Budu si dělat nového hrdinu a rád se nechám inspirovat
Oblíbený charakter
Oblíbený charakter
Povídejte který charakter vás sebral, co vás na něm baví, jak vám to jde, kterou zbraní máváte, nebo které kouzla kastíte, ve kterém koutě thalie se vám líbí, proč jste dobrý nebo zlý (hraje někdo zmateného neutrála?), jaké řemeslo ovládáte a proč, jestli máte někdo za sestru hezkou mladou blondsku s velkýma... prostě všechno co vás napadne 
Budu si dělat nového hrdinu a rád se nechám inspirovat
Budu si dělat nového hrdinu a rád se nechám inspirovat
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: Oblíbený charakter
A co ten hrdina má být zač, ulisný obchodík, ošlehaný mořský vlk, inkvizitor církve, nájemný meč, pobuda či potula a nebo všemocný profesor magických věd. Já bych začal příběhem a potom na to něco naskládal.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Oblíbený charakter
Vůbec nevím, napadá mě všechno. Jasno mám v přesvědčení a Har Ganethu, ale klidně bych prvně začal na pevnině a nechal na sebe vzít nějakej průšvih, potetovat se a nechat se vyhnat na ostrov, třeba jako reno rejms
spíš bych jenom ted´ka rád poslouchal a zjistil co se líbí ostatním a nechal se inspirovat:)
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: Oblíbený charakter
To ti udělám asi čáru přes rozpočet, když ti řeknu, že Har Ganeth je neobyvatelnej.
Dobře zahrát se dá cokoliv. Nemusí to být vůbec extravagantní postava. Jde jen o to, aby byla hraná přesvědčivě. Asi bych se pro začátek vyhnul nějakejm šílencům a postavám balancujícím na hraně. Aspoň do té doby, než poznáš, jak to ve světě chodí. Jinak to může skončit rozčarováním pro obě strany.
Dobře zahrát se dá cokoliv. Nemusí to být vůbec extravagantní postava. Jde jen o to, aby byla hraná přesvědčivě. Asi bych se pro začátek vyhnul nějakejm šílencům a postavám balancujícím na hraně. Aspoň do té doby, než poznáš, jak to ve světě chodí. Jinak to může skončit rozčarováním pro obě strany.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Oblíbený charakter
Eh?! *kulí oči* Jak neobyvatelnej?kucik wrote:To ti udělám asi čáru přes rozpočet, když ti řeknu, že Har Ganeth je neobyvatelnej.
Dobře zahrát se dá cokoliv. Nemusí to být vůbec extravagantní postava. Jde jen o to, aby byla hraná přesvědčivě. Asi bych se pro začátek vyhnul nějakejm šílencům a postavám balancujícím na hraně. Aspoň do té doby, než poznáš, jak to ve světě chodí. Jinak to může skončit rozčarováním pro obě strany.
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: Oblíbený charakter
momentálně v podtemnu, nebo prostě mezi ostatníma na povrchu, ale připravuje se město Hag Grar, které by mělo být útočištěm pro mrchy na povrchu tak, jak býval Har GanethJeanes wrote:Eh?! *kulí oči* Jak neobyvatelnej?a kde hrajou všichni ti zlí parchanti?
Re: Oblíbený charakter
Správnej zlej parchan se vetře mezi dobráky a těží z jejich dobrosrdečnosti. Mezi samejma zloduchama zapadneš v davu.
Místo ostrovů se myslím plánuje město přímo na pevnině, ale zatím neni hotové. nebo mžeš jít do podtemna, které teď ale trochu vymřelo. Doufejme, že si černý huby dávaj jen pauzu :-/
Já se po několikaletém hraní padouchů vrátil k dobru a musím říct, že je to pro mě zase něco nového. Chvílema je to celkem oříšek a hlavně zpočátku to na paladina vůbec nevypadalo, teď mi teda taky občas hrábne, ale to bejvá pouze při zakalené mysli
Už bych se asi ptřeboval posekat s nějakym delikventem.
Momentálně ještě přemejšlim nad sec. postavou tieflinga, abych ty pohodlný páprdy trochu prohnal
Místo ostrovů se myslím plánuje město přímo na pevnině, ale zatím neni hotové. nebo mžeš jít do podtemna, které teď ale trochu vymřelo. Doufejme, že si černý huby dávaj jen pauzu :-/
Já se po několikaletém hraní padouchů vrátil k dobru a musím říct, že je to pro mě zase něco nového. Chvílema je to celkem oříšek a hlavně zpočátku to na paladina vůbec nevypadalo, teď mi teda taky občas hrábne, ale to bejvá pouze při zakalené mysli
Momentálně ještě přemejšlim nad sec. postavou tieflinga, abych ty pohodlný páprdy trochu prohnal
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Oblíbený charakter
Možností je spousta, můžeš hrát věřícího paladina kterej bude kosit nepřátelé ve jménu svého boha, paladin může být i lehce šílený a zabíjet všechno co jen řekne "zlo"
..
