Page 2 of 4

Re: Taková otázka

Posted: 13:49 29. Jan 2009
by nomis_b
monstera wrote: Nešlo by zařítit, aby výkupčí kontroloval, zda prodává skutečně ten, kdo je na výrobku poděpsán ?

Spise bych to zkusil zaridit jinak. Jen uvazju o nejlepsim zpusobu. Mozna zamknuti a ihned otevreni rozhovoru po zavreni stolecku? (stolek se dokud neskonci rozhovor zamkne)
Ale kdyz by kradl, kdyz to mas jeste otevrene, to by pro nej vyzadovalo stejne specielni script.

Ale von ten zlodej muze treba ukrast veci tak, ne ze by ukradl veci ze stolku, ale ze by drive zacal rozhovor s tim prodejcem, nez ty.

Ale to je celkovej prodej vsech trofeji. I takovou hlavu nacelnika nekdo muze ukrast timto zpusobem, protoze se dava do stolecku.

Tak nevim. Mam to zavest tak, ze opravdu pujde ta vec prodat, jen pokud budete primy vyrobce? To ty vyrobky celkem ztrati na cene, ne? Jeste je moznost je povolit normalne prodavat do obchodu, jako bezne predmety, jen by se jim musela nejak vhodne upravit cena.

Nebo napada Kucika nejakej zpusob, jak to nejak osetrit jinak?


EDIT: ted me napada, zda se da overit, majitel veci, ktera byla do toho stolecku vlozena, vim, ez se da overit, co za vec tam zrovna bylo vlozeno.. no jeste se na to doma mkrnu, ale nejdrive tak pristi tyden. ted mam furu stehovani.

Re: Taková otázka

Posted: 14:14 29. Jan 2009
by paja13
Tretas wrote: s tím stolkem to pokud víš kdo to je tak bys mu měl napsat at ti to vrátí pokud by to nepomohlo tak říct DM, protože to je zneužívání chyby podle mě
stejnej princip jak kradeni receptu na lektvary :o/

Re: Taková otázka

Posted: 14:30 29. Jan 2009
by monstera
[quote="nomis_b"][quote="monstera"]

.....--- ....
Během vkládání jednotlivých kusů to musel ukrást, protože jsem vložil 5 amuletů a výkupčí našel a zaplatil jen 3 ... skutečně , když řekl, že dá částku za 3, na stolku byly opravdu jen 3, i když bylo vloženo postupně 5. Ten prsten zmizel u inventáře, ten měl cenu relativně malou.
Nebudu požadovat žádné vracení, i tato částka , i když se někomu bude zdát velká, mi za to nestojí, snadno vydělám novým kraftem , ale pokud toho hajzla chytím, bude permanentní smrt....
Jo a ten problém, který by vznikl, že může prodávat zboží jen jeho výrobce, by šel vyřešit tak, že původní kupec, který už zboží nechce, by zašel za výrobcem, a ten ho odkoupil zpět za cenu, kterou dává výkupčí a výkupčímu prodal....

Re: Taková otázka

Posted: 14:32 29. Jan 2009
by Tretas
přesně zmlátit do bezvědomí a rozřezat upálit zakopat :-D

Re: Taková otázka

Posted: 14:33 29. Jan 2009
by monstera
Tretas wrote:jo uříznout hlavu za 50 zlatek nebo kolik mi čajznul :-D tak trochu jsem ho domlátil ale zase bylo by to neRPé někoho kuchnout před stráží.
a s tím stolkem to pokud víš kdo to je tak bys mu měl napsat at ti to vrátí pokud by to nepomohlo tak říct DM, protože to je zneužívání chyby podle mě
bohužel nevím kdo to je, nechyt jsem ho, až ho chytím, uvidí...

Re: Taková otázka

Posted: 14:37 29. Jan 2009
by PiAn0
A co teda aspoň udělat, že to dotyčného zloděje při činnosti vyhodi z hide?

