CHýbajúci priechod k meteoru
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
S prvni reakce sem myslela ze jsem te blbe pochopila a ted vidim ze ne.
To co ty popisujes je uplne to stejne jako kdyz se psalo ,,Proc by kazdej
mel delat v craftu vsechno,, muze treba pozadat nekoho jineho at se to
pekne provaze.Vysledek: kazdej dela vsechno sam a nikoho nepotrebuje.
Tim padem to dapadne jako s tim craftem.
A nesnaz se me presvecovat, protoze je to pravda.Tech co si chteji hrat
je pouha nicka...
To co ty popisujes je uplne to stejne jako kdyz se psalo ,,Proc by kazdej
mel delat v craftu vsechno,, muze treba pozadat nekoho jineho at se to
pekne provaze.Vysledek: kazdej dela vsechno sam a nikoho nepotrebuje.
Tim padem to dapadne jako s tim craftem.
A nesnaz se me presvecovat, protoze je to pravda.Tech co si chteji hrat
je pouha nicka...
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Taky se to může otočit tak, že meteorit bude přístupnej jen na povrchu. (Což by mi možná i přišlo lepší).
Mannola: Máš pocit, že je to k věci?
Mannola: Máš pocit, že je to k věci?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Tohle dobre nechapu, jak k veci?kucik wrote:Mannola: Máš pocit, že je to k věci?
Jestli chci aby se neco delo a ne ze jen tu budou dve strany co o sobe nebudou vedet ale
pri kazdem setkani bude mezi nima jen boj,tak si myslim ze je to dost k veci...
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
To vidim. Vlákno je o přechodu k meteoritu.Manolla wrote:Tohle dobre nechapu, jak k veci?kucik wrote:Mannola: Máš pocit, že je to k věci?
Jestli chci aby se neco delo a ne ze jen tu budou dve strany co o sobe nebudou vedet ale
pri kazdem setkani bude mezi nima jen boj,tak si myslim ze je to dost k veci...
Spolupráci podtemna a povrchu bych řešil jinde.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Dobre,tak to vsechno smaz a bude pokoj.
Prave ten prechod je to na co reaguji.
Je taky dobre resit dusledky toho cinu a nepokladala
sem za nutne zakladat jiny topic kde nebudou videt
souvislosti.
Predem se omlouvam...
Prave ten prechod je to na co reaguji.
Je taky dobre resit dusledky toho cinu a nepokladala
sem za nutne zakladat jiny topic kde nebudou videt
souvislosti.
Predem se omlouvam...
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Súhlasím plne s Kucikom, ak tu niekto chce diskutovať o vzťahoch medzi podtemnom a povrchom, nech založí nový topic.
Čo sa craftu týka, to potom asi nevieš, ako to chodí, Manolla, lebo ja napríklad všetky základné suroviny mám kupované od tých, čo ich robia a že im dávam pekne zarobiť, rovnako ako aj s mnohými craftermi robíme change - vymieňame si veci v rovnakej hodnote nákladov
to obchod s podtemnákmi: pre dobrú postavu je nereálne, aby obchodovala s nejakým podtemnákom (ja vás týmto nesúdim, naopak som za vás rada
už sa teším, keď bude Kora v podtemne rovnako známa ako Bers na povrchu)
to prechod: prešla som, myslím že to asi môžem tvrdiť, celý povrch a nenašla som okrem pár slabých hrobiek jediné miesto, kde sa podtemnák v noci nedostane .... zato prešla som aj celé dostupné podtemno a je to zdá sa len polka z celého podtemna .... druhá polka je zablokovaná, čo je nespravodlivé
to suroviny: podtemnák sa v noci dostane ku všetkým surovinám - tak ako kovom z povrchu, rovnako bez problémov aj ku drevu, bylinkám, kamienkom a dušiam z povrchu.
