Ja bohuzel muzu mluvit jen o alchymii, ale o klikani neco vim

:
Vyroba 10 lektvaru-10kliknu u obchodnika abych koupil deset flakonu
-10kliknu u obchodnika abych koupil deset katalyzatoru
-10kliknu v batohu na flakonky abych je rozdelil po jednom
-10kliknu v batohu abych rozdelil katalyzatory
-10kliknu abych rozdelil prvni ingredienci
-10kliknu abych rozdelil druhou ingredienci
-4kliknuti abych dostal flakonek, katalyzator a dve ingredience do kotle
opakuji 10krat
-kliknuti na kotel a vyjmuti hotoveho lektvaru
opakuji 10krat
pokud dobre pocitam tak je to asi 110 kliknuti na yrobu deseti lektvaru
ted pokud me ceka vyroba stovek lektvaru

uf tak to je sila
Toto nepisu proto, aby se to zmenilo ani abych nastval jine craftery

Uz jsem si tak nejak zvykl, ze to jde pomalu a ze me boli zapesti, ale na druhou stranu jsem skodolibej a nechci aby ste se v ostatnich craftech nadreli min nez ja.
Jeste jenom k te cene. Alchymie je badatelske remeslo(proto se me libi

a pri te spouste pokusu to sezere moc tisic(zatim jsou to deseti tisice, ale pujde to do stovek) a vysledkem je lektvar na jedno pouziti(i kdyz podle dosavadnich zjisteni, ty silne lektvary budou asi narez
Takze od toho je urcite potreba odvodit alespon castecne ceny do ostatnich craftu, ale jak moc netusim, pac jsem nikdy driv krafty nedelal a ted jen tu alchymii
Takze me nebijte prosim