Re: Taková otázka

Posted: 14:39 29. Jan 2009
by Tretas
nevím jestli by to pomohlo protože jsou i take svině že tam příjdou normal vidtelní daji že to chchou prodat a zdrhnou nebo se odpojí... určitě by mě to nepřekvapilo

Re: Taková otázka

Posted: 14:41 29. Jan 2009
by nomis_b
hm, jako ze pri kliknuti na stolek by se vyhodil automaticky z hide, dostal by na 10 sekund -50 do skillu + by se dispellovalo kouzlo invis + sanctuary + great sanctuary?

Jo to by slo, ale to stejne muze kliknout, a pak se hned schovat, nez ho chytis.. no ale aspon budes vedet kdo to je a muze ho pak nekdo upozornit (at uz IC, ci OOC) ze je to idiot.

Re: Taková otázka

Posted: 14:42 29. Jan 2009
by paja13
PiAn0 wrote:A co teda aspoň udělat, že to dotyčného zloděje při činnosti vyhodi z hide?
to by resilo vsechny potize at je to jak kdyz se otviraji truhly s pokladama
dejte tohle na vsechny stolky stoly a alkacovy kotle a je kdyz pak nekdo proda vase veci tak domluva ooc a fotka obrazovky kdyz by se kroutil

nelibi se me ze by mohl treba kuze prodavat jen ten co je stah :o/ to je omezeni jak svina :o(

Re: Taková otázka

Posted: 14:44 29. Jan 2009
by PiAn0
Jj jde hlavně o to že by si viděl kdo ti to ukradl...

Re: Taková otázka

Posted: 14:44 29. Jan 2009
by paja13
Tretas wrote:nevím jestli by to pomohlo protože jsou i take svině že tam příjdou normal vidtelní daji že to chchou prodat a zdrhnou nebo se odpojí... určitě by mě to nepřekvapilo
tak na tohle dam fotku z obrazovky a log a at si to s kretenem dm poresi :o/

tohle kradeni pred ocima obchodnika narvany hospody a straznych nad hlavou me fakt se**

Re: Taková otázka

Posted: 14:45 29. Jan 2009
by Tretas
hehe :-D vono já když potřebuju fotku tak si na to nikdy nevzpomenu.. :-)

Re: Taková otázka

Posted: 15:17 29. Jan 2009
by igor
Co když otevřeš stolek, dostaneš -50 do hidu na 10s a po 10s se hidneš znova a stolek bude pořád otevřenej?

Re: Taková otázka

Posted: 15:25 29. Jan 2009
by nomis_b
no to by si stejne mohl delat kliknout na stolek, dokud tam nikdo nejni okolo. Vypit invis, cekat.. cekat... cekat.. az nekdo dojde, tak uteces....

proste musi byt to zniceni invis i hide i po otevreni, i po zavreni stolku. (script zavreni stolku se spusti i kdyz od nej odejdes , a nedas na tlacitko zavrit.. sice az tak 5metru od stolku, ale spusti se. Z oblasti vetsinou nestihnes zmizet ajni v Ivory u smelinare, kde sou opravdu male prostory)

sice tu vec ukradne, ale bude se vedet, kdo to byl a muze dostat za usi.

btw, tak me napada... kdyz se prodava ze stolku, tak se tam vzdycky DAVAJI veci. Mohl bych to udelat tak, ze kdyz se ODEBIRAJI veci ze stolku, tak ti to za kazdou odebranou vec hodi odstraneni invis + hide (klidne na 30sekund..)

Re: Taková otázka

Posted: 15:34 29. Jan 2009
by paja13
hele a neslo by to tak ze se da podminka na prostor? ze dokud nekdo stoji v nejaky oblasti tak obchodnik rekne neco jako "jeden po druhym netlacte se" a dokud nekdo z ty oblasti nezmizi tak s dalsim nemluvi? zaroven jestli je na oblasti tak ma postihy do skryti a tak