Připravovaní noví přítelíčci

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Post by Krata »

A zavíst pokebaly aby se vešli do báglu, jak chtěl Numero :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Nevim, jak narves medveda do baglu :wink: Mozna jedine moznost odvolat ho a znova privolat, dokud dany den nezemre. Ale zase se bojim zneuziti, kdyz ho nekdo bude na pokraji smrti odvolavat a zda by se timhle nevylecil na plno. Jedine pridat do rozhovoru vetu odvolat, coz by neslo provest v boji. :roll:
Vedoucí týmu Thalie
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Rejty wrote:Nevim, jak narves medveda do baglu ...
Jednoduse - staci par hodin prace s dranzirovacim nozem... Bagl je pak lehce krvavy, ale meda vnem je. Takove medvedi pracky v medu... *olizuje se*
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

To by mozno aj slo keby sa cez dialog odvolaval -> tak by sa feat Summon Familiar a Summon Animal Companion znova obnovil na pouzitie.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Sylmael wrote:To by mozno aj slo keby sa cez dialog odvolaval -> tak by sa feat Summon Familiar a Summon Animal Companion znova obnovil na pouzitie.
Mozna zneuzitelnost... Mnohokrat staci "vhodne" s pritelickem "pohybovat" a prezije konec boje, ac ma jen par HP. Pak odvolani-privolani a ma plny pocet hp? Nerikam ze vsichni, ale urcite by se nasel nekdo, kdo by tohle zneuzival. :(

edit: idealni by bylo, kdyz by se pri "zandani do baglu" pocitaly i HP pritelicka a ty nekam zapsaly => pri povolani by byl summon zranen na puvodni zivoty. Coz by melo jit (summon pri povolani dostane magicky dmg takoveho ci onakeho rozsahu a je). Tim by se zrusily veskere problemy.

edit2: Stacil by rozsah byte - vic jak 255 hp jen tak nejaky summon nema. A kdyby mel, tak ma smulu, proste sebou v batuzku vrtel a poranil se o batoh. :P
Last edited by 566344 on 16:41 01. Aug 2007, edited 2 times in total.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

No prave... :?
Vedoucí týmu Thalie
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

566344 wrote:
Sylmael wrote:To by mozno aj slo keby sa cez dialog odvolaval -> tak by sa feat Summon Familiar a Summon Animal Companion znova obnovil na pouzitie.
Mozna zneuzitelnost... Mnohokrat staci "vhodne" s pritelickem "pohybovat" a prezije konec boje, ac ma jen par HP. Pak odvolani-privolani a ma plny pocet hp? Nerikam ze vsichni, ale urcite by se nasel nekdo, kdo by tohle zneuzival. :(

edit: idealni by bylo, kdyz by se pri "zandani do baglu" pocitaly i HP pritelicka a ty nekam zapsaly => pri povolani by byl summon zranen na puvodni zivoty. Coz by melo jit (summon pri povolani dostane magicky dmg takoveho ci onakeho rozsahu a je). Tim by se zrusily veskere problemy.

edit2: Stacil by rozsah byte - vic jak 255 hp jen tak nejaky summon nema. A kdyby mel, tak ma smulu, proste sebou v batuzku vrtel a poranil se o batoh. :P
Sakra *capne sa po tvari* ved o tom som vedel aj som predpokladal ze sa niekto ozve... ale ako krasne sa to dalo zneuzit hehehe! No, problem zo zapisovanim HP neni , ale co ak ma pritelicek ine choroby/postihy/jedy v sebe hm? To su dalsie informacie ktore musia byt niekde ulozene (mozno na dusi bytosti)

PS: a byte stacit nebude, sumony maju i cez 255hp to mi ver muhehe. Nato su premenne typu Int, Float pre nas vyuzitelny Int (integer nie inteligence).
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Sylmael wrote:PS: a byte stacit nebude, sumony maju i cez 255hp to mi ver muhehe. Nato su premenne typu Int, Float pre nas vyuzitelny Int (integer nie inteligence).
Pravda - druidi meda ma hafo hp... Jsem nejak zapomenul. :(
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

S numerom sme sa zhodli ze pokial bude mat familiar/animal na sebe nejaky negativny efekt (jed, chorobu atd) nepojde odvolat. (teda pojde ale jedine cez ikonku unsumon cim hrac bude musiet spat aby sa mu familiar/animal obnovil). Dalej, ak ho hrac odsumone cez dialog ziska opet moznost hned davat familiar/animala ale HP sa ulozi na dusu bytosti. Vsetko z mojej strany, ocakavam nazory a finalne rozhodnutie.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Sylmael wrote:podpis: "Na Thalii su 3 skupiny. Dobry, zly a skaredy. Ku ktorym sa pridas?"
Jeeee, to je hezky ze sis me vsimnul!!! :DDD
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Post by Pajule »

me by se libila pro druida pritelicek panda..jeee takovi rozkosny zviratko hihi to by se mi libilo:))
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Pandu uz mam udelanou 8)
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Post by photter »

hlavně nezapomeňte udělat přítelíčky, co nebudou vůbec roztomilý, hezký a přítulný, mám na mysli hady, štíry, netopejry, krysy, pavouky a jinou havěť, ať si maj zvrhlý elfky s čim hrát
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Muzete se tesit na...

Pro Maga / zaklinace:

-had, mozkozrout, kosteny netopyr, sova, pavouk, plivnik, skret, hlubinny skret, kobold, golem z masa, krajec, ohnivy divocak, monodron, opice

Pro Druida / hranicare:

-panda, tygr, papousek, albatros, puma, leopard, vrrk, bludicka, harpie, satyr, pixie, malamut, husky, mastif, jelen
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Post by Zyga »

Nešlo by i koupit si nějakýho hezkýho, ale k ničemu hádka na hraní ?
Locked