Page 2 of 2
Posted: 16:35 15. Jun 2007
by Krata
Tak to už se na to těšim

Posted: 14:43 20. Jun 2007
by Freddy
Jojo starý chmatáci a chmatačky jsou už většinou "na odpočinku"

Posted: 15:09 20. Jun 2007
by Pajule
Posted: 17:58 21. Jun 2007
by Freddy
Možná to tak bude ,že už ji na starý kolena zajímají jenom ty včeličky a tak se občas motá jenom kolem úlu.