Můj favorit byl paladin ale trochu netradiční.. chtěl sem s nim nosit černou zbroj ze který šel strach, ničil by zlo ale nebyl by to takovej ten posvátnej rytíř co bojuje za dobro.. ne, on by masakroval za dobro
Nějaké mučení nebo jiné podobné věci by mu nebyli proti srsti, někdo by se jen ohnal temnym kouzlem už by mu šel po krku bez otázek, zahlédl by svítíci očka nebo ocas u Tieflingů a poprava by byla jistá
Můj favorit byl paladin ale trochu netradiční.. chtěl sem s nim nosit černou zbroj ze který šel strach, ničil by zlo ale nebyl by to takovej ten posvátnej rytíř co bojuje za dobro.. ne, on by masakroval za dobro
Nějaké mučení nebo jiné podobné věci by mu nebyli proti srsti, někdo by se jen ohnal temnym kouzlem už by mu šel po krku bez otázek, zahlédl by svítíci očka nebo ocas u Tieflingů a poprava by byla jistá
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Oblíbený charakter
No něco takového jsem si taky představoval, ale už jsem poslal na hranici pivase a tak jsem hned nechtěl oddělat i tvojeho tieflinga
Příště z toho ale jen tak nevyvázne
Příště z toho ale jen tak nevyvázne
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Oblíbený charakter
Já doufal v to že bude nějakej konflikt
, nechtěl sem teda hned smrt moji postavy ale lákalo mě hrozně na tebe ukázar růžky a švihnout tě ocasem 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Oblíbený charakter
[quote="Krata"]Já doufal v to že bude nějakej konflikt
Jo, jen moje assimarka potkala nějakýho tieflinga, už na ní křičel "Ocas není vidět, ocas není vidět ! " a tak mi mohu být všichni tiefllingové ukradení......
Jo, jen moje assimarka potkala nějakýho tieflinga, už na ní křičel "Ocas není vidět, ocas není vidět ! " a tak mi mohu být všichni tiefllingové ukradení......
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Oblíbený charakter
Tobě jsou snad ukradený všichni,ne?Je každého věc jak si hraje.monstera wrote:Krata wrote:Já doufal v to že bude nějakej konflikt
Jo, jen moje assimarka potkala nějakýho tieflinga, už na ní křičel "Ocas není vidět, ocas není vidět ! " a tak mi mohu být všichni tiefllingové ukradení......
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
Re: Oblíbený charakter
Nechám tě trochu rozkoukat, takhle z toho může být "pouze" konflikt odehrávající se na hodech s rychlým koncem. takhle tě moje postava podezřívá, nejsme zrovna prátelé a může se to časem dobře rozjetKrata wrote:Já doufal v to že bude nějakej konflikt, nechtěl sem teda hned smrt moji postavy ale lákalo mě hrozně na tebe ukázar růžky a švihnout tě ocasem
Každým dnem přibudou na serveru další dva, už jsme je s Pivasem delší dobu plánovali. Přemejšlel jsem teď nad příběhem a docela mě to pohltilo. Jestli to vyjde, budou mít Ochránci Úsvitu aspoň něco na práci
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
- Phantorris
- Šlechtic
- Posts: 341
- Joined: 13:36 07. Aug 2007
- Location: Plzeň
Re: Oblíbený charakter
Takže já s Johnym vs. armada zlounuShifter wrote:Nechám tě trochu rozkoukat, takhle z toho může být "pouze" konflikt odehrávající se na hodech s rychlým koncem. takhle tě moje postava podezřívá, nejsme zrovna prátelé a může se to časem dobře rozjetKrata wrote:Já doufal v to že bude nějakej konflikt, nechtěl sem teda hned smrt moji postavy ale lákalo mě hrozně na tebe ukázar růžky a švihnout tě ocasem
![]()
Každým dnem přibudou na serveru další dva, už jsme je s Pivasem delší dobu plánovali. Přemejšlel jsem teď nad příběhem a docela mě to pohltilo. Jestli to vyjde, budou mít Ochránci Úsvitu aspoň něco na práci
- to bude veselo
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Re: Oblíbený charakter
Není problém, doufám, že eště ožije podtmeno 