Přesvědčení
Re: Přesvědčení
.
Last edited by Jose on 14:52 18. Apr 2010, edited 1 time in total.
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Přesvědčení
Já se ti divím Jose že tě baví se tu rozčilovat
z toho co vím ti dám jednu malou neškodnou radu
přesvědčení ti nemůže nabourat build, nemáš class které je na ose good/evil závislé
tedy... hraj si to jak chceš
to co máš napsáno v přesvědčení ti může být uplně putna.. a když někoho baví ti s tím vekslovat no tak ať si veksluje, ignoruj to
aspoň takhle bych to udělal já
přesvědčení ti nemůže nabourat build, nemáš class které je na ose good/evil závislé
tedy... hraj si to jak chceš
aspoň takhle bych to udělal já
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Přesvědčení
.
Last edited by Jose on 14:52 18. Apr 2010, edited 2 times in total.
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
Re: Přesvědčení
Pokud by palach někoho přepadl, je to jeho blbost.Jose wrote:Jde o princip. Si vem, ze by to udelali palachovi.
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Přesvědčení
Když tě u deseti dobrejch skutků nikdo neuvidí, nemůže ti za ně nikdo nic dát. Možná je blbý že tě vidí u toho jednoho špatného, ale to se prostě může stát. A navíc, dobré skutky se u dobré postavy očekávají, zatímco zlé nikoli.Jose wrote: byste si taky měli uvědomit, že hodnotíte titěrnou výseč z života Kate. Proč Kate nedostala body za dobrý skutky? Myslim, že desetina přesvědčení a to ještě s rozporným výkladem věci je dost silný kafe. Nehledě na to, že nikoho nezabila.
Každý svět má nějak nastavené hodnocení a přístup k přesvědčení. Jednou mi na americkém NWN serveru DM snížil přesvědčení ke zlu za to, že jsem někoho s postavou vyléčil. Dost mě to překvapilo, navíc jsem byl chaoticky good postava, tak jsem septal proč a řekli mi, že jsem vyléčil známého orka a rváče a tím jsem přispěl k obecné míře zla. Nu, vysvětlení podivné, ale budiž. Chci tím ilustrovat, že každý server si může nastavit svá pravidla pro přesvědčení podle svého a hráči se tomu jaksi musí přizpůsobit - nikoli naopak. Samozřejmě, hráči mohou v případě, že se to stane, se na DM obrátit a projednat to s ním a vím, že tady na Thalii se vám dostane přímého přístupu, vysvětlení a případně i nápravy, pokud jste byli poškozeni. Nikdo tady vás nechce poškozovat, ale existují nějaká pravidla, která musíme dodržovat, například pravidla obecné slušnosti.
nikdo ti tu BAN dát nechce. Dostat na Thalii BAN vyžaduje dlouhodobé úsilí.Jose wrote:Nepíšu to tu pro sebe mě je to putna, já tu ani nemusim hrát klidně mi dejte doživotní ban, já to přežiju
promiň, ale to je hloupost. DM jsou jenom lidi a mají stejné právo dělat chyby jako každý. odpovědnost se projeví třeba tím, že jsou ochotni je pak napravit, ale samozřejmě pokud někdo začne vykřikovat na foru, jací jsou DM nezodpovědní a hrozní a zasedlí na něj, jejich chuť k tomu rapidně klesá. představ si sebe na jejich místě.Jose wrote:pokud děláte dm měli byste si uvědomit, že s absolutní mocí přichází i absolutní zodpovědnost.
Takže to napíšu posté a poznovu: máte-li problém s DM ve hře, nepište to na forum. napište dotyčnému DM PM nebo na ICQ zeptejte se ho, proč to udělal a jaké byly důvody. pokud vás vysvětlení neuspokojí, obraťte se na kucika nebo mně, případně na rejtyho, který je nejvyšší instancí pro server.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Přesvědčení
.
Last edited by Jose on 14:51 18. Apr 2010, edited 1 time in total.
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
Re: Přesvědčení
Jose wrote:ad1) Žádný vysvětlení jsem doteď neslyšel.
ad3) Proto dm taky nedělám. A nikdy jsem neřekl, že si zasedli na mě. Jak mám napsat dmku, když nemá ani odvahu se ozvat?
Už se o tom dál nemíním bavit. Úkol jsem splnil rozdráždil jsem Vás a třeba příště budete opatrnější. Ja si budu myslet svoje a co si budete myslet Vy to je mi jedno.
"To vás odnaučí bláznit!" (A.J.Rimmer, Červený trpaslík, BDP. SDP.)
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Přesvědčení
2 hodiny BK. To je lepší trest, než ban.KaTo wrote:Jose wrote:ad1) Žádný vysvětlení jsem doteď neslyšel.
ad3) Proto dm taky nedělám. A nikdy jsem neřekl, že si zasedli na mě. Jak mám napsat dmku, když nemá ani odvahu se ozvat?
Už se o tom dál nemíním bavit. Úkol jsem splnil rozdráždil jsem Vás a třeba příště budete opatrnější. Ja si budu myslet svoje a co si budete myslet Vy to je mi jedno.![]()
![]()
..tak a máte ty zlá nehodná zbabělá DMka!
![]()
![]()
"To vás odnaučí bláznit!" (A.J.Rimmer, Červený trpaslík, BDP. SDP.)
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Přesvědčení
Jose wrote:ad1) Žádný vysvětlení jsem doteď neslyšel.
maku wrote:Přesvědčení, které si u postavy zvolíte má odpovídat tomu, co hrajete. Pokud se tak dít nebude, bude docházet k postupné změně. Například - pokud good postava jen tak někoho přepadne - > bude to mít své následky, jelikož to jde proti jejímu přesvědčení. Počet bodů je podle typu "prohřešku proti přesvědčení". Pokud pořád chceš vysvětlení, tak to řeš pomoci PM, nikoliv na foru.
Jose wrote: ad3) Proto dm taky nedělám. A nikdy jsem neřekl, že si zasedli na mě. Jak mám napsat dmku, když nemá ani odvahu se ozvat?
Takze to jakoby vis a nevis? Ja vim, obcas je pro RP hrani potreba trocha schizofrenie, ale nic by se nemelo prehanet.Jose wrote: Pro Maka:
Teda vim, že si to byl ty.
Kdyby jsi mel problem najit odpoved DM, tak je to druhy prispevek ve vlakne. Tedy ten bezprostredne nasledujici za tvym (prvnim) prispevkem.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Přesvědčení
.
Last edited by Jose on 14:51 18. Apr 2010, edited 1 time in total.
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
Re: Přesvědčení
Nic proti, ale už by ses mohl uklidnit.....tímhle už dál nic nevyřešíš.Jose wrote:DM mají vždy PRAVDU.
EDIT: Jo byl sem kousavej, protože ste mě pěkně nas... a to co tu blekotáte mě štve ještě víc. Nějaky tlachy o tom, jak se přesvědčení muže měnit atd atd. To mě chcete řict, že kdyby toho Vlka nedejbože zabila, že byste ji hodili -85bodů (ke zlu). Buď tu situaci to dmko nesledovalo od začátku a nebo sem asi debil.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Přesvědčení
Ty tomu nerozumíš-RoF- wrote:
Nic proti, ale už by ses mohl uklidnit.....tímhle už dál nic nevyřešíš.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Přesvědčení
.
Last edited by Jose on 14:51 18. Apr 2010, edited 1 time in total.
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
Re: Přesvědčení
Mě je to putna.Jose wrote:Jo to by se ti libilo Aersi ]:->
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."