Kiri wrote:Proc zrovna Pskavky, rikal sem ze by to mel jenom nejvic kladny postavy, (dodatek - s mecem). No a nejaky to ltani, mame fantasii, ne?
PRotoze Rejty
Pripravujeme nove priteliicky pro magy/zaklinace a druidy/hranicare.
Ne nejake snici blazny ohanejici se virou v myticke jedince neni (a doufam ze nebude

) bran zretel. Proc by zrovna paladin mel mit nejakou magickou napomocnou bytost, kdyz vse v co veri je jeho buh? Jeho stit i zbran, obrana i utok - to je vira a nic vic.
edit: To bych pak chtel nejakeho humusaka pro nejvice zapornou postavu. A mohli bychom si rozbijet babovicky a rvat na sebe, ze ten ci onen je lepsi.