Page 2 of 13
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 18:52 22. Jul 2009
by pepa48
nezměnili ti IP adresu? mně se to stávalo celkem často... to je pak třeba si ji přepsat na webu po přihlášení
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 22:50 22. Jul 2009
by Daanri
Pripadne zaskrtnut nekontrolovat IP adresu.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 22:56 22. Jul 2009
by kucik
Nezaskrtavat. Je to snadnej zpusob, jak umoznit nekomu vkrast se do accountu.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 22:57 22. Jul 2009
by Daanri
Aha to ma nenapadlo, tak nezaskrtavat.

Re: Nemozne pripojeni
Posted: 08:51 23. Jul 2009
by BlackSlim
pepa48 wrote:nezměnili ti IP adresu? mně se to stávalo celkem často... to je pak třeba si ji přepsat na webu po přihlášení
IP adresu nám nezměnili.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 09:58 23. Jul 2009
by kucik
Teď jsem na to koukal, máš tam špatnou IP adresu.
Opravil jsem ti to.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 12:20 23. Jul 2009
by BlackSlim
Stále to hlasí to samí. Bude to asi tím připojením.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 13:13 23. Jul 2009
by kucik
Ale já jsem to opravoval na účtu Dilvish_2. Že to zkoušíš z několika účtů mě fakt nenapadlo.
Takže teď opraveno i na účtu BlackSlim.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 13:15 23. Jul 2009
by BlackSlim
Tak už to jede.
PS: Já nejsem Dilvish, jen máme dohromady jeden pc.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 20:18 23. Jul 2009
by Dilvish
Ok, díky. Něco se předělává na naší wifi síti, takže změna IP je možná. V minulosti už se mi stalo, že ji změnili a nikdo mi nic neřekl.
A moje chyba, že jsem se nezmínil o faktu, že se z jednoho pc připojuji já i bratr.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 15:39 12. Aug 2009
by Yarpen
Zdravím
jsem tu nový a mám stejný problém s tím, že když se dostanu do hry tak mě to vyhodí po chvíli s tím, že čas vypršel.
Pls poraďte. Ip adresu sem si kontrolovam na googlu a byla dobra. Tak nevim kde je zakopany pes
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 18:50 12. Aug 2009
by kucik
Napiš sem svoje přihlašovací jméno/account/účet.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 19:07 12. Aug 2009
by Yarpen
yarpen/yarpen/yarpen
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 21:36 12. Aug 2009
by kucik
Tak prvni co jsem nasel je, ze jses registrovanej s malym 'y', ale prihlasujes se s velkym 'Y'. Presto to vypada, ze to funguje bez ohledu na velikost pismen.
V logu je videt, ze se regulerne lognes, chvili jsi ve hre a pak se odpojis. Nemas nejak divne nastaveny firewall?
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 23:01 12. Aug 2009
by Yarpen
s tim Y a y se omlouvam
nedělal si ale něco s mojim acc ? nejde se mi přihlasit už vubec...
teď mi to piše nespravne heslo nebo jmeno a přitom jsem měl dane zapamatovat heslo a nic sem na tom neměnil