Page 2 of 6

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 10:51 28. Oct 2008
by Neithan1
Ak pojdu statocny slovaci autom s dvomi volnymi miestami pridali by sme sa aj s marvom a prispeli tym samozrejme aj na benzin/naftu/plyn/konopi.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 16:14 28. Oct 2008
by Marvin
Samozrejme sa mile radi pridame aj na Q do pivovaru a jemu prilahlych lokacii .... poriadne sa tam naboostime z ochutnavky :)

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 16:17 28. Oct 2008
by Neithan1
Marvin wrote:Samozrejme sa mile radi pridame aj na Q do pivovaru a jemu prilahlych lokacii .... poriadne sa tam naboostime z ochutnavky :)
A samozrejme sa vyexpime uz v pivovare a vecer v hospode uz budeme maximalny level.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 17:06 28. Oct 2008
by pepa48
hlavně abyste vůbec dorazili ;)

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 17:25 28. Oct 2008
by Neithan1
trochu dovery..

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 18:06 28. Oct 2008
by Rejty
Neithan1 wrote:trochu dovery..
Minule jste o ni prisli. :mrgreen:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 18:10 28. Oct 2008
by Marvin
Rejty wrote:
Neithan1 wrote:trochu dovery..
Minule jste o ni prisli. :mrgreen:
Aaaale, to je davna minulost :D

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 18:12 28. Oct 2008
by Rejty
DM maji dlouhou pamet. :evil:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 18:14 28. Oct 2008
by Marvin
Par piv ju zakali :wink:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 18:50 28. Oct 2008
by Neithan1
Naposledy sa stalo to najhorsie co sa stat mohlo, zena.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 21:45 28. Oct 2008
by Sorrow
Tak asi tak zatim na 85% bych taky ze svajcu dorazil.Ale uvidime...
A kdybych vedel ze tam bude prca jako na tom poslednim srazku s jadrem na Jikalce, tak
bych snad dosel i pesky :D

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 09:14 29. Oct 2008
by Theogil I
nomis_b wrote:Theogile, Paralchyne, pojedeme zase vasim supr trupr autem pres Kratov a Jonnyov?
Si piš, jinak by to už ani nešlo. :D Pokud se nic nepotentí tak bych viděl odjezd z Brna v cca 8:00 stavíme se pro tebe, kolem 10:00 sraz s Lordem Kraťoslavem u Kolínské kolejové drožky, následný přesun pro převora Jonnyho a kolem 13:00 bych se rád ubytovával v našem oblíbeném věžovém domě. Nahlásili jsme se na veškeré atrakce, tak aby jsme to stihli. :)

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 14:26 29. Oct 2008
by Daanri
No skoda ze to vyslo na toho 15 vtedy mame totiz s fuxxom skolu takze nedorazime a to som od 10 do 13 v prahe len ta blba skola to kazi tak hadam nabuduce to vyjde pripadne sa moze naky mini srazik spravit v prahe bo tak budem chodit dost casto a to pracovne :wink:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 11:31 07. Nov 2008
by Anderson I
Datum srazu se nám blíží, čas bych mít měl, takže ještě jedna maličkost: Bylo by kde přespat? Jsem malý, skladný a nerozbitný ;-) Pěkně prosím.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 11:39 07. Nov 2008
by Krata
Velká parta bude přespávat v hotelu plzen jako každej rok co tam jezdíme.. můžeš se tam ubytovat taky, není to tam zlý