Page 2 of 2

Re: Nový server - ještě jednou

Posted: 21:54 13. Mar 2009
by fuxxo
ano je to trestne a su za to pekne pokuty :wink:

ale teraz z Neithanom riesim jednu moznost posielania

Mozte mi resp. Neithanovy povedat v akej banke ma Thalia ucet?

Re: Nový server - ještě jednou

Posted: 10:38 14. Mar 2009
by Kiri
nekolikrat sem se o tom s jaarou bavil...takze mam jasno..chci si jenom kliknout ;-) :D :mrgreen:

Re: Nový server - ještě jednou

Posted: 11:46 14. Mar 2009
by igor
Kiri wrote:nekolikrat sem se o tom s jaarou bavil...takze mam jasno..chci si jenom kliknout ;-) :D :mrgreen:
Snad nevěříš tomu šílenci co mě chtěl upálit?! :D

Re: Nový server - ještě jednou

Posted: 10:49 15. Mar 2009
by kucik
Na Alze jsem cenu neporovnával. Klidně to někdo zkuste, jestli výsledek vyjde levněji. Oni snad i levnější budou, ale mám s nimi dost nepříjemné zkušenosti ohledně pozdějších reklamací a podobných věcí, takže se tomu raději vyhýbám.

Re: Nový server - ještě jednou

Posted: 09:37 30. May 2009
by kucik
Do cílové ceny nového serveru (11 675,-) zbývá vybrat 1 175,-!!! I malej příspěvek je příspěvek.

http://thalie.pilsfree.cz/sponzorovani-164.htm

Re: Nový server - ještě jednou

Posted: 17:04 30. May 2009
by jaara
Tak tak, jen co se to dovybere to objednam.

Re: Nový server - ještě jednou

Posted: 07:15 03. Jun 2009
by Theogil I
jaara wrote:Tak tak, jen co se to dovybere to objednam.
Hotovo jest, penízky odešli. Volejte sláva a pět dní se radujte - bude nový server.