Page 2 of 2

Re: Kryt

Posted: 12:50 19. May 2010
by cmon
KaTo wrote:
cmon wrote:Když namaxuješ kryt tak v klidu vykryješ první (nejvyšší) útok od kohokoliv a pak druhej...a pak s tím zbytkem si vystačí tvá obrana ne?
Nene...
flurry jsou za kolo TRI. Utoky se skladaji 1-2-3, pak 1/2-3-4, pak 1/2-3/4-5 (haste, !nízkolvlový mnich" mnich, dvouručáci)...a když na to přijde, mnohdy proti tobě mnich stojí s 1/2/3-4/5/6-7/8 :twisted: .
Ty vykrýváš "jen" ty "horní" útoky v každé flurri, takže v třetím (na Thalii naprosto běžným) vykryješ (máš šanci vykrýt) jen 1-3-5. Útoky 2-4 jdou natvrdo do tebe.
Tj. druhý nejvyšší útok (-5 AB, případně když tam vyjde první offhandový, tak ten je -2AB) nevykryješ. Není to špatné, ale... A navíc to funguje jen proti jednomu protivníkovi.
Díky. No je to teda prakticky nepoužitelný. První útok už ta (většinou dexová postava co by měla kryt) postava vykryje epic dodgem, i když ten je až na 27. lvl nebo tak nějak...

Re: Kryt

Posted: 12:57 19. May 2010
by KaTo
cmon wrote:...epic dodgem, i když ten je až na 27. lvl nebo tak nějak...
Ty nemíříš nízko :twisted: :twisted: .

Re: Kryt

Posted: 14:46 19. May 2010
by cmon
KaTo wrote:
cmon wrote:...epic dodgem, i když ten je až na 27. lvl nebo tak nějak...
Ty nemíříš nízko :twisted: :twisted: .
Rozhodně ne :wink:

Re: Kryt

Posted: 20:36 21. May 2010
by v_sude
tak jsem si ten kryt zkousel a testoval a vypada to ze je to bugle jeste vic nez se to zda. Mam postavu ktera ma 3 utoky a kryt 40. kdyz jdu proti postave se dvemi utoky kryju mu vse, kdyz jdu proti postave se tremi utoky kryju mu jen dva utoky, prvni a posledni a druhy utok jde pokazde dome. Kdyz bojuju s postavou ktera ma 4 utoky, zase kryju jen dva, prvni a posledni a dva utoky uprostred jdou pokazde dome. A nakonec kdyz jdu proti nepriteli s peti utoky tak mu kryju ty tri utoky, prvni, treti a posledni.
Nedal by se ten kryt nejak systemove jeste upravit?

Re: Kryt

Posted: 21:11 21. May 2010
by -darkvision-
Takze defakto funguje tak, jak tu nekdo popisoval.
Kryjes kazdej lichej utok. S tim ze pokad ma protivnik utoky 4, vyjkrejes prvni a posledni. Coz je logicke.

Re: Kryt

Posted: 17:46 25. Oct 2010
by slencak
Ahoj, neni mi jasný jak ten kryt funguje v praxi. Body vs AC.
V módu krytí moje AC nahrazují body ve skilu kryt?

Už to mám. Že by přicházející útok určoval TO , které musím přehodit svými body v krytí :twisted: