Page 2 of 3

Re: Batohy a bednicky

Posted: 15:58 14. Jun 2009
by Pajule
jo já s tim taky souhlasim , páč v tom invu mam pořád hroznej bengál a pak nic nemůžu najít a myslim si ,ž e to nemam , koupim to znova a zejrám pak , že už to tam je :mrgreen:

Re: Batohy a bednicky

Posted: 17:05 14. Jun 2009
by Prometheus
Som si vsimol ze v pravidlach uz je dopisane ze postava moze mat len jeden batoh a je jedno ci magicky alebo obycajny.
Hm... to je skoda.Ja by som sa tiez prihovoril za moznost mat viac batohov alebo krabiciek.Samozrejme nemagickych.Nevidim jediny rozumny dovod preco to zakazovat.
Tiez mam rad poriadok v inve.

Re: Batohy a bednicky

Posted: 17:26 14. Jun 2009
by nomis_b
Prometheus wrote:Ja by som sa tiez prihovoril za moznost mat viac batohov alebo krabiciek.Samozrejme nemagickych.Nevidim jediny rozumny dovod preco to zakazovat.
Jsem absolutne proti. 1prihradka mi prijde tak akorat. Videl sem i postavu s batohem -100% vahy, a to pak mag klidne odtahne 3 platovky.. To se mi nelibi.

A jinac, proc jen 1 batoh? Kdyz ma nekdo silu 25+, tak neni omezeny vahou, ale prostorem. Tedy kdyby byly povolene batohy ve vetsim mnozstvi, tak do sebe nasouka klidne kuze z X jeskyni.. to mi taky neprijde nijak obzvlaste hezke.

Sem rad, ze se to konecne dalo viditelne do pravidel.

Re: Batohy a bednicky

Posted: 17:31 14. Jun 2009
by Krata
myslim že nějaké 2 krabice bez jakéhokoliv bonusu nijak nezniče hru.. spíš jde o pořádek v invu, proto sem taky za 3 batohy.. jeden magickej, 2 normální

Re: Batohy a bednicky

Posted: 18:08 14. Jun 2009
by Czech_Luthor
souhlas

Re: Batohy a bednicky

Posted: 18:57 14. Jun 2009
by Marvin
Daanri wrote: Co sa tyka Marvine batoh, ked ich chces, nech sa paci otvorit toolset a mozes zacat robit. Bolo povedane, ze budu ked sa to spravne spravi, to neznamena, ze hned sa teraz vrhneme do toolu a budeme vyrabat to co ziadaju hraci.
DenGrasse wrote:
EDIT: pro ty, kteří jsou líní pročítat celou diskusi:
NPC prodejce batohů zatím není a nebude (a nemá být). Systém dosud nebyl vytvořen.
Neprotirecite si trochu?

A odpovedi typu "chces, sprav si" mi vazne idu krkom od clenov tymu "tvorcov sveta-WB" ...

Re: Batohy a bednicky

Posted: 19:31 14. Jun 2009
by Dilvish
Já nevím, ale neměl by si to tým vyříkat spíš na svém fóru a hráčům předložit do informací konečné rozhodnutí? Jak to tu čtu, moc se nedivím, že se tenhle problém neustále znovu otevírá.

Re: Batohy a bednicky

Posted: 19:33 14. Jun 2009
by Miky
nomis_b wrote:...
Pokud se nepletu, řeč není o kůžích a plátovkách, ale o svitcích, kamenech a popřípadě koříncích, které by se stejně měly stackovat a zabírají jedno políčko.

Re: Batohy a bednicky

Posted: 19:40 14. Jun 2009
by Krata
Dilvish wrote:Já nevím, ale neměl by si to tým vyříkat spíš na svém fóru a hráčům předložit do informací konečné rozhodnutí? Jak to tu čtu, moc se nedivím, že se tenhle problém neustále znovu otevírá.
Je to na veřejné části proto, aby mohli říct svůj názor i hráči

Re: Batohy a bednicky

Posted: 19:46 14. Jun 2009
by Tretas
Když chcete ty názory, tak jsem pro jeden. I když nevím k čemu to vede, když už se o tom hlasovalo. :? Když někdo chce pořádek v invu tak proč si ho tam neudělá? Jedna strana bylinky, druhá lektvary atd. Nebo půl strany bylinky, půl lektvary...
Pořádek tam jde udělat a nevidím důvod proč zvětšovat kapacitu invu, už tak je nereálné že člověk má k dispozici tolik stran. Ale co už, je to tak, tak to tak je.

