Page 2 of 3

Posted: 08:15 17. May 2007
by Kiri
No typuju, ze Rastor, ten je pasivni, ale Lucianus, kdyby mel duvod jiste by nam pomohl vytvorit silo, kde je carodej bez sve moci (zaklinac taky, at je to fer)...Jenze cele to vezeni co se tyce bohu, spis byla jen legrace. Obyvatele Thalie si nemuzou jen tak vzpomenout a uveznit boha, neni tu zadny Herkules, ani Xena aby si takhle mohl vyskakovat. Tato vec je spis v kompetenci Thala...navic Lilith by mela byt krasna nespoutana zenska, takze pochybuju, ze by ji chtel nekdo veznit i kdyby nahodou poslala meteroit na Karathu :lol:

Posted: 08:22 17. May 2007
by Zyga
hehe taky sem to nemyslel moc vážně :D

Posted: 08:29 17. May 2007
by Daanri
Hele Thal je najvyssi buh....a Lilith je jedna z mladych a nizsich bohyn. Takze cisto hypoteticky ak by mal byt niekedy z nakeho nevysvetliteneho dovodu suboj medzi Thalom a Lilith, Thal vyhra bez nakych vacsich problemov. Thal dokazal porazit dokonca samotneho Astarotha a uvrhnut ho do sfery nebyti, Thal stvoril Thaliu....takze co sa tyka sily je najvyssie vzdy Thal.

Posted: 08:47 17. May 2007
by Rejty
Kdyby tady nekdo spamoval cely forum... :evil: Tak by se mohlo neco stat. :!:

PS: Na cem jedes? Trava? :lol: :lol: :lol:

Posted: 08:58 17. May 2007
by jaara
Rejty wrote: PS: Na cem jedes? Trava? :lol: :lol: :lol:
Coze? Von zacal chodit na vejsku??




:lol:

Posted: 09:12 17. May 2007
by Rejty
Lol! Co ma vejska spolecnyho s travou?

Posted: 09:13 17. May 2007
by Daanri
hh sa nam tu ta debata zacala zvhravat....ale dodam trava uz davno nie je vysadou vysokoskolakov ako kedysi :lol: tedka to uz hulia omnoho mensie deti :lol: :lol: :lol:

Posted: 09:26 17. May 2007
by WAschik
asi trošku OT: Jak jste přišli na to že Astaroth je mužské jméno? *zase nemůže najít smajlíka anděla* :)

Posted: 09:40 17. May 2007
by Daanri
Astaroth - podla informacii v skutocnom svete by mal byt Astaroth najvysi demon, nieco ako jeden z Lordov pekla, zobrazuje sa ako nahy muz s kridlami draka pricom v pravej ruke drzi trojzubec, niekedy jazdi na velkom vlkovi

Astaroth na Thalii je stary boh, ktory bojoval s Thalom o nadvladu, Thal ho porazil a uvrhol do sfery nebyti kde sa zivi castami dusi zomretych.

Posted: 09:58 17. May 2007
by WAschik
Tak jsem teďka trošku googlil :) a odkazy na astoroth jako muže jsem našel (i když většina z toho byly nicky nějakej blbounů). Ale pak také dost odkazů že Astaroth byla fenická bohyně plodnosti babyloňanama nazývána Ištar. Nejvyššího démona jsem nenašel :). Ale Většina z toho co se nachází vychází z La Veyova díla Satanská bible (tam je taky Astaroth žena).

Posted: 09:59 17. May 2007
by Rejty
Astarot je padlej buh, kteryho Thal porazil a uvrhl do sfery a vedet nepotrebujete :lol:

Posted: 11:28 17. May 2007
by Sorrow
To Daanri: Ja bych Astarotha zase tak nepodcenoval :twisted:

Sorrow

Posted: 16:03 17. May 2007
by Daanri
Ja Astarotha nepodcenujem. Astaroth je riadny mocny buh a Thal ho porazil len vdaka tomu ze ho prichytil nepripraveneho. Mocou su si s Thalom asi tak za rovno by som povedal...resp. boli.

No podla historickych knih zauberajucich sa demonologiou. Jednym zdrojom je Book of Enoch kde je Astaroth povazovany za jedneho z padlych Seraphinov (anjelov prve sfery spolu Luciferom, Asmadeusom, Leviathanom atd), podla inych zdrojov pochadza Astaroth z z nazvu Augustu co je mesiac pocas ktoreho su utoky demonov najsilnejsie. Ine zdroje hovoria o bohyni Asthart/Astarte ktora sa objavila v latinskom preklade Biblie kde Astharte je jednotne cislo a Astharoth je mnozne cislo, co znamena ze nazov Astharoth vznikol prekladom danej biblie a bol pouzity pre muzske meno diabla ako opaku Boha. Takze z historickeho hladiska je to v podstate len zamena. Zdrojom je aj kniha Dictionnaire Infernal napisana v roku 1800 vo francuzsku nakym autorom.

Ale toto vsetko su informacie z nasho sveta. Na Thalii je holt Astaroth boh muz uvrhnuty do sfery nebytia a to je vsetko co je zname.

Posted: 22:18 17. May 2007
by Kiri
tO JAKO, ZE JA MAM HULIT??? A co jako? obcas jo, ale nejak se myslim tema zvrhlo nemyslite?

Posted: 23:53 17. May 2007
by Zyga
Nemá Astaroth něco společnýho i s Azazelem? Podle některjch knih (a myslim že i v Enochu je posazenej minimálně na roveň Lucifera, vzhledem k tomu že padlý anděly bůch vyrazil z nebe protože učili lidi zakázaný umění a vědy a co sem tak čet tak Azazel je často stavěnej do čela s tim že naučil lidstvo kovat zbraně, pancíře a vyrábět šperky)