Re: Flotila.... Flotila?
Posted: 11:52 13. Dec 2008
škoda , že si nejde koupit vlastní lod..to by se vám pak pirátilo 
hmm.. no tak to bych videl na rychly pady serveru, ale jenom odhad...DenGrasse wrote:na fóru Sferie psal Croden, že v NWN je možnost plout s lodí jako s postavou a manévrovat a bojovat, ale v praxi jsem to neviděl...
A ja by som to vydel na rychle vpady na pobrezieKiri wrote:hmm.. no tak to bych videl na rychly pady serveru, ale jenom odhad...DenGrasse wrote:na fóru Sferie psal Croden, že v NWN je možnost plout s lodí jako s postavou a manévrovat a bojovat, ale v praxi jsem to neviděl...
no kdyby si mi nepopravil vsechny zeny, tak bych se pridal...Prometheus wrote:A ja by som to vydel na rychle vpady na pobrezieKiri wrote:hmm.. no tak to bych videl na rychly pady serveru, ale jenom odhad...DenGrasse wrote:na fóru Sferie psal Croden, že v NWN je možnost plout s lodí jako s postavou a manévrovat a bojovat, ale v praxi jsem to neviděl...![]()
Deti a starci do otroctva, zeny popravit a muzov znasilnit![]()
![]()
![]()
Code: Select all
#include "x2_inc_toollib"
void main()
{
int nX = 14;
int nY = 14;
TLChangeAreaGroundTiles(GetArea(OBJECT_SELF),X2_TL_GROUNDTILE_WATER,nX,nY,3.80f);
ExploreAreaForPlayer(OBJECT_SELF, GetEnteringObject());
}