Page 2 of 4
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 13:39 01. Jul 2009
by Manolla
S prvni reakce sem myslela ze jsem te blbe pochopila a ted vidim ze ne.
To co ty popisujes je uplne to stejne jako kdyz se psalo ,,Proc by kazdej
mel delat v craftu vsechno,, muze treba pozadat nekoho jineho at se to
pekne provaze.Vysledek: kazdej dela vsechno sam a nikoho nepotrebuje.
Tim padem to dapadne jako s tim craftem.
A nesnaz se me presvecovat, protoze je to pravda.Tech co si chteji hrat
je pouha nicka...
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 13:42 01. Jul 2009
by kucik
Taky se to může otočit tak, že meteorit bude přístupnej jen na povrchu. (Což by mi možná i přišlo lepší).
Mannola: Máš pocit, že je to k věci?
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 13:46 01. Jul 2009
by Manolla
kucik wrote:Mannola: Máš pocit, že je to k věci?
Tohle dobre nechapu, jak k veci?
Jestli chci aby se neco delo a ne ze jen tu budou dve strany co o sobe nebudou vedet ale
pri kazdem setkani bude mezi nima jen boj,tak si myslim ze je to dost k veci...
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 14:00 01. Jul 2009
by kucik
Manolla wrote:kucik wrote:Mannola: Máš pocit, že je to k věci?
Tohle dobre nechapu, jak k veci?
Jestli chci aby se neco delo a ne ze jen tu budou dve strany co o sobe nebudou vedet ale
pri kazdem setkani bude mezi nima jen boj,tak si myslim ze je to dost k veci...
To vidim. Vlákno je o přechodu k meteoritu.
Spolupráci podtemna a povrchu bych řešil jinde.
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 14:04 01. Jul 2009
by Manolla
Dobre,tak to vsechno smaz a bude pokoj.
Prave ten prechod je to na co reaguji.
Je taky dobre resit dusledky toho cinu a nepokladala
sem za nutne zakladat jiny topic kde nebudou videt
souvislosti.
Predem se omlouvam...
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 14:09 01. Jul 2009
by jachyra
Súhlasím plne s Kucikom, ak tu niekto chce diskutovať o vzťahoch medzi podtemnom a povrchom, nech založí nový topic.
Čo sa craftu týka, to potom asi nevieš, ako to chodí, Manolla, lebo ja napríklad všetky základné suroviny mám kupované od tých, čo ich robia a že im dávam pekne zarobiť, rovnako ako aj s mnohými craftermi robíme change - vymieňame si veci v rovnakej hodnote nákladov
to obchod s podtemnákmi: pre dobrú postavu je nereálne, aby obchodovala s nejakým podtemnákom (ja vás týmto nesúdim, naopak som za vás rada

už sa teším, keď bude Kora v podtemne rovnako známa ako Bers na povrchu)
to prechod: prešla som, myslím že to asi môžem tvrdiť, celý povrch a nenašla som okrem pár slabých hrobiek jediné miesto, kde sa podtemnák v noci nedostane .... zato prešla som aj celé dostupné podtemno a je to zdá sa len polka z celého podtemna .... druhá polka je zablokovaná, čo je nespravodlivé
to suroviny: podtemnák sa v noci dostane ku všetkým surovinám - tak ako kovom z povrchu, rovnako bez problémov aj ku drevu, bylinkám, kamienkom a dušiam z povrchu.
to Rejty: nemám ani páru, ako sa v toolsete robí, ale nie je problém sa to naučiť, len mi pošli, čo treba spraviť

a myslím že so scriptami problém nebudem mať, nakoľko som C++ programátorka ;D
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 14:16 01. Jul 2009
by kucik
No hurá. To ses mohla přiznat dřív

Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 14:19 01. Jul 2009
by Manolla
K Jachyre:
Kupodivu vim jak je to s craftem.
Cti poradne, psala sem ze zaryty dobrak asi ne ale sou tu i jine skupiny,treba takova
skupina zlodeju co ovladnou trh se surovinou je jen jeden priklad.Chce to holt mit
aspon nakou predstavivost.
Ale co,jak myslite vy kdyz uz myslite jen na sebe.
Kde sou ty casi predwipove Thalie,kde to krasne fungovalo,myslim to deni na celem
serveru,intriky a obchody s obou brehu.Timhle se to vsechno utne.
No preju vam at se vam to takhle libi (jednostranost a jednoduchost)
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 14:26 01. Jul 2009
by jachyra
to Kucik: prečo? ;D aby som mala ešte menej času kde-tu kliknúť do hry na craft? ;D 2 deti, domácnosť, k tomu program čo vyvíjam pre jednu firmu .... a teraz pravdu?