Re: Batohy a bednicky

Posted: 20:00 14. Jun 2009
by Dilvish
Krata wrote:
Dilvish wrote:...
Je to na veřejné části proto, aby mohli říct svůj názor i hráči
Podle mě je batoh item jako každý jiný. Pochybuji ale, že to něco ovlivní, nakecalo se toho kolem batohů spousta (naprázdno).

Re: Batohy a bednicky

Posted: 20:15 14. Jun 2009
by George
Tretas wrote:Když chcete ty názory, tak jsem pro jeden. I když nevím k čemu to vede, když už se o tom hlasovalo. :? Když někdo chce pořádek v invu tak proč si ho tam neudělá? Jedna strana bylinky, druhá lektvary atd. Nebo půl strany bylinky, půl lektvary...
Pořádek tam jde udělat a nevidím důvod proč zvětšovat kapacitu invu, už tak je nereálné že člověk má k dispozici tolik stran. Ale co už, je to tak, tak to tak je.
Hratelnost VS realičnost.... kdyby to bylo podle reálu, tak by jeden malej drahokam nezabíral 1/6 z plnoplátovky... a i kdyby by to bylo v nwn tak ošetřený, aby poměry předmětů odpovídali skutečnosti, tak bys musel mít u sebe max 1 zbroj a oblečení v batohu a tím by to končilo. Já bych byl radši pro několik batohů... jak někdo operoval s tím -100%... na to stačí jeden, takže je to podle mě irelevantní (to je krutý slovo :) ) ... takže buď 0magických a je jedno kolik nemagických, nebo 1 magickej a několik nemagických.

Re: Batohy a bednicky

Posted: 20:42 14. Jun 2009
by Marvin
Tretas wrote:už tak je nereálné že člověk má k dispozici tolik stran.
Nerealne su aj harpyje, minotauri, draci ..... uz prosim vynechte realnost z posudkov o fantasy hre :roll:

Re: Batohy a bednicky

Posted: 20:51 14. Jun 2009
by Homer
Já sem taky pro více batohu nemagickejch 2-3 by bylo tak akorát a jeden magickej s 100% snížením váhy stejnak stojí tolik peněz že nevím kolik hráču je ochotno si jenakoupit a nemagicky na ukládání lektvaru a bilinek a jinejch věcí co nosí pořád u sebe aby měl přehled kolik toho má a kde to má ...respektyve když jdu s někym na výpravu tak mám rád bedničku poněvač do ní ukládám vše co pozbíráme a nemusím pak složitě zapisovat kolik sem měl čeho a hledat kam všude se mi to uložilo kor když to stackování nefunguje pokaždy tak jak by mělo.

A co se týče hlasování o předmětech a jinejch věcí kdybych měl číst vše co se tu na foru napíše a co si kdo vymyslí tak nedělám nic jiného.. ..to obdivuji DM i hráče co to zvládají já na to nemám čas a leckdy když na to kouknu i chuť :lol:

Re: Batohy a bednicky

Posted: 23:09 14. Jun 2009
by innfra
Uhh, no prostě když se nějakej topik dořeší, tak zase a znovu píšu, že by se nějakej výsledek mohl dát do sekce informace a hledání informací v haldě spamu by odpadla.

Můj názor na věc je takovej že pár batohů by neuškodilo, ale rvát 3 plátovky do jednoho batohu, to asi neni dobrej nápad... prostě budu rád když tam narvu jednu...
takže batohy jo, ale s ohledem na to co tam budete rvát...

Mám síly opravdu dost, tak vím co je to omezení místem, ale od té doby co mám jednu krabičku na kamínky, tak jsem úplně vysmátej a spokojenej, víc batohů ani nějak nepotřebuju...
(sice mám teď inv zabordelenej lektvočema, ale to je jiná věc, protože je nechlastám a šetřim na den zůčtování :twisted: )