to Rejty: nemám ani páru, ako sa v toolsete robí, ale nie je problém sa to naučiť, len mi pošli, čo treba spraviť
a myslím že so scriptami problém nebudem mať, nakoľko som C++ programátorka ;D
Čo sa craftu týka, to potom asi nevieš, ako to chodí, Manolla, lebo ja napríklad všetky základné suroviny mám kupované od tých, čo ich robia a že im dávam pekne zarobiť, rovnako ako aj s mnohými craftermi robíme change - vymieňame si veci v rovnakej hodnote nákladov
to obchod s podtemnákmi: pre dobrú postavu je nereálne, aby obchodovala s nejakým podtemnákom (ja vás týmto nesúdim, naopak som za vás rada
to prechod: prešla som, myslím že to asi môžem tvrdiť, celý povrch a nenašla som okrem pár slabých hrobiek jediné miesto, kde sa podtemnák v noci nedostane .... zato prešla som aj celé dostupné podtemno a je to zdá sa len polka z celého podtemna .... druhá polka je zablokovaná, čo je nespravodlivé
to suroviny: podtemnák sa v noci dostane ku všetkým surovinám - tak ako kovom z povrchu, rovnako bez problémov aj ku drevu, bylinkám, kamienkom a dušiam z povrchu.
to Rejty: nemám ani páru, ako sa v toolsete robí, ale nie je problém sa to naučiť, len mi pošli, čo treba spraviť
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
No hurá. To ses mohla přiznat dřív 
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
K Jachyre:
Kupodivu vim jak je to s craftem.
Cti poradne, psala sem ze zaryty dobrak asi ne ale sou tu i jine skupiny,treba takova
skupina zlodeju co ovladnou trh se surovinou je jen jeden priklad.Chce to holt mit
aspon nakou predstavivost.
Ale co,jak myslite vy kdyz uz myslite jen na sebe.
Kde sou ty casi predwipove Thalie,kde to krasne fungovalo,myslim to deni na celem
serveru,intriky a obchody s obou brehu.Timhle se to vsechno utne.
No preju vam at se vam to takhle libi (jednostranost a jednoduchost)
Kupodivu vim jak je to s craftem.
Cti poradne, psala sem ze zaryty dobrak asi ne ale sou tu i jine skupiny,treba takova
skupina zlodeju co ovladnou trh se surovinou je jen jeden priklad.Chce to holt mit
aspon nakou predstavivost.
Ale co,jak myslite vy kdyz uz myslite jen na sebe.
Kde sou ty casi predwipove Thalie,kde to krasne fungovalo,myslim to deni na celem
serveru,intriky a obchody s obou brehu.Timhle se to vsechno utne.
No preju vam at se vam to takhle libi (jednostranost a jednoduchost)
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
to Kucik: prečo? ;D aby som mala ešte menej času kde-tu kliknúť do hry na craft? ;D 2 deti, domácnosť, k tomu program čo vyvíjam pre jednu firmu .... a teraz pravdu?
popravde som myslela, že odmietnete môj návrh pomoci, ale keď som uvidela Rejtyho príspevok o tom, nech to niekto spraví, tak som si pomyslela, že za pokus nič nedám
to Manolla: založ nový topic, tam o tom môžeme podiskutovať
to Manolla: založ nový topic, tam o tom môžeme podiskutovať
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
- Temnastrana
- Nováček
- Posts: 48
- Joined: 17:27 26. Mar 2009
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Jen dotaz: přístup ke všem surovinám dobře, ale proč z povrchu, nebylo by snad lehčí i rychlejší jen udělat v podtemnu obchvat města - já nevím tunel z magické stěny co vyústí za Charaxem? (těch tunelů je tu dost, myslím že bych klidně zvládl 1,2 udělat)
Nebo se to dá rozdělit, hlavní valoun prolít skrz povrch pod zem(dvě malá ložiska) a úlomky zůstali na povrchu(jedno malé ložisko)
Chápu, nelíbí se ti, že se k tomu prostě nedostane(výhoda jedné strany), ale proč mýt přístup z povrchu? My musíme pro něco chodit na povrch tak z povrchu budou pro něco chodit dolů.
Nebo se to dá rozdělit, hlavní valoun prolít skrz povrch pod zem(dvě malá ložiska) a úlomky zůstali na povrchu(jedno malé ložisko)
Chápu, nelíbí se ti, že se k tomu prostě nedostane(výhoda jedné strany), ale proč mýt přístup z povrchu? My musíme pro něco chodit na povrch tak z povrchu budou pro něco chodit dolů.
