Kryt

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Lenulasek
Měšťan
Posts: 289
Joined: 22:09 10. Feb 2010

Kryt

Post by Lenulasek »

Z jaké vlastnosti se odpočítává kryt?
Sinkacha +++++++++++++
Beazyne +

Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Kryt

Post by Nalkanar »

Z dexu ne? Máš to v deníku tuším i.. nebo tu je změna?
.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Kryt

Post by kucik »

Z obratnosti. Kdyz na ten skill kliknes, tak to tam mas napsano.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Lenulasek
Měšťan
Posts: 289
Joined: 22:09 10. Feb 2010

Re: Kryt

Post by Lenulasek »

Aha, dík.
Sinkacha +++++++++++++
Beazyne +

Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Kryt

Post by sandoftime »

http://nwn.wikia.com/wiki/Parry

a bacha, je mozne vykryt vzdy jen jeden utok v kazdem flurry, maximalne tri utoky za kolo a to jen pokud postava samotná tři utoky za kolo má, pokud má dva, vykryje jen dva etc.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
v_sude
Nováček
Posts: 44
Joined: 21:50 01. May 2010

Re: Kryt

Post by v_sude »

no proste kryt je naprosto nepouzitelna vec :)
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Kryt

Post by Luelle »

naopak nesnižuje útok, takže když máš kolem sebe hodně potvor zapneš expertízu -když už jich je tolik že tjejich útoky nepřevyšujou počet trvých zapneš kryt a rozsekáš je rychleji, protože nemáš sníženej útokcož pro expertíze máš...

a duelový souboje na kryt jsou drsný! :mrgreen:
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Kryt

Post by efu_redo »

Luelle wrote:naopak nesnižuje útok, takže když máš kolem sebe hodně potvor zapneš expertízu -když už jich je tolik že tjejich útoky nepřevyšujou počet trvých zapneš kryt a rozsekáš je rychleji, protože nemáš sníženej útokcož pro expertíze máš...

a duelový souboje na kryt jsou drsný! :mrgreen:
pozor, kryt na některých serverech bugoval a nefungoval v případě, že bojuješ s dvěma a více soupeři. To jen tak na okraj, aby tu nepadaly milné informace. Nevím jak funguje na Thalii. Řekl bych ale že buguje stejně. :mrgreen:
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
v_sude
Nováček
Posts: 44
Joined: 21:50 01. May 2010

Re: Kryt

Post by v_sude »

no to je omil protoze krýt muzes jen jednoho protivnika, jak jsou dva tak ti je kryt naprd :) kryt je dobra vec kdyz bojujes proti nekomu kdo ma tri utoky to jsi pak zasazitelny jen na dvacku, ale jak ma nekdo ctyri utoky coz ma kazdy drive ci pozdeji minimalne tak kryt je prakticky protebe jen prodlouzenim doby nez umres. Nevim kdo ten kryt fakt vymyslel ale je to blbost :) kdyby aspon nebylo omezeni kolik muzes max kryt za kolo a proste bys kryl kolik mas utoku :)
User avatar
Lenulasek
Měšťan
Posts: 289
Joined: 22:09 10. Feb 2010

Re: Kryt

Post by Lenulasek »

v_sude wrote:no to je omil protoze krýt muzes jen jednoho protivnika, jak jsou dva tak ti je kryt naprd :) kryt je dobra vec kdyz bojujes proti nekomu kdo ma tri utoky to jsi pak zasazitelny jen na dvacku, ale jak ma nekdo ctyri utoky coz ma kazdy drive ci pozdeji minimalne tak kryt je prakticky protebe jen prodlouzenim doby nez umres. Nevim kdo ten kryt fakt vymyslel ale je to blbost :) kdyby aspon nebylo omezeni kolik muzes max kryt za kolo a proste bys kryl kolik mas utoku :)
A character may only parry a number of attacks per round equal to the number of attacks per round available to the character.

To píšou na wiki a píše mi to i hra.
Sinkacha +++++++++++++
Beazyne +

Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
v_sude
Nováček
Posts: 44
Joined: 21:50 01. May 2010

Re: Kryt

Post by v_sude »

Jo to prave pisi, proto jsem ten kryt taky jel :) akorad ze uplne dole pak pisi v note:
Parry can only deflect the first attack in each of the three flurries in a round (for example, parrying an opponent with 5 attacks per round will only attempt to block the first, third, and fifth attacks).
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Kryt

Post by kucik »

Na začátku (někde s v #1.29) byl kryt pěkně silnej skill, takže ho pak bioware omezilo a to zase byl k ničemu, takže je na thalii posílenej trochu bonusama.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
cmon
Pomocník
Posts: 244
Joined: 18:08 06. Oct 2007

Re: Kryt

Post by cmon »

Když namaxuješ kryt tak v klidu vykryješ první (nejvyšší) útok od kohokoliv a pak druhej...a pak s tím zbytkem si vystačí tvá obrana ne?
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Kryt

Post by KaTo »

cmon wrote:Když namaxuješ kryt tak v klidu vykryješ první (nejvyšší) útok od kohokoliv a pak druhej...a pak s tím zbytkem si vystačí tvá obrana ne?
Nene...
flurry jsou za kolo TRI. Utoky se skladaji 1-2-3, pak 1/2-3-4, pak 1/2-3/4-5 (haste, !nízkolvlový mnich" mnich, dvouručáci)...a když na to přijde, mnohdy proti tobě mnich stojí s 1/2/3-4/5/6-7/8 :twisted: .
Ty vykrýváš "jen" ty "horní" útoky v každé flurri, takže v třetím (na Thalii naprosto běžným) vykryješ (máš šanci vykrýt) jen 1-3-5. Útoky 2-4 jdou natvrdo do tebe.
Tj. druhý nejvyšší útok (-5 AB, případně když tam vyjde první offhandový, tak ten je -2AB) nevykryješ. Není to špatné, ale... A navíc to funguje jen proti jednomu protivníkovi.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Kryt

Post by sandoftime »

kucik wrote:Na začátku (někde s v #1.29) byl kryt pěkně silnej skill, takže ho pak bioware omezilo a to zase byl k ničemu, takže je na thalii posílenej trochu bonusama.
nebyl silný, fungovalo to pořád stejně, jen od jisté doby začal dostávat ještě navíc postihy za zbroje, myslím že ve stejné době co se zrušilo na zámky a pasti, takže odstranuvot pasti a sundavat zámky může zlodej pohodlne v plátové rukavici ale když se pak chce v boji krejt, musí se navléct do spodárů

holt přidaná nwn fičura no, v těch pravidlech nic takového není, uplně původně to mělo fungovat normálně, takže si řekli že by to bylo přesílené... že si něco takového neřekli když spatlali HotU

jo a bacha, feat vylepšený kryt nepřidává +4 k útoku přes riposte ale pouze +4 k hodu na kryt, je tam špatný popisek
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Locked