalo s podtemnem...

se venuju craftu, no..
ale ted je dodelana dalsi velka kapitola(mate se na co tesit

), takze se zase do hrani vracim. Snad budou mit pochopeni i pritelkyne, skola a pivo

Re: Oblíbený charakter
Posted: 14:39 19. Nov 2008
by Krata
Neuděláme soutěž o největšího spamera na foru? nebo největšiho creepera?
Re: Oblíbený charakter
Posted: 22:09 26. Dec 2008
by Tretas
Krata wrote:Neuděláme soutěž o největšího spamera na foru? nebo největšiho creepera?
tohle jsem si přečetl až teď a odpovídám ze dvou důvodů

1 je že už budu mít konečně 300 příspěvků

a druhý je že ty sis krato zasoutěžil aniž by ta soutěž byla vyhlášená

Re: Oblíbený charakter
Posted: 22:10 26. Dec 2008
by Tretas
jupí jsem šlechtic

ale tu soutěž by jsme mohli vyhlásit!
Re: Oblíbený charakter
Posted: 22:10 26. Dec 2008
by Lord_Berserk
Tretasovi zrejme se nejde pripojit do hry ze expi na foru

Re: Oblíbený charakter
Posted: 22:12 26. Dec 2008
by Tretas
Lord_Berserk wrote:Tretasovi zrejme se nejde pripojit do hry ze expi na foru

ne ale do hry se mi nechce protože jsem dneska ztratil 2000 XP takže si dám chvilu pauzu, no a když jsem dnes začínal s 283 příspěvkama tak jsem si říkal že těch 300 už dám

Re: Oblíbený charakter
Posted: 22:21 26. Dec 2008
by nomis_b
hm, cas vas nekde zamestnat. Nechce nekdo vysvetlit po SKYPU treba scriptovani, nebo toolset, ze by mi pomohl
nebo pls aspon odbugovavani veci..
Re: Oblíbený charakter
Posted: 22:22 26. Dec 2008
by Tretas
jo chci!

ale někdy jindy. tak jakože klidně bych se to naučil, ale dnes už jdu spat, zitra brzo vstávám
Re: Oblíbený charakter
Posted: 02:37 27. Dec 2008
by Krata
ne to nechcme! radši budem soamovat než se učit tyhle nepotřebný blbosti
NEBERTE NÁM SPAM
NEBERTE NÁM SPAM
NEBERTE NÁM SPAM
Re: Oblíbený charakter
Posted: 04:10 27. Dec 2008
by George