Hignar Krvák - zákeřný válečník
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Přístup z povrchu nebude.. půjde se pro to dolu, stejně jako podtemnáci musej pro něco nahoru.. teda jesli to chápu dobřeTemnastrana wrote:Jen dotaz: přístup ke všem surovinám dobře, ale proč z povrchu, nebylo by snad lehčí i rychlejší jen udělat v podtemnu obchvat města - já nevím tunel z magické stěny co vyústí za Charaxem? (těch tunelů je tu dost, myslím že bych klidně zvládl 1,2 udělat)
Nebo se to dá rozdělit, hlavní valoun prolít skrz povrch pod zem(dvě malá ložiska) a úlomky zůstali na povrchu(jedno malé ložisko)
Chápu, nelíbí se ti, že se k tomu prostě nedostane(výhoda jedné strany), ale proč mýt přístup z povrchu? My musíme pro něco chodit na povrch tak z povrchu budou pro něco chodit dolů.
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Ale samozrejme tak je to myslene, ze bude naky tunel k tym lokaciam z podtemna a nie ze bude dalsi vstup z povrchu. Ja sa v prvom rade musim pozriet na cele podtemno jak je to koncipovane a dohodneme sa s Rejtym, co tam treba urobit, ale urcite pomoc pri tvorbe lokacii uvitame. Je nas malo a prace vela. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Ty suroviny jsou teď rozdělené tak, že jeden druh surovin je jen na povrchu a dva jen v podtemnu. Vždycky tudíž bude na jedné straně o jeden víc.Temnastrana wrote:...
Samozřejmě ten tunel není problém udělat. Je to pár lokací. Jen jde o to, aby ho někdo udělal. Já třeba lokace pořádně dělat neumim a navíc mám v úkolníčku hromadu přednějších věcí.
jachyra: On asi málokdo má volnej čas. Až na ty děti jsem na tom podobně a holt když dorazim domů před půlnocí a ještě mam sílu si sednout ke kompu, tak většinou něco píšu pro thalii.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Opravím to - je nás hodně, ale těch, co něco dělají je málo.Daanri wrote:Je nas malo a prace vela.
Vedoucí týmu Thalie
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
;D mne je jedno, odkiaľ bude tem prístup, či priechod z povrchu, alebo to bude povedzme priechod cez stoky po Charaxssom ;D ja som v podtemne jak doma, to tam poznám už spamäti .... priechod som spomínala preto, lebo o tom hovoril Rejty, že sa to plánovalo ale nedokončilo .. ak som to vtedy vôbec pochopila správne ;D
Kľudne súhlasím s tebou, TemnaStrana, k magickým stenám sa dá dostať rýchlo, ak niekto pozná cestu
len dostať sa späť je trochu dlhšie, ale dá sa ..... a vyhovuje mi to i preto, že aspoň nebude veľká konkurencia a bude tam chodiť málo ľudí ;D tak ako to je teraz s rubínom a tieňovkou. *obchodnícky listuje v nejakom notese*
A inak ešte jedna vec, tú som zatiaľ nespomínala, ale rovnako sú v podtemne okrem meteoru zablokované i kamienky - diamant, smaragd a zafír .... hádam ani nemusím hovoriť, že dva z nich sú najvyššie kamene
))
to Krata: no ono to vlastne v skutočnosti priechod z povrchu bude ;D len nie prechod cez 1 jaskyňu, ale zídeš povedzme železnými dolmi, prebehneš pol prvého podlažia a šup dole ;D trochu dlhšia prechádzka, tak na pár hodín .... ale už sa jej neviem dočkať ....
to Kucik: jup ... keby som si aspoň v kľude mohla postať ;D keď som rodila, tak manžel musel hrať na Thalii ... hehe .... ale rada pomôžem, ak budem vedieť
Thalia je prekrásny svet a ak budem môcť priložiť ruku k dielu, budem len hrdá.
Kľudne súhlasím s tebou, TemnaStrana, k magickým stenám sa dá dostať rýchlo, ak niekto pozná cestu
A inak ešte jedna vec, tú som zatiaľ nespomínala, ale rovnako sú v podtemne okrem meteoru zablokované i kamienky - diamant, smaragd a zafír .... hádam ani nemusím hovoriť, že dva z nich sú najvyššie kamene
to Krata: no ono to vlastne v skutočnosti priechod z povrchu bude ;D len nie prechod cez 1 jaskyňu, ale zídeš povedzme železnými dolmi, prebehneš pol prvého podlažia a šup dole ;D trochu dlhšia prechádzka, tak na pár hodín .... ale už sa jej neviem dočkať ....
to Kucik: jup ... keby som si aspoň v kľude mohla postať ;D keď som rodila, tak manžel musel hrať na Thalii ... hehe .... ale rada pomôžem, ak budem vedieť
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka