len by som sa úplne normálne (to pre tých, čo by chceli zase rýpať do craftu) chcela spýtať, kedy sa asi dorobí plánovaný priechod do podtemna do tej časti, kde je meteor, draix a pod ..... aby sa k tým surovinám mohli dostať aj hráči z povrchu.
Ďakujem
PS: dodala by som len jednu vec: povrchňan nemá možnosť vyrobiť v crafte ani jeden naj predmet :
kovárina - nie je meteor
platnierina - je pokazená + nie je meteor
zlatníctvo - nie je meteor, nie sú dostupné ani smaragd, ani zafír
kožušníctvo - nie sú najvyššie kamienky
očarovanie - nie je v predaji najvyšší kamienok
truhlárina - nie je meteor