Batohy a bednicky
Re: Batohy a bednicky
jo já s tim taky souhlasim , páč v tom invu mam pořád hroznej bengál a pak nic nemůžu najít a myslim si ,ž e to nemam , koupim to znova a zejrám pak , že už to tam je 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
- Prometheus
- Šlechtic
- Posts: 318
- Joined: 18:10 13. Feb 2008
Re: Batohy a bednicky
Som si vsimol ze v pravidlach uz je dopisane ze postava moze mat len jeden batoh a je jedno ci magicky alebo obycajny.
Hm... to je skoda.Ja by som sa tiez prihovoril za moznost mat viac batohov alebo krabiciek.Samozrejme nemagickych.Nevidim jediny rozumny dovod preco to zakazovat.
Tiez mam rad poriadok v inve.
Hm... to je skoda.Ja by som sa tiez prihovoril za moznost mat viac batohov alebo krabiciek.Samozrejme nemagickych.Nevidim jediny rozumny dovod preco to zakazovat.
Tiez mam rad poriadok v inve.
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Batohy a bednicky
Jsem absolutne proti. 1prihradka mi prijde tak akorat. Videl sem i postavu s batohem -100% vahy, a to pak mag klidne odtahne 3 platovky.. To se mi nelibi.Prometheus wrote:Ja by som sa tiez prihovoril za moznost mat viac batohov alebo krabiciek.Samozrejme nemagickych.Nevidim jediny rozumny dovod preco to zakazovat.
A jinac, proc jen 1 batoh? Kdyz ma nekdo silu 25+, tak neni omezeny vahou, ale prostorem. Tedy kdyby byly povolene batohy ve vetsim mnozstvi, tak do sebe nasouka klidne kuze z X jeskyni.. to mi taky neprijde nijak obzvlaste hezke.
Sem rad, ze se to konecne dalo viditelne do pravidel.
A zase se craftí...
Re: Batohy a bednicky
myslim že nějaké 2 krabice bez jakéhokoliv bonusu nijak nezniče hru.. spíš jde o pořádek v invu, proto sem taky za 3 batohy.. jeden magickej, 2 normální
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: Batohy a bednicky
souhlas
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: Batohy a bednicky
Daanri wrote: Co sa tyka Marvine batoh, ked ich chces, nech sa paci otvorit toolset a mozes zacat robit. Bolo povedane, ze budu ked sa to spravne spravi, to neznamena, ze hned sa teraz vrhneme do toolu a budeme vyrabat to co ziadaju hraci.
Neprotirecite si trochu?DenGrasse wrote:
EDIT: pro ty, kteří jsou líní pročítat celou diskusi:
NPC prodejce batohů zatím není a nebude (a nemá být). Systém dosud nebyl vytvořen.
A odpovedi typu "chces, sprav si" mi vazne idu krkom od clenov tymu "tvorcov sveta-WB" ...
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Re: Batohy a bednicky
Já nevím, ale neměl by si to tým vyříkat spíš na svém fóru a hráčům předložit do informací konečné rozhodnutí? Jak to tu čtu, moc se nedivím, že se tenhle problém neustále znovu otevírá.
Vrogdishnak "Kositel nepřátel" – Velmi ambiciózní ork.
pí ez: Neflejmuju. Z toho jsem vyrostl.
pí ez: Neflejmuju. Z toho jsem vyrostl.
Re: Batohy a bednicky
Pokud se nepletu, řeč není o kůžích a plátovkách, ale o svitcích, kamenech a popřípadě koříncích, které by se stejně měly stackovat a zabírají jedno políčko.nomis_b wrote:...
Re: Batohy a bednicky
Je to na veřejné části proto, aby mohli říct svůj názor i hráčiDilvish wrote:Já nevím, ale neměl by si to tým vyříkat spíš na svém fóru a hráčům předložit do informací konečné rozhodnutí? Jak to tu čtu, moc se nedivím, že se tenhle problém neustále znovu otevírá.
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Batohy a bednicky
Když chcete ty názory, tak jsem pro jeden. I když nevím k čemu to vede, když už se o tom hlasovalo.
Když někdo chce pořádek v invu tak proč si ho tam neudělá? Jedna strana bylinky, druhá lektvary atd. Nebo půl strany bylinky, půl lektvary...
Pořádek tam jde udělat a nevidím důvod proč zvětšovat kapacitu invu, už tak je nereálné že člověk má k dispozici tolik stran. Ale co už, je to tak, tak to tak je.
Pořádek tam jde udělat a nevidím důvod proč zvětšovat kapacitu invu, už tak je nereálné že člověk má k dispozici tolik stran. Ale co už, je to tak, tak to tak je.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Batohy a bednicky
Podle mě je batoh item jako každý jiný. Pochybuji ale, že to něco ovlivní, nakecalo se toho kolem batohů spousta (naprázdno).Krata wrote:Je to na veřejné části proto, aby mohli říct svůj názor i hráčiDilvish wrote:...
Vrogdishnak "Kositel nepřátel" – Velmi ambiciózní ork.
pí ez: Neflejmuju. Z toho jsem vyrostl.
pí ez: Neflejmuju. Z toho jsem vyrostl.
Re: Batohy a bednicky
Hratelnost VS realičnost.... kdyby to bylo podle reálu, tak by jeden malej drahokam nezabíral 1/6 z plnoplátovky... a i kdyby by to bylo v nwn tak ošetřený, aby poměry předmětů odpovídali skutečnosti, tak bys musel mít u sebe max 1 zbroj a oblečení v batohu a tím by to končilo. Já bych byl radši pro několik batohů... jak někdo operoval s tím -100%... na to stačí jeden, takže je to podle mě irelevantní (to je krutý slovoTretas wrote:Když chcete ty názory, tak jsem pro jeden. I když nevím k čemu to vede, když už se o tom hlasovalo.Když někdo chce pořádek v invu tak proč si ho tam neudělá? Jedna strana bylinky, druhá lektvary atd. Nebo půl strany bylinky, půl lektvary...
Pořádek tam jde udělat a nevidím důvod proč zvětšovat kapacitu invu, už tak je nereálné že člověk má k dispozici tolik stran. Ale co už, je to tak, tak to tak je.
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Re: Batohy a bednicky
Nerealne su aj harpyje, minotauri, draci ..... uz prosim vynechte realnost z posudkov o fantasy hreTretas wrote:už tak je nereálné že člověk má k dispozici tolik stran.
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Re: Batohy a bednicky
Já sem taky pro více batohu nemagickejch 2-3 by bylo tak akorát a jeden magickej s 100% snížením váhy stejnak stojí tolik peněz že nevím kolik hráču je ochotno si jenakoupit a nemagicky na ukládání lektvaru a bilinek a jinejch věcí co nosí pořád u sebe aby měl přehled kolik toho má a kde to má ...respektyve když jdu s někym na výpravu tak mám rád bedničku poněvač do ní ukládám vše co pozbíráme a nemusím pak složitě zapisovat kolik sem měl čeho a hledat kam všude se mi to uložilo kor když to stackování nefunguje pokaždy tak jak by mělo.
A co se týče hlasování o předmětech a jinejch věcí kdybych měl číst vše co se tu na foru napíše a co si kdo vymyslí tak nedělám nic jiného.. ..to obdivuji DM i hráče co to zvládají já na to nemám čas a leckdy když na to kouknu i chuť
A co se týče hlasování o předmětech a jinejch věcí kdybych měl číst vše co se tu na foru napíše a co si kdo vymyslí tak nedělám nic jiného.. ..to obdivuji DM i hráče co to zvládají já na to nemám čas a leckdy když na to kouknu i chuť
Re: Batohy a bednicky
Uhh, no prostě když se nějakej topik dořeší, tak zase a znovu píšu, že by se nějakej výsledek mohl dát do sekce informace a hledání informací v haldě spamu by odpadla.
Můj názor na věc je takovej že pár batohů by neuškodilo, ale rvát 3 plátovky do jednoho batohu, to asi neni dobrej nápad... prostě budu rád když tam narvu jednu...
takže batohy jo, ale s ohledem na to co tam budete rvát...
Mám síly opravdu dost, tak vím co je to omezení místem, ale od té doby co mám jednu krabičku na kamínky, tak jsem úplně vysmátej a spokojenej, víc batohů ani nějak nepotřebuju...
(sice mám teď inv zabordelenej lektvočema, ale to je jiná věc, protože je nechlastám a šetřim na den zůčtování
)
Můj názor na věc je takovej že pár batohů by neuškodilo, ale rvát 3 plátovky do jednoho batohu, to asi neni dobrej nápad... prostě budu rád když tam narvu jednu...
takže batohy jo, ale s ohledem na to co tam budete rvát...
Mám síly opravdu dost, tak vím co je to omezení místem, ale od té doby co mám jednu krabičku na kamínky, tak jsem úplně vysmátej a spokojenej, víc batohů ani nějak nepotřebuju...
(sice mám teď inv zabordelenej lektvočema, ale to je jiná věc, protože je nechlastám a šetřim na den zůčtování
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!