Krádeže
Krádeže
Chtel jsem se pozeptat, zda by se mohlo nejakym zpusobem poresit, kradeni lidem z kapes .. nahodne jsem to testoval a co si budeme povidat lide NPC ve městech a mimo města jsou zebraci ani jedna zlatka ani zapalky a tak. Chapu ze je to dosti nebezpecne ze by kazdy zlodej vybral cele mesto a pak si docela dobre nahrabal . Proto bych to resil zpusobem, ze by byla moznost (osoba ma neco, osoba nic nema nic, osoba si vsimla ze byla okradena po kradezi vola o pomoc nejblizsi straze v lokace pokud je postava v lokaci utoci na postavu = smrt nebo první zasah se rovna se zatceni rovnou presunout do cely, pak postava pristihla osobu pri kradezi = rovnou vola o pomoc a straze pritomne v lokaci osobu stejnym zpusobem zatknou.
Re: Krádeže
Uvidime. Bylo by pekny, ze by se zlodeji takhle zabavili a nemuseli by okradat PC 
Last edited by Rejty on 09:42 14. Jun 2007, edited 1 time in total.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Krádeže
Myslim ze by to bylo opravdu super .. proste bylo by tam riziko, ze te chytnou .. je to pak zabavnejsi ... jo a hlavne nejakej ten soudni proces by probehl zabava pro ostatni hraceRejty wrote:Uvidime. Bylo by pekny, ze by se zlodeji takhle zabavili a nemuseli by okradat PC:)
Re: Krádeže
Jasny. Mozna by nebylo od veci pridat par domecku na vykradani. Zadne zavratne poklady a nekde treba nebezpecný hlídací pes 
Vedoucí týmu Thalie
Re: Krádeže
Rejty wrote:Jasny. Mozna by nebylo od veci pridat par domecku na vykradani. Zadne zavratne poklady a nekde treba nebezpecný hlídací pes
S tema domkama to opravdu neni spatne tam by sree to dalo poresit.. ze treba i majitel muze bejt doma a proc by to nemohl byt zrovna vyslouziec z vojska nebo mag v duchodu .. to je hodne zajimave a myslim ze by to bylo hodne zabavne nejsou tady poradni Lup zllodeji
No s tim okradanim to funguje u me asi tak ze NPC sice okradu ale nemaji apsolutne nic!Pokud se nestane zazrak a ja nahodou ukradnu od NPC 20 zlataku a pak dlooouho nic
....A navic maji jen ty zlataky teda co vim zatim ja z vlastni zkusenosti.
No napad s tema domkama se mi docela libi
No uvidime co se vytvori 
No napad s tema domkama se mi docela libi
Ale to ano testoval jsem to kde to slo ale chapes jde o to okradat a okradat ... kdyz nekomu neco vezmes a on nema moznost si toho vsimnout a nereaguje poradne .. neni zadnej adrenalin a neni potom zabava, kdyz neni riziko ... nejde jen o samej plus pri okradani jde o to aby to bavilo zlodeje samotneho a taky ostatni treba odmeny na zlodeje a chytat jeAnurin wrote:Nevím jestli sis všimnul, ale některá NPC u sebe i těch pár zlatek mívaj, moje zlodějka si občas dobře přividělala. Sice to nebyl zázrak ale šlo to. Je pravda že to nebyli NPC v centru města ale na okrajích.
---------
nejsem proti zlodejum jsme zlodej
Hassan wrote:No s tim okradanim to funguje u me asi tak ze NPC sice okradu ale nemaji apsolutne nic!Pokud se nestane zazrak a ja nahodou ukradnu od NPC 20 zlataku a pak dlooouho nic....A navic maji jen ty zlataky teda co vim zatim ja z vlastni zkusenosti.
No napad s tema domkama se mi docela libiNo uvidime co se vytvori
Pravda, maji toho malo, ale co bys chtel pak budes mit plny kapsy, ktery se ti stejne protrhnou a zakutalej se ti zlataky a ja je budu muset sbirat
dávat jim věci nemá cenu, dostanou pri ukradení "stolen" flag a sou neprodejný (leda nastavit vetešníky aby ho ignorovali)
prachy sou v pořádku, ty nesmrděj nikdy
navíc při kradení se nevezme celej měšec ale náhodně 1- 50 gp (tou padesátkou si nejsem úplně jistej) takže tam nehrozí žádný snadný zbohatnutí
prachy sou v pořádku, ty nesmrděj nikdy
navíc při kradení se nevezme celej měšec ale náhodně 1- 50 gp (tou padesátkou si nejsem úplně jistej) takže tam nehrozí žádný snadný zbohatnutí
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
No bolo by to fajn...kdyz bude vic casu tak nake domky do miest udelam...
Len by to chcelo to okradanie nak poistit systemom, ak zlodej kradne pred strazou a straz ho vidi tak ho vezme do vezenia...kde zaplati bud pokutu alebo si odsedi naky cas.
To predanie zbozi sa da predat povedzme niekde u specialneho obchodnikaco nakupuje aj ukradnute veci.....
Len by to chcelo to okradanie nak poistit systemom, ak zlodej kradne pred strazou a straz ho vidi tak ho vezme do vezenia...kde zaplati bud pokutu alebo si odsedi naky cas.
To predanie zbozi sa da predat povedzme niekde u specialneho obchodnikaco nakupuje aj ukradnute veci.....
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
kdyz te npc chyti, tak je to jako kdybys ji napad
zkusime jim neco malo nahodne prihodit...
zkusime jim neco malo nahodne prihodit...
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
