Page 2 of 3
Re: bug s pokladkem
Posted: 12:55 03. May 2009
by černý vlk
tak jsem zkusil zajít na gorily ale nevybrat poklad..pak jsem měl poklad i v jiné lokaci...sice to zas padlo a nebudu mít z toho nic ale jako poznatek to je

Re: bug s pokladkem
Posted: 15:38 03. May 2009
by černý vlk
tak jsem teď u boss pokladu u vlkodlaků..bosse jsem zabil, vzal klíč, otevřel pokladnici...zkusil jsem první truhlice a ani jeden zlaťák...

asi počkám do příchodu Pj...chci vyzkoušet jestli tam ty věci / poklad jsou a já je mám buglé nebo tam z nepochopitelných důvodů nejsou

(
Re: bug s pokladkem
Posted: 16:25 03. May 2009
by černý vlk
tak nakonec jsem tam přišel znovu s kamarádem...a vzápětí jsem našel poklady...zlaté tam byly..co mě trochu udivuje, že se to děje jen mě, jiní i solo poklady nachází...
Re: bug s pokladkem
Posted: 19:25 03. May 2009
by paja13
Hacanus wrote:Jaaaaaaaaaaaaaaa????????? CREEPER??? ....nikdy :D :D :D :D :D
suknickar nebo devkar? :oD si vyber :oD
Re: bug s pokladkem
Posted: 08:54 04. May 2009
by černý vlk
tak věc se má tak...každý den mám možnost vybrat 4 truhličky / hromádky / těla...pak už mám všude prázdno...chtěl bych vysvětlení...je to bug? je to záměr?
Re: bug s pokladkem
Posted: 10:56 04. May 2009
by kucik
Mno, kdysi dávno se dělala úprava, kolik může postava vybrat za jednotku času. Je to násobený levelem a nejsem si jistej, jestli to tam pořád je, protože ten limit byl tak vysokej, že na něj prostě nikdy nikdo nedosáhl.
Re: bug s pokladkem
Posted: 14:08 04. May 2009
by Marvin
Mozno sme prave svedkami siahnutia na nemozne.

Re: bug s pokladkem
Posted: 14:09 04. May 2009
by innfra
Na tohle můžu říct jediný: Chuck Noris
Re: bug s pokladkem
Posted: 15:19 04. May 2009
by DenGrasse
černý vlk wrote:tak věc se má tak...každý den mám možnost vybrat 4 truhličky / hromádky / těla...pak už mám všude prázdno...chtěl bych vysvětlení...je to bug? je to záměr?
VÁŽENÝ HRÁČI, VYČERPAL JSTE VŠECHNY MOŽNOSTI SERVERU THALIE K LOOTOVÁNÍ A CREEPENÍ. GRATULUJEME K DOSAŽENÍ TÉTO METY, MNOHÝMI POVAŽOVANÉ ZA NEDOSAŽITELNOU! ZASE PADL JEDEN MÝTUS A HRANICE MOŽNOSTÍ SE POSUNULY DÁL. TÝM THALIE VÁS TÍMTO UMISŤUJE NA TABULI ČESTNÝCH ARCILOOTERŮ S ČÍSLEM 2 (DOSAZENO APROXIMACÍ ZE VZPOMÍNEK PAMĚTNÍKŮ).
PŘEJEME VÁM MNOHO ÚSPĚCHŮ V LOOTOVÁNÍ JINÝCH SVĚTŮ A TĚŠÍME SE NA VAŠI DALŠÍ NÁVŠTĚVU!
VÁŠ TÝM
Re: bug s pokladkem
Posted: 15:34 04. May 2009
by černý vlk
no, není pravda že jsem toho moc vylootil...mnohem více peněz jsem získal z kožek...takže bud je limit z pokladů tak 1M nebo to je něčím jiným...
Re: bug s pokladkem
Posted: 15:36 04. May 2009
by kucik
To zkusim někdy spočítat. Za jak dlouho máš milion z lootu?

To asi bude ten problém.
Re: bug s pokladkem
Posted: 15:38 04. May 2009
by ripatko
no ja nastesti chodim jen na jezevce, takze me to asi nikdy nepotka

Re: bug s pokladkem
Posted: 15:51 04. May 2009
by černý vlk
ripatko wrote:no ja nastesti chodim jen na jezevce, takze me to asi nikdy nepotka

ppotká, potkáá!!! *začíná panikařit* každéééhooo to potkááá
kdyby to bylo limitem, tak by u vlkodlaků nepomohla přítomnost další osoby ne?
Re: bug s pokladkem
Posted: 15:54 04. May 2009
by DenGrasse
no mohla by, pokud jste byli v partě...
Re: bug s pokladkem
Posted: 15:58 04. May 2009
by kucik
Ten loot se rozpočítává mezi všechny, ale nerozděluje se to podle party. Skupinky si to hlídá jinak.