popravde som myslela, že odmietnete môj návrh pomoci, ale keď som uvidela Rejtyho príspevok o tom, nech to niekto spraví, tak som si pomyslela, že za pokus nič nedám
to Manolla: založ nový topic, tam o tom môžeme podiskutovať
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 14:30 01. Jul 2009
by Temnastrana
Jen dotaz: přístup ke všem surovinám dobře, ale proč z povrchu, nebylo by snad lehčí i rychlejší jen udělat v podtemnu obchvat města - já nevím tunel z magické stěny co vyústí za Charaxem? (těch tunelů je tu dost, myslím že bych klidně zvládl 1,2 udělat)
Nebo se to dá rozdělit, hlavní valoun prolít skrz povrch pod zem(dvě malá ložiska) a úlomky zůstali na povrchu(jedno malé ložisko)
Chápu, nelíbí se ti, že se k tomu prostě nedostane(výhoda jedné strany), ale proč mýt přístup z povrchu? My musíme pro něco chodit na povrch tak z povrchu budou pro něco chodit dolů.
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 14:36 01. Jul 2009
by Krata
Temnastrana wrote:Jen dotaz: přístup ke všem surovinám dobře, ale proč z povrchu, nebylo by snad lehčí i rychlejší jen udělat v podtemnu obchvat města - já nevím tunel z magické stěny co vyústí za Charaxem? (těch tunelů je tu dost, myslím že bych klidně zvládl 1,2 udělat)
Nebo se to dá rozdělit, hlavní valoun prolít skrz povrch pod zem(dvě malá ložiska) a úlomky zůstali na povrchu(jedno malé ložisko)
Chápu, nelíbí se ti, že se k tomu prostě nedostane(výhoda jedné strany), ale proč mýt přístup z povrchu? My musíme pro něco chodit na povrch tak z povrchu budou pro něco chodit dolů.
Přístup z povrchu nebude.. půjde se pro to dolu, stejně jako podtemnáci musej pro něco nahoru.. teda jesli to chápu dobře
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 14:37 01. Jul 2009
by Daanri
Ale samozrejme tak je to myslene, ze bude naky tunel k tym lokaciam z podtemna a nie ze bude dalsi vstup z povrchu. Ja sa v prvom rade musim pozriet na cele podtemno jak je to koncipovane a dohodneme sa s Rejtym, co tam treba urobit, ale urcite pomoc pri tvorbe lokacii uvitame. Je nas malo a prace vela.

Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 14:40 01. Jul 2009
by kucik
Temnastrana wrote:...
Ty suroviny jsou teď rozdělené tak, že jeden druh surovin je jen na povrchu a dva jen v podtemnu. Vždycky tudíž bude na jedné straně o jeden víc.
Samozřejmě ten tunel není problém udělat. Je to pár lokací. Jen jde o to, aby ho někdo udělal. Já třeba lokace pořádně dělat neumim a navíc mám v úkolníčku hromadu přednějších věcí.
jachyra: On asi málokdo má volnej čas. Až na ty děti jsem na tom podobně a holt když dorazim domů před půlnocí a ještě mam sílu si sednout ke kompu, tak většinou něco píšu pro thalii.
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 14:40 01. Jul 2009
by Rejty
Daanri wrote:Je nas malo a prace vela.

Opravím to - je nás hodně, ale těch, co něco dělají je málo.

Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 14:43 01. Jul 2009
by jachyra
;D mne je jedno, odkiaľ bude tem prístup, či priechod z povrchu, alebo to bude povedzme priechod cez stoky po Charaxssom ;D ja som v podtemne jak doma, to tam poznám už spamäti .... priechod som spomínala preto, lebo o tom hovoril Rejty, že sa to plánovalo ale nedokončilo .. ak som to vtedy vôbec pochopila správne ;D
Kľudne súhlasím s tebou, TemnaStrana, k magickým stenám sa dá dostať rýchlo, ak niekto pozná cestu

len dostať sa späť je trochu dlhšie, ale dá sa ..... a vyhovuje mi to i preto, že aspoň nebude veľká konkurencia a bude tam chodiť málo ľudí ;D tak ako to je teraz s rubínom a tieňovkou. *obchodnícky listuje v nejakom notese*
A inak ešte jedna vec, tú som zatiaľ nespomínala, ale rovnako sú v podtemne okrem meteoru zablokované i kamienky - diamant, smaragd a zafír .... hádam ani nemusím hovoriť, že dva z nich sú najvyššie kamene

))
to Krata: no ono to vlastne v skutočnosti priechod z povrchu bude ;D len nie prechod cez 1 jaskyňu, ale zídeš povedzme železnými dolmi, prebehneš pol prvého podlažia a šup dole ;D trochu dlhšia prechádzka, tak na pár hodín .... ale už sa jej neviem dočkať ....
to Kucik: jup ... keby som si aspoň v kľude mohla postať ;D keď som rodila, tak manžel musel hrať na Thalii ... hehe .... ale rada pomôžem, ak budem vedieť

Thalia je prekrásny svet a ak budem môcť priložiť ruku k dielu, budem len hrdá.