Page 2 of 5

Posted: 13:15 01. Aug 2007
by Krata
A zavíst pokebaly aby se vešli do báglu, jak chtěl Numero :)

Posted: 13:20 01. Aug 2007
by Rejty
Nevim, jak narves medveda do baglu :wink: Mozna jedine moznost odvolat ho a znova privolat, dokud dany den nezemre. Ale zase se bojim zneuziti, kdyz ho nekdo bude na pokraji smrti odvolavat a zda by se timhle nevylecil na plno. Jedine pridat do rozhovoru vetu odvolat, coz by neslo provest v boji. :roll:

Posted: 13:22 01. Aug 2007
by 566344
Rejty wrote:Nevim, jak narves medveda do baglu ...
Jednoduse - staci par hodin prace s dranzirovacim nozem... Bagl je pak lehce krvavy, ale meda vnem je. Takove medvedi pracky v medu... *olizuje se*

Posted: 13:48 01. Aug 2007
by Sylmael
To by mozno aj slo keby sa cez dialog odvolaval -> tak by sa feat Summon Familiar a Summon Animal Companion znova obnovil na pouzitie.

Posted: 16:33 01. Aug 2007
by 566344
Sylmael wrote:To by mozno aj slo keby sa cez dialog odvolaval -> tak by sa feat Summon Familiar a Summon Animal Companion znova obnovil na pouzitie.
Mozna zneuzitelnost... Mnohokrat staci "vhodne" s pritelickem "pohybovat" a prezije konec boje, ac ma jen par HP. Pak odvolani-privolani a ma plny pocet hp? Nerikam ze vsichni, ale urcite by se nasel nekdo, kdo by tohle zneuzival. :(

edit: idealni by bylo, kdyz by se pri "zandani do baglu" pocitaly i HP pritelicka a ty nekam zapsaly => pri povolani by byl summon zranen na puvodni zivoty. Coz by melo jit (summon pri povolani dostane magicky dmg takoveho ci onakeho rozsahu a je). Tim by se zrusily veskere problemy.

edit2: Stacil by rozsah byte - vic jak 255 hp jen tak nejaky summon nema. A kdyby mel, tak ma smulu, proste sebou v batuzku vrtel a poranil se o batoh. :P

Posted: 16:39 01. Aug 2007
by Rejty
No prave... :?

Posted: 17:20 01. Aug 2007
by Sylmael
566344 wrote:
Sylmael wrote:To by mozno aj slo keby sa cez dialog odvolaval -> tak by sa feat Summon Familiar a Summon Animal Companion znova obnovil na pouzitie.
Mozna zneuzitelnost... Mnohokrat staci "vhodne" s pritelickem "pohybovat" a prezije konec boje, ac ma jen par HP. Pak odvolani-privolani a ma plny pocet hp? Nerikam ze vsichni, ale urcite by se nasel nekdo, kdo by tohle zneuzival. :(

edit: idealni by bylo, kdyz by se pri "zandani do baglu" pocitaly i HP pritelicka a ty nekam zapsaly => pri povolani by byl summon zranen na puvodni zivoty. Coz by melo jit (summon pri povolani dostane magicky dmg takoveho ci onakeho rozsahu a je). Tim by se zrusily veskere problemy.

edit2: Stacil by rozsah byte - vic jak 255 hp jen tak nejaky summon nema. A kdyby mel, tak ma smulu, proste sebou v batuzku vrtel a poranil se o batoh. :P
Sakra *capne sa po tvari* ved o tom som vedel aj som predpokladal ze sa niekto ozve... ale ako krasne sa to dalo zneuzit hehehe! No, problem zo zapisovanim HP neni , ale co ak ma pritelicek ine choroby/postihy/jedy v sebe hm? To su dalsie informacie ktore musia byt niekde ulozene (mozno na dusi bytosti)

PS: a byte stacit nebude, sumony maju i cez 255hp to mi ver muhehe. Nato su premenne typu Int, Float pre nas vyuzitelny Int (integer nie inteligence).

Posted: 17:27 01. Aug 2007
by 566344
Sylmael wrote:PS: a byte stacit nebude, sumony maju i cez 255hp to mi ver muhehe. Nato su premenne typu Int, Float pre nas vyuzitelny Int (integer nie inteligence).
Pravda - druidi meda ma hafo hp... Jsem nejak zapomenul. :(

Posted: 00:21 02. Aug 2007
by Sylmael
S numerom sme sa zhodli ze pokial bude mat familiar/animal na sebe nejaky negativny efekt (jed, chorobu atd) nepojde odvolat. (teda pojde ale jedine cez ikonku unsumon cim hrac bude musiet spat aby sa mu familiar/animal obnovil). Dalej, ak ho hrac odsumone cez dialog ziska opet moznost hned davat familiar/animala ale HP sa ulozi na dusu bytosti. Vsetko z mojej strany, ocakavam nazory a finalne rozhodnutie.

Posted: 08:18 02. Aug 2007
by 566344
Sylmael wrote:podpis: "Na Thalii su 3 skupiny. Dobry, zly a skaredy. Ku ktorym sa pridas?"
Jeeee, to je hezky ze sis me vsimnul!!! :DDD

Posted: 12:27 03. Aug 2007
by Pajule
me by se libila pro druida pritelicek panda..jeee takovi rozkosny zviratko hihi to by se mi libilo:))

Posted: 12:47 03. Aug 2007
by Rejty
Pandu uz mam udelanou 8)

Posted: 13:59 03. Aug 2007
by photter
hlavně nezapomeňte udělat přítelíčky, co nebudou vůbec roztomilý, hezký a přítulný, mám na mysli hady, štíry, netopejry, krysy, pavouky a jinou havěť, ať si maj zvrhlý elfky s čim hrát

Posted: 14:09 03. Aug 2007
by Rejty
Muzete se tesit na...

Pro Maga / zaklinace:

-had, mozkozrout, kosteny netopyr, sova, pavouk, plivnik, skret, hlubinny skret, kobold, golem z masa, krajec, ohnivy divocak, monodron, opice

Pro Druida / hranicare:

-panda, tygr, papousek, albatros, puma, leopard, vrrk, bludicka, harpie, satyr, pixie, malamut, husky, mastif, jelen

Posted: 14:41 03. Aug 2007
by Zyga
Nešlo by i koupit si nějakýho hezkýho, ale k ničemu hádka na hraní ?