Page 2 of 2
uhlí
Posted: 15:31 29. Dec 2008
by monstera
Nemohl by správce dílny prodávat taky uhlí - třeba několikanásobně předražené, jen jako první pomoc, když dojde náhle uhlí a v peci je nedodělaný poslední výrobek - aby nemusel kvůli jediné hroudě uhlí honem běžet si uhlí nakopat ?
Re: Craft
Posted: 00:09 30. Dec 2008
by nomis_b
hm, jedu na par dni pryc, ale taky sem o tom premyslel. Ale co je adekvatni cena? 100 gp? 1000 gp ?
kdyz bude stat 1000 tak si to high lvl postavy budou podle me kupovat furt a nizky lvl to nekoupi nikdy.
+ me jeste napadlo to udelat komplexneji, treba ze by se v Cechu dobrodruhu dali koupit nejake predrazene veci. Rekneme jak nahodne nekdo vykupuje treba 12 ametystu za 2(?) nasobnou cenu, tak by treba i mohlo nejake jine NPC (nekdy ) prodavat nahodny sutr za rekneme 10ti nasobnou cenu.
Ja myslim, ze by se to aj uvitalo, ne? Samozrejme bych to udelal i pro pruty kovu, drevene vyrobky, formy atd. jen vyrobky ze zakladnich remesel.
Jedina otazka je kdy

vono jeste trosku tech dodelavek zbyva

Re: Craft
Posted: 00:13 30. Dec 2008
by kucik
Ja bych byl rozhodne pro. Akorat ta cena by mela byt podstatne vyssi, nez dvojnasobna. Jinak to taky zapada do te vize, persistentnich prekupniku.
Re: Craft
Posted: 14:48 08. Jan 2009
by nomis_b
JO chtel jsem jen takovou pripominku. Uz ste videlim, nakoupili a pouzili remeslnicky denik ?
Celekem sem vahal, jakou by mel mit formu, takze kdyby vas napadlo, jak by melo byt info o postave zformatovane jinak, tak sem s navrhem

Re: Craft
Posted: 15:28 18. Jan 2009
by paja13
nomis_b wrote:JO chtel jsem jen takovou pripominku. Uz ste videlim, nakoupili a pouzili remeslnicky denik ?
Celekem sem vahal, jakou by mel mit formu, takze kdyby vas napadlo, jak by melo byt info o postave zformatovane jinak, tak sem s navrhem :wink:
zkousel sem ho koupit v karate v dilnach ale nenasel sem ho tak nevim v ktery zalozce u spravce dilny je schovanej :o(
Re: Craft
Posted: 17:14 18. Jan 2009
by nomis_b
no nejak se ten update zdrzel po ceste.
Vo zkouskovym je to tezky kazdej ma tunu prace a posledni vec je Thalie.
Re: Craft
Posted: 11:04 19. Jan 2009
by kucik
Já jsem ho tam měl nahrát, ale poslední dny jsem fakt nevylezl z práce před devátou včetně vejkendu a už jsem na to nějak neměl, sedat si ještě ke kompu. Tenhle týden to snad už stihnu, když to neudělá nikdo jinej.
Re: Craft
Posted: 10:40 12. Feb 2009
by nomis_b
Tak mam par dalisch napadu, jak zmenit podobu crfatu, ale chtel bych vedet vase nazory, takze tady sou ty navrhy:
1.) udelat mene "tlacitek" na peci, napr pro slevani by byli jen "delat pruty" a "delat slitiny". Proste by pec poznala, jeslti mate nuget, nebo prisady a podle toho by zacala delat nejdrive jedno, pak druhe
2.) Kdyz se dela "mezivyroba" napr susena kuze, ocisteny pisek atd. tak ze by se to nedavalo do iventare hraci, ale zase zpatky do pece. Vono toho ma pak clovek plnej inventar s tim, ze to stejne jen prehazuje zpatky, bo na 90% pokracuje ve vyrobe dal.
3.) maj mi t nemrtvi dusi?? jako jestli je nemam z ocarovavani vyjmout.. momentalne de svazat dusi cehokoliv, co se hybe krome PC (a to schvalne).
Re: Craft
Posted: 10:50 12. Feb 2009
by Phantorris
Osobně bych to nechal jak to je...
Re: Craft
Posted: 14:16 12. Feb 2009
by Jonny
Já si taky myslim, že takhle jak to je je to dobrý. Abysme se zjednodušováním nedostali k tomu, co tady bylo předtim...