Balíky v Podtemnu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Glumišek
Šlechtic
Posts: 300
Joined: 16:22 01. Jun 2009

Re: Balíky v Podtemnu

Post by Glumišek »

Dobré dopoledne, zasílám další nedoručitelný balíček. NPC neotevře žádný rozhovor.
nedoručitelný balíček_podtemno.JPG
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Balíky v Podtemnu

Post by -darkvision- »

Brej den, jak to je s balikama v podtemnu? Planuje se oprava nejak?
Ty co tu byly hlaseny tak stale jsou chybove.
A pridavam jednu chybku co jsem objevil.
Nekde mi reknou ze maj balik pro Liaru v rozkosi a kdyz ho prijmu, dostanu balik pro "drowa" a ten Liara neprijme. Ze prej nic nemam.
Attachments
chyba_balik.JPG
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Balíky v Podtemnu

Post by Bahnak »

Nomisek se doženil, po líbánkách se doufejme vrhne na craft, balíky problém jsou, ale myslím že truhlárna je průser větší.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Temnastrana
Nováček
Posts: 48
Joined: 17:27 26. Mar 2009

Re: Balíky v Podtemnu

Post by Temnastrana »

Ano rozhodně je truhlařina důležitější + oprava dřevařiny aby trvala stejně dlouho jak ostatní podružné crafty.
Ale přece jen to sem napíši, protože tato oprava je vcelku rychlá, minimálně ten krejčí.

Elrade v Xi´Anine chrámu v Charaxassu – tato postava nenalezena(vím, že tam bývala, ale teď tam prostě není)

Drowovy v doupeti rozkose v Charaxassu – také nenalezen, ani v prvním patře (prosím pozor, do prvního patra nedávat – vstup stojí 100zl, tedy by cca. 50% balíků byla prodělečná)

Frobo Che´el obchodní čtvrť, krejčí – nemá dialog
Hignar Krvák - zákeřný válečník
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Balíky v Podtemnu

Post by nomis_b »

hlasit se to musi.

ano musi, ja si v tom uz delam prehled, a pak to bdu delat vse postupne. co se nikdy nenahlasi nema zadnou sanci, aby se opravilo
A zase se craftí...
Locked