skaarks wrote:Enceladus wrote:když vás přepadne o 20 lvl vyšší postava
2.) ad akim:
Popis situace :
*akim se probere ze stinovejch*
*probiha muceni atd*
*klapne na ceste past*
*vsichni se bezi podivat co se deje*
*xarx rika akimovi at zdrhne, coz skaaarks neslysi*
*skaarsk se po cca 20 sekundach jde podivat k akimovi kterej tam furt stoji*
akim napise: *uderi skaarse do pusy pesti*
Je tohle to co si chtel rici? ze po muceni jen tak nekomu chces dat do pusy? ja nevim.. me to prijde mozny, ze treba tomu uhnu, ne ? A proto moje nejjednoduzsi situace byla vyuzit me schopnosti a to tedy HIDNout jak ty rikas. A co tva postava? nevidela me, tedy neprehodil si hod na vsimani (kdyz furt tvrdis, ze si nikdo nehazel kostkama..), ktery sis hazel na to, aby si me zpozoroval.
Promin, ale kdzy na tebe mirim lukem a rikam stuj tam kde si, tak prece jen mam sanci zareagovat na hlasku : *dava mu pesti do zubu *
nebo ne ?
a to ze si umrel, za to si muzes sam.. mohl si utect, nemusel si na me utocit.. btw ses na me snazil utocit opakovane a ne jednou. Nelituju tve smrti.
PS: to ze si byl pul hodiny mimo nebylo vinou DM, ani prepadu, ale chybou stinoveho zraneni, ktere te melo probrat za cca 10 sekund. nastesti sme ti po pul hodine sehanli DM, co te vytahlo z pekla "manuelne".
- nejsem akim
- tech 20 vterin jsem tam prave hral zmatenost, celou dobu jsem tam psal do **... a vam daval cas, celkove jste pusobili drsne zmatene, nekoordinovane a dojmem ze nevite co delat.
- nic o uderu jsem nepsal, psal jsem ze se zmatene rozhlizi (nebo tak neco) a nahle k nemu priskoci... pak jsem zapnul hulku (proto jsem tam stal) -> tys automato ihned pouzil hide (cimz jsi zmizel, ale o tom jsem psal vyse)
- po jakem muceni? DYT jste me tam nechali s hlavou Nimue a ani jeden z vas se me nedotkl?!!!!
- Uhnout si mohl, ale bud se to melo hrat pres emoty/interakci nebo rovnou ingame machanikou - coz jsem pote udelal (kdyz nikdo z vas nereagoval na me pokusy) -> pak jsi uhnul a akin te pronasledoval.
- Zadne opakovane utoky se nekonaly - prvnim byl pokus o "priskok a prekvapeni" (mimojine tys tam nestal a nemiril, tys tam prisel a zase poodesel smerem k ceste, zjevne jsi chtel slyset/videt co se tam deje), druhy az kdyz ses znovu objevil. Zadny dalsi nebyl.. jen muj bezel za tebou a pak byl lag a ja mrtvej.
- Akinovy smrti taky nelituju
- co jsem chtel rict? Ze kdyz uz nekoho ulovite, tak byste meli taky vedet co si pocit, a tu situaci nejak mit pod kontrolou - treba i tim, ze napr. popisete situaci (kdyz jsem tam vubec nebyl vic jak 1/2casu) -> ujasnit hracum jestli jsou jejich postavy svazane, v jakem jsou stavu, maji veci nebo ne, atp. Taky byste asi meli nekam smerovat ten "stret" a ne ze dva to ukonci a odbehnou (na 90% jsem presvedcenej ze to bylo kvuli tomu dalsimu hraci, nikoliv ze bych je prestal bavit) a treti se tvari, ze to pokracuje.
- ad PS: jiste, shaneli DM, ale ze byste mi taky napsali do tellu? Prvni tell jsem psal bersovi ale toho to psalo, ze neni na serveru, pak jsem psal xarxovi a ten mi odpovedel jen, ze shani DM... a?
Edit: a jeste poznamka, z zadneho pekla me nevytahlo, vytahlo me zprostred Karathy....