Page 2 of 2

Re: "TO" ???

Posted: 13:41 15. Jan 2009
by kucik
Aha, tak jsi měl asi pravdu ty. Jsem si z nějakýho důvodu myslel, že se počítá o caster level.

Re: "TO" ???

Posted: 13:55 15. Jan 2009
by Theogil I
No hlavně že jsme to dali dokupy.
To Kucik: odpověď se píšu až po tom co jsem napsal PM ... nebrat vážně. :)